Київ
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 483270

Мережеве сховище QNAP TS-873AU-RP-4G

Товар закінчився

61 483 грн
У обране

Натисніть, аби збільшити

Мережеве сховище QNAP TS-873AU-RP-4Gфото
Мережеве сховище QNAP TS-873AU-RP-4Gфото
Мережеве сховище QNAP TS-873AU-RP-4Gфото
Мережеве сховище QNAP TS-873AU-RP-4Gфото
Мережеве сховище QNAP TS-873AU-RP-4Gфото
Мережеве сховище QNAP TS-873AU-RP-4Gфото
Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Мережеве сховище QNAP TS-873AU-RP-4G

Характеристики Мережеве сховище QNAP TS-873AU-RP-4G

Основні характеристики
АртикулTS-873AU-RP-4G
Штрихкод4713213517918
Кількість портів 1хPCIe Gen 3 (x8), 1хUSB 3.2 Gen 1, 2 х RJ-45, 3xUSB 3.2 Gen 2
Бездротові інтерфейсиEthernet 10/100 / 1000Мбіт / с
Слотів для дисків 8
Гарантія, міс. 24

Опис Мережеве сховище QNAP TS-873AU-RP-4G

Мережеве сховище QNAP

Завдяки потужному чотирьохядерному процесору AMD Ryzen V1000 серії V1500B з тактовою частотою 2,2 ГГц TS-873AU-RP здатний забезпечити високу продуктивність віртуальних машин. TS-873AU-RP оснащений двома портал 2,5 Гбіт/c і двома слотами PCIe Gen 3, що забезпечує високу швидкість підключення до мережі, можливість розширення функцій і можливостей додатків. TS-873AU-RP також має резервне джерело живлення, що забезпечує безвідмовність роботи системи максимальне временя.

Оновлення свій NAS для мереж 2,5 Гбіт/c

TS-873AU-RP оснащений двома мережевими портами 2,5 Гбіт/c RJ45, до яких підключаються існуючі кабелі CAT5e, при цьому швидкість мережі підвищується з 1 Гбіт/с до 2,5 Гбіт/с. Порти також підтримують транкінг для підвищення швидкості передачі даних до 5 Гбіт/с. За допомогою адаптера QNAP N-BASET/Multi-Gig USB 3.2 Gen 1 – 5GbE (Назва моделі QNA-UC5G1T) або карт розширення PCIe 5 GbE (назва моделі QXG-5G1T-111C) можна підключити ноутбук або настільний комп'ютер до мереж 2,5 Гбіт/c спільно з TS-873AU-RP.

Блоковий iSCSI LUN: ідеальний вибір для зберігання даних віртуалізації

QNAP TS-873AU-RP підтримує блоковий iSCSI LUN, що забезпечує більш надійну і ізольоване середовище, ніж файловий LUN. Підтримка рішень VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V і Windows Server 2012 R2, дозволяє розгорнути високопродуктивне, надійне і доступне рішення для зберігання даних середовищ віртуалізації. Додаткове підвищення продуктивності досягається за рахунок підтримки VMware VAAI і Microsoft ODX, які дозволяють істотно знизити навантаження на мережу, процесор, і пристрої кешування за рахунок передачі даних всередині пристрою зберігання. Плагін QNAP vSphere Client і провайдер QNAP SMI-S роблять процес керування додатками віртуалізації більш простим і ефективним.

SSD кеш і автотірінг

TS-873AU-RP підтримує SSD-кешування, яке підвищує продуктивність для додатків вимогливих до показників IOPS, таких як віртуалізація. А технологія Qtier автоматично розподіляє найбільш затребувані даних між 3,5-дюймовими жорсткими дисками більшого об'єму і швидкими 2,5-дюймовими SSD або модулями M.2 SSD. У Qtier 2.0 реалізовано резервування простору на високошвидкісних SSD дисках, подібне кеш-пам'яті, для обробки пакетного введення-виведення в реальному часі, що значно збільшує продуктивність системи.

Можливості розширення через слот PCIe

TS-873AU-RP має один слот PCIe 2.0, куди встановлюються різні карти розширення.

