Київ
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 401922

Мережеве сховище QNAP TS-431P2-4G

Архівний
16 561 грн

Натисніть, аби збільшити

 Мережеве сховище QNAP TS-431P2-4G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-431P2-4G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-431P2-4G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-431P2-4G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-431P2-4G фото
Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Мережеве сховище QNAP TS-431P2-4G

Характеристики Мережеве сховище QNAP TS-431P2-4G

Основні характеристики
АртикулTS-431P2-4G
Слотів для дисків 4
Гарантія, міс. 36

Опис Мережеве сховище QNAP TS-431P2-4G

Container Station
Додаток Container Station забезпечує унікальну інтеграцію полегшених технологій віртуалізації LXC і Docker, дозволяючи використовувати кілька ізольованих систем Linux на мережевому накопичувачі x63U, а також завантажувати додатки з вбудованого магазину додатків Docker Hub Registry.

Переваги двох інтерфейсів Gigabit Ethernet
Підтримуються кілька видів балансування навантаження і об'єднання портів: Balance-rr (Round-Robin), Active Backup, Balance XOR, Broadcast, IEEE 802.3ad, Balancetlb (Adaptive Transmit Load Balancing) і Balance-alb (Adaptive Load Balancing). Підтримка цих режимів забезпечує гнучкість при розгортанні системи в різних мережах.

Комплексні засоби безпеки
У відкритій мережевому середовищі дані бізнесу можуть стати об'єктом потенційної хакерської атаки. Модкль TS-431P2 включає в себе цілий ряд функцій забезпечення безпеки, таких, як доступ по шифрованому каналу, блокування по IP-адресою і т.д. Адміністратори ІТ можуть управляти правами кожного користувача до різних папках, запобігаючи таким чином несанкціонований доступ до важливих файлів.

Синхронізація файлів для різних пристроїв
Додаток Qsync дозволяє вибрати один з декількох сценаріїв синхронізації і організації загального доступу до файлів. Будь долучення на мережевий накопичувач буде доступний на авторизованих комп'ютерах, ноутбуках і мобільних пристроях. Особливо корисним Qsync виявиться для часто подорожуючих людей, які завжди хочуть мати під рукою актуальні копії важливих файлів на різних пристроях.

Рішення для резервних копій і відновлення
Накопичувач TS-431P2 пропонує гнучкі рішення по створенню резервних копій для Windows і Mac користувачів, миттєві знімки (Volume & LUN), Snapshot Replica & Clone, рішення для відновлення після збоїв включають RTRR, Rsync, а також велика кількість популярних хмарних сервісів, таких як: Amazon Glacier, Azure Storage, Google Cloud Storage, Google Drive, Microsoft OneDrive , Dropbox, AmazonDrive, Yandex Disk, Box і Amazon S3/OpenStack Swift/WebDAV – сумісні сервіси.

Знімки Volume & LUN для відновлення
Менеджер зберігання QTS має в арсеналі простий інструмент для створення миттєвих знімків і відновлення даних в будь-який момент часу, щоб максимально знизити ймовірність втрати важливих даних розміщених на накопичувачі. Ви можете робити знімки Volume/LUN'ов (до 256 знімків на тому або LUN, максимум до 1024 знімків на NAS) і здійснювати реплікацію Volume/LUN-знімків на віддалений сервер, копіюючи тільки зміни джерела, або швидко створити точну копію локального томи, вибравши з архіву потрібний знімок, без необхідності переривання поточних операцій системи. Опціонально, можна налаштувати створення знімків за розкладом, до планових операцій через RTRR/rsync, навіть якщо з файлами в даний момент працюють.

QTS – Проста і Ефективна
Інтерфейс QTS допомагає робити налаштування легко і зручно. На робочому столі можна знайти потрібні функції, створити ярлики для доступу до окремих програм або їх групам, відстежити важливу системну інформацію в реальному часі і відкривати відразу кілька вікон для паралельного виконання завдань.

Qsirch – унікальний інструмент пошуку на NAS
Завдяки Qsirch на QNAP NAS можливий повнотекстовий пошук конкретних файлів, в тому числі документів, фільмів, пісень і фотографій. ЗА допомогою алгоритму TF-IDF користувачі можуть отримати результати під час введення пошукового запиту і легко визначити файли в списку збігів по категорії і за допомогою попереднього перегляду. Пошук виконується також за ключовими словами у вмісті файлів.

Централізоване керування поштою і контактами
Найчастіше, управляти декількома поштовими скриньками і їх контактами, розкиданими по різних комп'ютерів, мобільних пристроїв і акаунтів, досить проблематично, та й незручно, не кажучи вже про ситуацію, коли дані можуть і зовсім загубитися. З новими додатками QmailAgent і Qcontactz QNAP пропонує забути про всі ці проблеми, допомагаючи автоматично збирати і зберігати всю поштову та контактну інформацію централізовано і завжди і всюди мати до неї доступ.

Комплексне рішення для системи відеоспостереження
Surveillance Station це професійна система відеоспостереження з зручним інтерфейсом керування, підтримує більш 3,000 сумісних IP моделей камер, можливість розширення кількості каналів запису за допомогою ліцензій, запис звуку і відео, моніторинг камер в реальному часі і відтворення файлів з архіву. Власники iOS і Android мобільних пристроїв, завдяки додатку Vmobile, можуть мати доступ до зображень камер в реальному часі і переглядати архів, щоб завжди залишатися на зв'язку з об'єктом, що охороняється. Інша програма, під назвою Vcam, дозволяє перетворити ваш смартфон в мережеву камеру для миттєвої записи того, що відбувається у вас на очах і записи потоку на накопичувач.

AirPlay і Chromecast
TS-431P2 підтримує додаток Apple AirPlay. Ви можете переглядати відео і інший мультимедійний контент на пристроях з підтримкою AirPlay за допомогою програми QAirplay або мобільного додатки Qfile.
Додаток QAirplay, доступне в App Center, дозволяє транслювати в потоковому режимі ваш медіаконтент безпосередньо на ТБ через пристрої з підтримкою AirPlay, наприклад, такі, як Apple TV. Передача медіаконтенту здійснюється у вигляді потоку на Apple TV, в обхід вашого мобільного пристрою, що дозволяє заощадити його батарею.
У свою чергу, мобільний додаток Qfile дозволяє переглядати відео і фотоматеріали, що зберігаються в системі TS-431P2 і відтворювати їх на ТБ через пристрої з підтримкою AirPlay, таких, як Apple TV. Зазначені бездротові інструменти роблять роботу з мультимедійним контентом такою зручною.

Відгуки та питання Мережеве сховище QNAP TS-431P2-4G

Відгуки  0
Питання 0
Будьте першим, хто напише відгук
Будьте першим, хто задасть питання
 Мережеве сховище QNAP TS-431P2-4G фото
Мережеве сховище QNAP TS-431P2-4G
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Опис
  • Відгуки
 Мережеве сховище QNAP TS-431P2-4G фото1
 Мережеве сховище QNAP TS-431P2-4G фото2
 Мережеве сховище QNAP TS-431P2-4G фото3
 Мережеве сховище QNAP TS-431P2-4G фото4
 Мережеве сховище QNAP TS-431P2-4G фото5