Київ
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Політика конфіденційності

Ця Політика обробки персональних даних і конфіденційності персональної інформації (далі — Політика) діє відносно всієї інформації, яку мультибрендова мережа побутової та електронної техніки MOYO може отримати про користувача під час використання їм сайту, сервісів, служб і програм.

Використання Сервісів означає беззастережну згоду користувача з цією Політикою і зазначеними в ній умовами обробки його персональної інформації. Користувач підтверджує, що, даючи таку згоду, він діє вільно, своєю волею та у своєму інтересі. У разі незгоди з цими умовами, користувач повинен утриматися від використання Сервісів.

Персональна інформація користувачів, яку отримує й обробляє MOYO

В рамках цієї Політики під «персональними даними користувача» розуміються:

1. Персональна інформація, яку користувач надає про себе при реєстрації (створення облікового запису) або при використанні Сервісів, включаючи персональні дані користувача.

2. Дані, які автоматично передаються Сервісам за допомогою встановленого на пристрої користувача програмного забезпечення, обов'язкові. До них входять IP-адреса, інформація з cookie, інформація про браузер користувача (або іншої програми, за допомогою якої здійснюється доступ до Сервісів), час доступу, адреса запитуваної сторінки.

3. Інша інформація про користувача, в разі, якщо її збір і/або надання визначено в регулювальних документах окремих Сервісів.

4. Справжня Політика може бути застосована тільки до Сервісів MOYO. Компанія не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті MOYO.

5. MOYO не перевіряє вірогідність персональної інформації, наданої користувачами, і не здійснює контроль за їх дієздатністю. Однак MOYO виходить з того, що користувач надає правдиву персональну інформацію при реєстрації. Персональні дані належать особисто йому і підтримує цю інформацію в актуальному стані.

Згода користувача на обробку персональних даних діє безстроково з моменту здійснення реєстрації користувача на сайті, і не вимагає періодичного підтвердження. MOYO буде зберігати персональну інформацію стільки часу, скільки це необхідно для досягнення мети, для якої вона була зібрана, або для дотримання вимог законодавства та нормативних актів.

Цілі збору та обробки персональної інформації користувачів

MOYO збирає, обробляє і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання Послуг в суворій відповідності до чинного законодавства.

Персональну інформацію користувача MOYO може використовувати в наступних цілях:

1. Ідентифікація сторін в рамках угод і договорів з MOYO.

2. Обробка необхідна для виконання договірних зобов'язань MOYO перед користувачем.

3. Зв'язок з користувачем, в тому числі напрямок розсилок, sms, повідомлень, запитів та інформації, що стосуються надання послуг, а також обробки запитів і заявок від користувача.

4. Поліпшення якості Сервісів, зручності їх використання, розробка нових Сервісів і послуг.

5. Таргетування рекламних матеріалів.

6. Проведення статистичних та інших досліджень на основі знеособлених даних.

Умови обробки персональної інформації користувача і її передачі третім особам

Відносно персональної інформації користувача зберігається її конфіденційність, крім добровільного надання користувачем інформації про себе для загального доступу необмеженому колу осіб.

При використанні окремих Сервісів (наприклад, блогу), користувач погоджується з тим, що певна частина його персональної інформації стає загальнодоступною. MOYO вправі передати персональну інформацію користувача третім особам в чотирьох випадках:

1. Користувач висловив свою згоду на такі дії.

2. Передача необхідна в рамках використання користувачем певного Сервісу або для надання послуги користувачеві.

3. Передача передбачена українським законодавством в рамках встановленої законодавством процедури.

4. З метою забезпечення можливості захисту прав і законних інтересів MOYO або третіх осіб у випадках, коли користувач порушує Правила та умови користування https://www.moyo.ua/.

Зміна користувачем персональної інформації

Користувач може в будь-який момент оновити або доповнити свою персональну інформацію або її частину. А також параметри її конфіденційності, скориставшись функцією редагування персональних даних в розділі «Особистий кабінет».

Користувач має право вимагати від MOYO уточнення, блокування або видалення наданої їм персональної інформації або її частини в разі, якщо персональні дані є неповними, застарілими, неточними або не є необхідними для заявленої мети обробки. А також вживати передбачених законом заходів для захисту своїх прав.

Заходи, що застосовуються для захисту персональної інформації користувачів

MOYO вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення.

Зміна Політики конфіденційності: чинне законодавство

MOYO має право вносити зміни в справжню Політику конфіденційності. При внесенні змін до актуальної редакції вказується дата останнього оновлення.

Нова редакція Політики набирає чинності з моменту її опублікування на сайті https://www.moyo.ua/. Чинна редакція завжди знаходиться і доступна на сторінці сайту.

До цієї Політиці й відносинам між користувачем і MOYO, що виникають у зв'язку із застосуванням Політики конфіденційності, підлягає застосуванню законодавства України.

При обробці персональних даних користувачів MOYO керується законом України «Про персональні дані».

Зворотний зв'язок. Питання та пропозиції

Всі пропозиції або питання з приводу цієї Політики слід повідомляти в Службу підтримки користувачів https://www.moyo.ua/ua/contact.html, телефонувати на номери гарячої лінії (044) 290 90 45 або 0 800 507 800 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безплатні, з мобільних оплачуються відповідно до тарифів операторів). Або звертатися за адресою 04073, м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18 а, для MOYO.