Київ
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 391400

Мережеве сховище Synology DS418

Товар закінчився

12 519 грн
У обране

Натисніть, аби збільшити

Мережеве сховище Synology DS418фото
Мережеве сховище Synology DS418фото
Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари

Характеристики Мережеве сховище Synology DS418

Основні характеристики
АртикулDS418
Штрихкод4711174722631
Кількість портів RJ-45 х 2 шт. USB 3.0 х 2 шт.
Бездротові інтерфейсиНі
Слотів для дисків 4
Гарантія, міс. 24

Опис Мережеве сховище Synology DS418

Сервер Synology DiskStation DS418 високопродуктивний і багатофункціональний NAS-сервер з 4 відсіками, спеціально розроблений для ефективного керування, захисту та обміну даними бізнесу і домашніх користувачів. Новий 64-розрядний чотирьохядерний процесор підтримує керування томами сховища великої місткості і транскодирование 10-бітного відео в форматі H.265 4K для більш широких мультимедійних можливостей ..
Оптимальне співвідношення ціна/продуктивність
Synology DS418 – це потужне мережеве рішення зберігання даних з 4 відсіками, оснащене 64-розрядних чотирьохядерним процесором 1,4 Гц, пам'яттю 2 ГБ і двома портами 1GbE. Навіть коли Link Aggregation DS418 забезпечує чудову послідовну пропускну здатність шифрування зі швидкістю понад 226 МБ/с при читанні і 170 МБ/с при записи. Завдяки прискореному апаратного шифрування DS418 забезпечує швидкість передачі зашифрованих даних більш як 224 МБ/с при читанні і 139 МБ/с при записі.
DS418 також оптимізований для транскодування 10-бітного відео в форматі H.265 4K за допомогою Video Station. Ви зможете організувати особисту цифрову бібліотеку відео з докладною інформацією про мультимедіа та дивитися потокові фільми в форматі 4K Ultra HD на різних пристроях, наприклад на комп'ютері, смартфоні і програвачі мультимедіа і телевізорі. Якщо ваш пристрій не здатна відтворювати відео в форматі 4K, DS418 здійснить в режимі онлайн-транскодирование відео з формату 4K в формат 1080p або в інший формат з більш низьким дозволом для його стабільного і плавного перегляду.
Межплатформенному обмін файлами і доступ з мобільного пристрою
Завдяки реалізованої в DS418 підтримки великого числа мережевих протоколів можна безперешкодно обмінюватися файлами між платформами Windows, Mac і Linux. Інтеграція Windows AD і LDAP дозволяє використовувати DS418 в будь-якої існуючої мережевому середовищі без необхідності повторного створення облікових записів користувачів. Cloud Sync забезпечує синхронізацію ваших сховищ Dropbox, Google Диск, Microsoft OneDrive, Baidu і Box з домашньою системою DiskStation. Cloud Station Suite дозволяє синхронізувати файли між декількома пристроями, включаючи ПК Windows, Mac, Linux, планшети або телефони iOS і Android, щоб з легкістю забезпечити регулярне оновлення всіх даних. DS418 об'єднує в собі можливість швидкого обміну файлами і посилену безпеку, навіть при передачі файлів через Інтернет. Функції безпеки включають в себе HTTPS, вбудований брандмауер і кілька механізмів автоматичного блокування по IP і облікового запису в разі вторгнень.
Доступність в будь-якому місці і в будь-який час
Synology надає різні мобільні додатки, що дозволяють користуватися бібліотекою мультимедіа навіть у шляху. Для платформ iOS, Android ™ і Windows Phone розроблені додатки DS photo, DS audio, DS video і DS file, що забезпечують доступ до системи Synology NAS через Photo Station, Audio Station, Video Station і File Station. Крім того, додаток DS get дозволяє дистанційно керувати скачування і відстежувати їх стан на Download Station.Служба QuickConnect дозволяє встановлювати з'єднання за допомогою простого настроюється адреси для миттєвого доступу до мультимедійних і робочих файлів на будь-якому комп'ютері Windows/Mac/Linux, ноутбуці або мобільному пристрої.
Комплексні рішення для резервування
Завдяки можливостям інкрементного резервного копіювання та дедуплікаціі на рівні блоків між версіями Synology Hyper Backup дозволяє створювати резервні копії між версіями, забезпечує оптимальне використання систем зберігання даних і можливість резервного копіювання даних з декількома місцями призначення, наприклад в локальні загальні папки, на зовнішні диски, в мережеві загальні папки, на сервер rsync і в загальнодоступні хмарні служби.
Цілодобова захист
Synology Surveillance Station – це надійне рішення по захисту конфіденційних даних з простими інструментами керування відео і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом (як у настільних комп'ютерів), яке підтримує кілька IP-камер, підключених до однієї і тієї ж мережі, що і DS418. Surveillance Station пропонує оптимізований перегляд і ефективний моніторинг в реальному часі. Потужні засоби аналізу, такі як виявлення руху і тривожне сповіщення, дозволяють бути в курсі будь-яких підозрілих дій за допомогою тригерів, що відправляються через SMS, електронні листи і мобільних додатків DS cam.

