Київ
Місце для столичних штучок!
0 800 507 800
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 476030

Мережеве сховище QNAP TS-230

Закінчується

7 180 грн
У обране

Натисніть, аби збільшити

 Мережеве сховище QNAP TS-230 фото
 Мережеве сховище QNAP TS-230 фото
 Мережеве сховище QNAP TS-230 фото
 Мережеве сховище QNAP TS-230 фото
 Мережеве сховище QNAP TS-230 фото
 Мережеве сховище QNAP TS-230 фото
 Мережеве сховище QNAP TS-230 фото
 Мережеве сховище QNAP TS-230 фото
Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Мережеве сховище QNAP TS-230
Можливо, вас зацікавить

Характеристики Мережеве сховище QNAP TS-230

Основні характеристики
Слотів для дисків 2
Бездротові інтерфейсиEthernet 10/100 / 1000Мбіт / с
Гарантія, міс. 24
АртикулTS-230
Штрихкод4713213516683

Інструкції Мережеве сховище QNAP TS-230

Опис Мережеве сховище QNAP TS-230

TS-230

Легкий, тихий і універсальний. TS-230 це пристрій для централізованого зберігання та резервування файлів. Дозволяє організувати віддалений доступ, синхронізацію даних з декількох пристроїв для спільного використання. Домашній розважальний портал для надійного зберігання і легкого доступу до ваших фотографій, музики і відео.

 • Миттєві знімки дозволяють захистити файли і дані від випадкового видалення і атак шкідливих програм.
 • Централізоване зберігання мультимедіа-даних. Зручний достп і каталогізація фото, відео, музики.
 • Апаратне декодування H.264 і транскодирование в реальному часі.
 • Сервіс myQNAPcloud дозволяє легко отримувати доступ, управляти і обмінюватися файлами з домашнім мережевим накопичувачем QNAP через Інтернет.
 • HBS виконує резервне копіювання і синхронізує дані NAS з іншими мережевими накопичувачами або хмарним сховищем.
 • Безпечне особиста хмара. Підтримка захисту облікових записів, блокування IP-адрес, двоетапна аутентифікація, помічник забезпечення безпеки.

Стильний дизайн

Мініатюрний TS-230 добре впишеться в інтер'єр будь-якого будинку. Установка дисків не вимагає ніяких інструментів, а вбудований помічник початкового налаштування допоможе легко ввести пристроїв в експлуатацію.

Ефективне охолодження і низьке енергоспоживання

TS-230 має невеликі розміри (188,6 мм у висоту, 90,2 мм в ширину і 156,2 мм в глибину) і споживає всього 12,3 Вт . Вентилятор Sintetico HDB розміром 8 см дозволяє досягти оптимальної температури компонентної бази при низькому рівні шуму.

Просте і безпечне керування файлами

File Station – це базове веб-додаток QTS для керування файлами з такими можливостями як: завантаження на NAS простим перетягуванням миші, переміщення між папками, перейменування і видалення, настройка прав доступу для користувачів і легкий обмін посиланнями. За допомогою Microsoft Office Online ви можете відкривати і редагувати документи Word, Excel і PowerPoint, що зберігаються на TS-230, без необхідності завантаження з мережевого сховища на ПК.

Створення резервних копій, доступ і синхронізація файлів

TS-230 централізовано зберігає файли і надає до них доступ по протоколах SMB/CIFS, AFP і NFS для пристроїв під керуванням різних операційних систем: Windows®, Mac® і Linux®/UNIX®. Через утиліту Qsync будь-який файл, що завантажується в TS-230, стає доступним на будь-якому з пристроїв – це можуть бути локальні і віддалені комп'ютери, ноутбуки і мобільні пристрої. Крім цього, в додатку HBS можна створити резервні копії і синхронізацію даних між TS-230 і іншими сховищами QNAP, віддаленими серверами або хмарним сервісами. Вбудований механізм QuDedup допомагає скоротити об'єм копійованих файлів після дедуплікаціі. Комп'ютерна утиліта QuDedup Extract Tool потім відновить дедупліцірованние файли до їх нормального стану.

