Київ
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 489609

Мережеве сховище Synology RS3621xs +

Товар закінчився

142 719 грн
У обране

Натисніть, аби збільшити

Мережеве сховище Synology RS3621xs +фото
Мережеве сховище Synology RS3621xs +фото
Мережеве сховище Synology RS3621xs +фото
Мережеве сховище Synology RS3621xs +фото
Мережеве сховище Synology RS3621xs +фото
Мережеве сховище Synology RS3621xs +фото
Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Мережеве сховище Synology RS3621xs +
Бренди
Можливо, вас зацікавить

Характеристики Мережеве сховище Synology RS3621xs +

Основні характеристики
АртикулRS3621XS+
Кількість портів 2xUSB 3.2 Gen 1, 4 х RJ-45
Слотів для дисків 12
Гарантія, міс. 60

Інструкції Мережеве сховище Synology RS3621xs +

Опис Мережеве сховище Synology RS3621xs +

Підвищення ефективності бізнес-операцій

Система RS3621xs + з 12 відсіками забезпечує виконання 238 тис. Операцій введення-виведення в секунду при послідовному читанні блоками по 4 КБ і пропускну здатність 5819 МБ/с при послідовному читанні, що робить її повнофункціональним пристроєм корпоративного класу. Завдяки повноцінному резервного джерела живлення, 8-ядерного процесора, пам'яті ECC, вдосконаленій технології моментальних знімків і самовідновлення файлів сервер RS3621xs + стає надійною опорою для будь-якого бізнесу, заснованого на роботі з даними.

Надійна система зберігання даних

Система RS3621xs + забезпечує захист даних, дозволяючи вам зосередитися на наданні найкращих можливостей вашим замовникам навіть при виникненні аварійних ситуацій.

Резервне живлення

Два джерела живлення забезпечують захист у разі несправності одного з них або випадкового від'єднання кабелю, а вентилятори з можливістю «гарячої» заміни дозволяють замінювати їх без відключення системи.

Максимальна доступність служб

Synology High Availability (SHA) дозволяє об'єднати два ідентичних пристрої і створити кластер «активний-пасивний» для виконання аварійного перемикання за лічені хвилини.

Файлова система нового покоління

Файлова система Btrfs запобігає пошкодженню даних і скорочує витрати на обслуговування завдяки передовим технологіям зберігання та оптимізованим моментальним знімкам.

Розроблено з урахуванням вимог вашого бізнесу

Система RS3621xs + оснащена двома слотами PCIe для підвищення продуктивності, розширення можливостей мережевого підключення і модернізації системи зберігання, що робить її відповідним для будь-який бізнес-середовища.

Hyper Backup

Комплексне рішення для резервного копіювання та відновлення забезпечує надійне зберігання даних на серверах Synology. Виконуйте резервне копіювання до місцевої точки призначення, на інший пристрій Synology, на сервер rsync або в хмарну систему зберігання, наприклад в Google Drive, Dropbox, сховища, сумісні з S3, і Synology C2. Дедуплікація, перевірка цілісності і технологія инкрементной передачі даних скорочують споживання ресурсів смуги пропускання і зберігання.

Snapshot Replication

З легкістю плануйте створення резервних копій загальних папок і iSCSI LUN на певний момент часу. Показник цільової точки відновлення (RPO) становить всього 5 хвилин, а відновлення займає кілька секунд. Налаштуйте реплікацію і аварійне перемикання на інші системи зберігання Synology для досягнення низьких показників цільового часу відновлення і мінімального переривання роботи служб.

Система зберігання для віртуалізації

Система зберігання даних Synology iSCSI підтримує поширені рішення для віртуалізації з простим інтерфейсом керування і підвищує зручність використання. Інтеграція VMware vSphere 6,5 і VAAI допомагає розвантажити операції звернення до пристрою зберігання даних. Підтримка технології Windows Offloaded Data Transfer (ODX) прискорює передачу даних. Підтримка сервісу OpenStack Cinder перетворює вашу систему Synology NAS в компонент блочного сховища. Крім того, Synology Storage Console ще більше спрощує виділення ресурсів зберігання і надає різні параметри керування в середовищах VMware і Windows.

Комплексне рішення для відеоспостереження

Synology Surveillance Station перетворює RS3621xs + в багатофункціональне рішення Network Video Recorder. Підтримка до 90 IP-камер5 і функцій аналізу відео, таких як виявлення руху, зони активності, виявлення сторонніх об'єктів і аномалій, дозволяє реалізувати найбільш поширені сценарії відеоспостереження.

Оптимальна робота з дисками Synology

Диски Synology, розроблені для цілодобових інтенсивних робочих навантажень, забезпечують стабільну першокласну продуктивність.

Відгуки та питання Мережеве сховище Synology RS3621xs +

Відгуки  0
Питання 0
Будьте першим, хто напише відгук
Будьте першим, хто задасть питання
Мережеве сховище Synology RS3621xs +фото
Мережеве сховище Synology RS3621xs +
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Опис
  • Відгуки
Мережеве сховище Synology RS3621xs +фото1
Мережеве сховище Synology RS3621xs +фото2
Мережеве сховище Synology RS3621xs +фото3
Мережеве сховище Synology RS3621xs +фото4
Мережеве сховище Synology RS3621xs +фото5
Мережеве сховище Synology RS3621xs +фото6