Прискорення обрахунку графіки на GPU стає доступніше

QNAP TS-873AU-RP оснащуються Слотами PCIe, що дозволяє встановлювати сучасні графічні карти початкового рівня на базі чіпсетів NVidia. Установка графічної карти дозволить збільшити швидкість обробки зображень і відео не тільки в QTS, але і в віртуальних середовищах, завдяки технології GPU passthrough.

Доступне середовище Fibre Channel SAN

Встановіть карту Marvell, ATTO або QNAP c інтерфейсом Fibre Channel в мережевий накопичувач TS-873AU-RP, щоб безпосередньо підключити його в середу SAN (Storage Area Networks) за допомогою програми iSCSI & Fibre Channel. Функції LUN Masking і Port Binding додадуть додатковий рівень безпеки даних.

Багаторівневе резервне копіювання, доступ і синхронізація файлів

TS-873AU-RP підтримує загальні протоколи обміну файлами SMB/CIFS, AFP і NFS для пристроїв Windows, Mac і Linux/UNIX. У поєднанні з утилітою Qsync (перетворює QNAP NAS в захищений високопродуктивний центр обробки даних для синхронізації файлів) будь долучення в мережевий накопичувач, стає доступним для всіх пов'язаних пристроїв, таких як комп'ютери, ноутбуки і мобільні пристрої. HBS (програма для резервного копіювання вбудована в операційну систему QTS) виконає резервне копіювання і синхронізацію даних між TS-873AU-RP і іншим сховищем QNAP, віддаленим сервером або хмарним сховищем для аварійного відновлення. Вбудована технологія QuDedup значно підвищує ефективність і ступінь використання дискового простору в разі зберігання кількох версій даних за рахунок дедуплікаціі даних резервного копіювання. Встановіть QuDedup Extract Tool на свій комп'ютер і відновите дедупліцірованние файли до їх початкового стану.

Захистіть важливі дані за допомогою миттєвих знімків

Миттєві знімки записують стан системи в будь-який час. Якщо виникає непередбачена ситуація, то можна повернутися до попереднього стану даних, записаному раніше в миттєвий знімок (снапшот). Диспетчер зберігання пропонує простий у використанні інструмент створення снапшотов, де можна виконувати резервне копіювання і відновлення дискових томів і LUN в будь-який момент часу, щоб запобігти втраті даних.

Security Counselor – ваш особистий консультант з безпеки

Додаток Security Counselor – це єдина консоль в якій зібрані всі чек-листи з мережевої безпеки. В інтерфейсі програми ви побачите всі можливі потенційні проблеми і уразливості і пропоновані варіанти їх усунення. З панелі керування ви зможете гнучко налаштувати будь їх параметрів від SSL – сертифікатів, блокування пулів IP-адрес і стану антивірусних програм, до налаштування користувачів і прав їх доступу до кожного ресурсу. Додатковими інструментами для підвищення безпеки є мобільні повідомлення і двухфакторная аутентифікація.

Рішення для відеоспостереження нового покоління

QVR Pro створює виділене, незалежне простір для зберігання даних відеоспостереження на TS-873AU-RP і використовує переваги масштабованості і керованості сховища QTS. Рішення значно спрощує керування камерами, виділення місця для зберігання записів, перегляд картинки в реальному часі і відтворення архіву, а мобільний додаток QVR Pro Client забезпечує універсальний моніторинг каналів спостереження.

Відгуки та питання Мережеве сховище QNAP TS-873AU-RP-4G

Відгуки  0
Питання 0
Будьте першим, хто напише відгук
Будьте першим, хто задасть питання
Мережеве сховище QNAP TS-873AU-RP-4Gфото
Мережеве сховище QNAP TS-873AU-RP-4G
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Опис
  • Відгуки
Мережеве сховище QNAP TS-873AU-RP-4Gфото1
Мережеве сховище QNAP TS-873AU-RP-4Gфото2
Мережеве сховище QNAP TS-873AU-RP-4Gфото3
Мережеве сховище QNAP TS-873AU-RP-4Gфото4
Мережеве сховище QNAP TS-873AU-RP-4Gфото5
Мережеве сховище QNAP TS-873AU-RP-4Gфото6