Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
 • MOYO обмін
 • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 487603

Мережеве сховище Synology RS1221RP +

Товар закінчився

49 189 грн
У обране
Мережеве сховище Synology RS1221RP +фото

Натисніть, аби збільшити

Мережеве сховище Synology RS1221RP +фото

Натисніть, аби збільшити

Мережеве сховище Synology RS1221RP +фото

Натисніть, аби збільшити

Мережеве сховище Synology RS1221RP +фото

Натисніть, аби збільшити

Мережеве сховище Synology RS1221RP +фото

Натисніть, аби збільшити

Мережеве сховище Synology RS1221RP +фото

Натисніть, аби збільшити

Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Мережеве сховище Synology RS1221RP +
Бренди
Можливо, вас зацікавить

Характеристики Мережеве сховище Synology RS1221RP +

Основні характеристики
Слотів для дисків 8
Гарантія, міс. 36
АртикулRS1221RP+
Штрихкод846504003693

Відгуки та питання Мережеве сховище Synology RS1221RP +

Відгуки  0
Питання 0
Будьте першим, хто напише відгук
Будьте першим, хто задасть питання

Опис Мережеве сховище Synology RS1221RP +

Мережеве сховище Synology RS1221RP +

Потужне рішення для зберігання даних з функціями резервного копіювання та забезпечення безперервної роботи служб підходить як для компаній, так і для любителів інформаційних технологій.

Компактний і надійний пристрій

RS1221RP + завглибшки всього 38 см призначений для систем з обмеженим простором. RS1221RP + забезпечує виконання більш 100 тис. Операцій введення-виведення в секунду при довільному читанні блоками по 4 КБ і пропускну здатність 2315 МБ/с при послідовному читанні, що дозволяє обробляти ресурсомісткі робочі навантаження в середовищах, що використовують великий об'єм даних. RS1221RP + також забезпечує додатковий рівень захисту завдяки резервних джерел живлення.

Компактна конструкція для економії місця

RS1221RP + розміром 38 см з двома джерелами живлення підходить для установки в невеликі корпусу.

Створено для надійної роботи

 • Резервне живлення. Виключіть зниження доступності даних і служб внаслідок неполадок подачі живлення на одному каналі розподілу або розподільнику живлення.
 • Максимальна доступність служб. При сполученні з ідентичним пристроєм Synology High Availability забезпечує автоматичне перемикання між двома кластерізованний серверами за лічені хвилини в разі збою сервера. Це дозволяє звести до мінімуму час простою.
 • Цілісність і захист даних. Пам'ять ECC і файлова система Btrfs підвищують надійність і дозволяють створювати моментальні знімки для спрощення захисту даних і запобігання їх пошкодження.

Високопродуктивна система зберігання даних для будь-яких завдань

Пропускна здатність до 2315/1147 МБ/с при послідовному читанні/запису і понад 100 тис./54 тис. операцій введення-виведення в секунду при довільному читанні/запису забезпечують високу продуктивність для виконання ресурсномістких робочих навантажень.

Модернізація відповідно до ваших вимог

 • З легкістю модернізуйте RS1221RP + відповідно до вашої середовищем для підвищення продуктивності, прискорення роботи мережі або розширення ємності системи зберігання. (Мережеві карти, модулі розширення, інші плати розширення PCIe і накопичувачі купуються окремо).
 • SSD-кеш. Збільшення кількості операцій введення-виведення в секунду при читанні і запису в 16 разів або більше завдяки SSD-кешу NVMe або SATA в порівнянні з масивами з жорстких дисків (SSD-кеш NVMe можна включити за допомогою плати розширення PCIe M2D20 або E10M20-T1 і двох твердотільних накопичувачів Synology SNV3400/3500 M.2 NVMe. SSD-кеш SATA читання/запису можна включити за допомогою двох 2,5-дюймових твердотільних накопичувачів Synology SAT5200).
 • Підтримка мережевих карт 10GbE. Підвищення продуктивності вводу-виводу за рахунок швидшої роботи мережі за допомогою SFP + або RJ-45.
 • Розширення ємності системи зберігання. Можливість використовувати до 12 відсіків для дисків за рахунок модуля розширення RX418.

Вбудовані рішення для захисту даних

 • Hyper Backup. Комплексне рішення для резервного копіювання та відновлення забезпечує додатковий рівень захисту даних. Створюйте місця призначення резервного копіювання локально, на іншому пристрої Synology, серверах rsync або в хмарних системах зберігання, таких як Google Drive, Dropbox, сховища, сумісні з S3, і Synology C2 Storage – місце призначення резервного копіювання, призначене для пристроїв Synology. Дедуплікація, перевірка цілісності і технологія инкрементной передачі даних скорочують споживання ресурсів смуги пропускання і зберігання.
 • Snapshot Replication. З легкістю плануйте створення резервних копій загальних папок і LUN на певний момент часу. Показник цільової точки відновлення (RPO) становить всього 5 хвилин, а відновлення виконується за кілька секунд. Налаштуйте реплікацію і аварійне перемикання на інші системи зберігання Synology для досягнення низьких показників цільового часу відновлення і мінімального переривання роботи служб.
 • Захист всього офісу за допомогою Active Backup. За допомогою Active Backup Suite адміністратори можуть легко захистити всю ІТ-інфраструктуру за рахунок резервного копіювання важливих даних на NAS, включаючи робочі станції і сервери Windows і Linux, файлові сервери, віртуальні машини VMware і Hyper-V, а також облікові записи Microsoft 365 і Google Workspace. Скористайтеся перевагами дедуплікаціі, керування декількома версіями, що дозволяє швидко повернутися до колишніх версіями, і додаткової оптимізації використання даних і скоротіть споживання ресурсів смуги пропускання і зберігання.

Сертифіковані рішення для віртуалізації систем зберігання

Система зберігання даних Synology iSCSI підтримує поширені рішення для віртуалізації, дозволяючи підвищити ефективність роботи за рахунок простого інтерфейсу керування. Інтеграція VMware vSphere 6 і VAAI допомагає розвантажити операції звернення до пристрою зберігання даних. Підтримка технології Windows Offloaded Data Transfer (ODX) прискорює передачу даних. Підтримка OpenStack Cinder перетворює вашу систему Synology NAS в компонент блочного сховища. Крім того, Synology Storage Console ще більше спрощує виділення ресурсів зберігання і надає різні параметри керування в середовищах VMware і Windows.

Мережеве сховище Synology RS1221RP +фото
Мережеве сховище Synology RS1221RP +
 • Все про товар
 • Характеристики
 • Опис
 • Відгуки
 • Фото
Мережеве сховище Synology RS1221RP +фото1
Мережеве сховище Synology RS1221RP +фото2
Мережеве сховище Synology RS1221RP +фото3
Мережеве сховище Synology RS1221RP +фото4
Мережеве сховище Synology RS1221RP +фото5
Мережеве сховище Synology RS1221RP +фото6