Київ
Місце для столичних штучок!
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 433955

Роутер D-Link DSR-500AC

Товар закінчився

8 953 грн
У обране

Натисніть, аби збільшити

Роутер D-Link DSR-500ACфото
Роутер D-Link DSR-500ACфото
Роутер D-Link DSR-500ACфото
Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Роутер D-Link DSR-500AC
Можливо, вас зацікавить

Характеристики Роутер D-Link DSR-500AC

Основні характеристики
ТипМультисервісний маршрутизатор
Кількість портів 4
Швидкість LAN-портів (RJ-45), Мб/сек10/100/1000 Gigabit Ethernet
Підтримка протоколів DHCP, Dynamic DNS, IGMP, IPsec, IPv6, L2TP, NAT, PPPoE, PPTP
Конструкція антенЗовнішня
Стандарт Wi-Fi802.11a/b/g/n/ac
Діапазон частот2,4-5,35 ГГц
Форм-факторНастільний
Інтерфейси1хRJ-45 (консольний порт), 1хUSB 2.0, 2xRJ-45 Gigabit Ethernet WAN, 4xRJ-45 Gigabit Ethernet LAN
Матеріал корпусуМетал, Пластик
ДодатковоVPN, Клієнт протоколу динамічної налаштування вузла DHCP, Статичний маршрут
Габарити (ВхШхГ), мм44х280х180
ПроцесорНемає даних
Номінальна частота процесора, ГГц Немає даних
Гарантія, міс. 36
Країна-виробник Китай
АртикулDSR-500AC
Штрихкод790069416620
Показати всі характеристики

Інструкції Роутер D-Link DSR-500AC

Опис Роутер D-Link DSR-500AC

Уніфіковані сервісні маршрутизатори D-Link серії DSR є високопродуктивні рішення, що забезпечують захист мережі і призначені для задоволення зростаючих потреб малого та середнього бізнесу. Підтримка новітнього стандарту IEEE 802.11ac, реалізована в маршрутизаторі DSR-500AC, дозволяє досягти тієї ж продуктивності, що і в провідних мережах, але з меншою кількістю обмежень. Радіомодуль в маршрутизаторі DSR-500AC, може працювати на частоті 2,4 ГГц або на 5 ГГц1. Завдяки використанню смуг пропускання в діапазоні частот 5 ГГц DSR-500AC забезпечує більш високу швидкість передачі даних для клієнтів, що підтримують стандарт IEEE 802.11ac.

Можливості комплексного керування
Маршрутизатор DSR-500AC оснащений двома WAN-портами Gigabit Ethernet. Застосування функції балансування навантаження дозволяє розподілити вихідний трафік між двома WAN-інтерфейсами і оптимізувати продуктивність системи, забезпечуючи, таким чином, безперебійну роботу мережі. Другий WAN-порт може бути налаштований як DMZ-порт, що дозволяє ізолювати сервери від мережі LAN. Маршрутизатор DSR-500AC підтримує можливість організації доступу до мережі Інтернет за допомогою USB-модема2 3G або 4G3. Балансування навантаження може бути здійснена для 3G/4G-з'єднань, забезпечуючи додатковий рівень резервування для критично важливих даних і додатків резервного копіювання.

Web-аутентифікація
Функція адаптивного порталу дозволяє легко пройти аутентифікацію і авторизацію як співробітникам, так і гостям. Користувачі можуть бути автентифіковано з використанням локальної бази даних, RADIUS-сервера, LDAP, Microsoft Windows Active Directory, домену NT і сервера POP3. Одночасно можна налаштувати максимум чотири сервера.

Розширений функціонал VPN
Віртуальна приватна мережа (VPN) надає мобільним користувачам і філіям захищений канал зв'язку для підключення до корпоративної мережі. DSR-500AC підтримує тунелі Generic Routing Encapsulation (GRE), забезпечуючи мобільним користувачам віддалений доступ до центральної корпоративної бази даних. При створенні Site-to-site VPN-тунелів використовуються протоколи IP Security (IPSec), Point-to-Point Tunneling Protocol (PPTP) або Layer 2 Tunneling Protocol (L2TP), застосування яких спрощує процес підключення віддалених користувачів і філій через зашифровані віртуальні канали .