Відгуки та питання Мережеве сховище Synology DS418

5
Відгуки  5
Питання 0
Будьте першим, хто задасть питання
А
14 листопада 2017, 01:35

Когда стал вопрос о выборе сетевого хранилища долго не думали и приобрели Synology DS418. Конечно стоит он больших денег. Но для компаний которые хотят держать все свои разработки под защитой лучше не пожалеть денег и приобрести именно это хранилище. Главным плюсом является его быстродействие. За несколько месяцев работы мы не увидели ни единого лага, что уже справляют большое впечатление. С виду это ничем не приметная чёрная коробочка, место занимает она мала. Можно пользоваться даже в пути. Минусы может послужить только её цена.

Переваги:
Скорость передачи данных.
Недоліки:
Стоимость.
Д
7 лютого 2018, 09:51

Подскажите, какой уровень шума у этого сетевого хранилища?

Переваги:
Недоліки:
М
8 лютого 2018, 04:46

Здравствуйте, Денис. Уровень шума - 20.9 дБ(A)

К
4 січня 2018, 08:22

О сетевом хранилище DS418 от Synology у меня только хорошие впечатления. Пользуюсь несколько недель, все функции еще не освоил. В целом, хранилище надежно, есть возможность работать с четырьмя портами. Скорость передачи данных такова, что необходимая информация становится доступной моментально. Защита информации на достойном уровне. Дополнительно никаких аксессуаров приобретать не нужно, все необходимое поставляется в комплекте.

Переваги:
компактность, защита документов, скорость работы
Недоліки:
высокая цена
И
6 грудня 2017, 02:21

Есть ли кнопка резервного копирования данных у этого хранилища?

Переваги:
Недоліки:
М
6 грудня 2017, 08:51

Добрый день, Игорь. Кнопка резервного копирования данных есть

М
2 грудня 2017, 09:44

С технологией Synology получается быстро управлять и менять объемы хранилища, увеличивая их одним нажатием кнопки в диспетчере хранения (сразу добавится новый диск). Мне понравилось, что есть мастер, который поэтапно подсказывает шаги во время первой установки. Сетевое хранилище DS418 купил на сайте Мойо для офиса, с выбором помог начальник. Сервер на базе четырехъядерного мощнейшего процессора, поэтому данные просто летают при передаче, к тому же он спокойно справляется с большим объемом информации. В наборе есть нужные кабели для подключения, я ничего отдельно не приобретал. Было важно, чтобы возможность совместно работать с электронными таблицами проходила в защищенной среде, как раз это и гарантировало это устройство. Работает тихо, вентиляторы почти не шумят.

Переваги:
Доступ через приложение на телефоне, надежность, мощность.
Недоліки:
В работе их нет.
Мережеве сховище Synology DS418фото
Мережеве сховище Synology DS418
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Опис
  • Відгуки 5
Мережеве сховище Synology DS418фото1
Мережеве сховище Synology DS418фото2