Знімки Volume & LUN для відновлення

Менеджер зберігання QTS має в арсеналі простий інструмент для створення миттєвих знімків і відновлення даних в будь-який момент часу, щоб максимально знизити ймовірність втрати важливої інформації, розміщеної на мережевому накопичувачі. Ви можете робити миттєві знімки і реплікацію Volume/LUN-знімків на віддалений сервер, копіюючи тільки зміни джерела. Також можна швидко створити точну копію локального томи, вибравши з архіву потрібний знімок, без необхідності переривання поточних операцій системи. Опціонально налаштовується створення знімків за розкладом до планових операцій реплікації по протоколам RTRR/rsync, навіть якщо з файлами в даний момент працюють.

Інтелектуальне керування зображеннями QuMagie

Функція для каталогізації фотографій QuMagie Core AI визначає обличчя людей, ідентифікує об'єкти і розподіляє файли за альбомами, в тому числі і по Геотеги. Крім цього, QuMagie сортує зображення по часовій шкалі, налаштовує обкладинки альбомів і пропонує різноманітні інструменти пошуку.

Вільний доступ до власного хмарного сховища звідусіль

Весь ваш контент доступний вам в поїздці! TS-230 забезпечує постійну доступність ваших даних в персональному «хмарі», підключитися до якого можна через будь веб-браузер або безкоштовний додаток для планшетів і смартфонів. Скористайтеся перевагами послуги myQNAPcloud, яка дозволяє віддалено підключатися до сховища TS-230, де б ви не знаходилися. Почніть миттєву потокову трансляцію або просто поділіться мультимедійними файлами з вашими друзями.

Захист даних високого рівня

TS-230 оснащений комплексними функціями безпеки для забезпечення безпеки ваших даних.

 • Радник з безпеки: портал перевіряє всі вразливі налаштування і дає поради щодо виправлення. Так-же з його допомогою здійснюється перевірка на віруси.
 • Блокування IP-адрес. Управляє автоматичним блокуванням IP-адрес на основі політик для підозрілих IP-адрес. Можливість ведення чорних списків IP-адреси для зниження ризиків несанкціонованого доступу.
 • Двохетапна верифікація: Є можливість встановити двухфакторную верифікацію при цьому будь-який користувач буде змушений вводити одноразовий код перевірки крім стандартних: логіна і пароля.
 • Центр повідомлень: об'єднує системні журнали і повідомлення від усіх додатків розгорнутих на мережевому накопичувачі, полегшуючи керування NAS. Ви можете отримувати повідомлення по електронній пошті, SMS, миттєвих повідомлень і push-повідомленнями (через мобільний додаток Qmanager і веб-браузери).

Container Station

Додаток Container Station забезпечує унікальну інтеграцію полегшених технологій віртуалізації LXC і Docker, дозволяючи використовувати кілька ізольованих систем Linux на мережевому накопичувачі TS-230, а також завантажувати додатки з вбудованого магазину додатків Docker Hub Registry.

Відгуки та питання Мережеве сховище QNAP TS-230

Відгуки  0
Питання 0
Будьте першим, хто напише відгук
Будьте першим, хто задасть питання
 Мережеве сховище QNAP TS-230 фото
Мережеве сховище QNAP TS-230
 • Все про товар
 • Характеристики
 • Опис
 • Відгуки
 • Наявність в магазинах 1
 Мережеве сховище QNAP TS-230 фото1
 Мережеве сховище QNAP TS-230 фото2
 Мережеве сховище QNAP TS-230 фото3
 Мережеве сховище QNAP TS-230 фото4
 Мережеве сховище QNAP TS-230 фото5
 Мережеве сховище QNAP TS-230 фото6
 Мережеве сховище QNAP TS-230 фото7
 Мережеве сховище QNAP TS-230 фото8