Фільтрація Web-вмісту
Фільтрація Web-вмісту допомагає адміністраторам здійснювати моніторинг, керування і контроль використання співробітниками наданого їм доступу до мережі Інтернет. Статична фільтрація Web-вмісту дозволяє видалити небезпечні об'єкти, такі як Java-аплети, об'єкти ActiveX, файли cookie, або блокувати URL-адреси за ключовим словом. Динамічна фільтрація Web-вмісту, що вимагає придбання ліцензії, дозволяє адміністраторам фільтрувати вміст за списком категорій. DSR-500AC підтримує кілька серверів глобальних індексів з мільйонами URL-адрес і інформацією в реальному часі про Web-сайтах, що дозволяє збільшити продуктивність і забезпечити максимальну доступність сервісу.

Відгуки та питання Роутер D-Link DSR-500AC

5
Відгуки  5
Питання 0
Будьте першим, хто задасть питання
В
17 серпня 2019, 05:38

У нас ежедневно в офисе много посетителей. Для удобства клиентов мы обеспечили всем вайфай доступ к интернету, чтобы скоротать время при ожидании своей очереди. Нам во многом помог функционал нашего нового маршрутизатора D-Link DSR-500AC AC1200 - я его в Моуо приобрел с оплатой по безналичному расчету. Функционал у него широкий, но хочу отдельно выделить веб-аутентификацию: за счет функции адаптивного портала легко настраивается доступ как для работников фирмы, так и посетителей. Гаджет позволяет одновременно настроить четыре сервера. Сделан мастерски, оснащен добротным коробом и крепкими портами.

Переваги:
Для работы 4 серверов одновременно, богатый функционал, способность работать в круглосуточном режиме без сбоев
Недоліки:
Полгода в эксплуатации и недостатки не проявились пока
В
21 серпня 2019, 08:56

По моему мнению самое интересное и важное в рабочих показателях маршрутизатора D-Link DSR-500AC, это его мощность и надежность. Для офиса такая техника точно подходит. У нас на работе этот аппарат стоит давно и постоянно в работе, сеть всегда стабильная и с высокой скоростью. Даже модем подключали, 3G работает на ура. Могу лишь посоветовать!

Переваги:
Много портов, надежная сборка, не греется, есть выход для модема, мощность.
Недоліки:
Ни одного.
И
17 серпня 2019, 04:20

Есть ли функция фильтрация Web-содержимого в этом маршрутизаторе?

Переваги:
Недоліки:
М
17 серпня 2019, 10:41

Здравствуйте, Ирина. Есть фильтрация Web-содержимого: статический URL-адрес, ключевые слова, Dynamic WCF (требуется лицензия)

Д
7 серпня 2019, 10:58

Какая пропускная способность VPN у этого маршрутизатора?

Переваги:
Недоліки:
М
8 серпня 2019, 09:48

Здравствуйте, Денис. Пропускная способность VPN - 200 Мбит/с

А
4 серпня 2019, 10:03

Начал пользоваться с января, хорошо работает. Настраивал сам, по подробной инструкции. У меня дом частный, при этом, сигнал прекрасно поступает в любой уголок, не прерывается. Маршрутизатор стойкий к погодным условиям, но для перестраховки, во время грозы выключаю.

Переваги:
Доступная цена, большая площадь сигнала, понятная инструкция, можно настроить самому.
Недоліки:
Нет кнопки перезагрузки, приходится просто выдергивать кабель из гнезда, по-другому никак.
Роутер D-Link DSR-500ACфото
Роутер D-Link DSR-500AC
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Опис
  • Відгуки 5
Роутер D-Link DSR-500ACфото1
Роутер D-Link DSR-500ACфото2
Роутер D-Link DSR-500ACфото3