Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • MOYO club
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Сума
Генератор бензиновий Gerrard GPG2000
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Опис
  • Відгуки 5
  • Фото
Кошик
Сума

Генератор бензиновий Gerrard GPG2000

Код товару: 
104084Код скопійовано
Архівний
4 244 грн
 Генератор бензиновий Gerrard GPG2000 фото

Натисніть, аби збільшити

Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Генератор бензиновий Gerrard GPG2000
Можливо, вас зацікавить

Характеристики Генератор бензиновий Gerrard GPG2000

Основні характеристики
Тип двигуна 4-х тактний
Модель двигуна Forte FG2000
Паливо Бензин, не нижче АІ-92
Потужність двигуна к.с. 2,04
Об'єм паливного бака, л 6
Об'єм двигуна, куб см 80
Витрата палива, л / год 0,4
Тип генератора Бензиновий
Кількість фаз 1
Тип запуску Ручний стартер
Частота, Гц 50
Рівень шуму, дБ 65
Вага, кг 24
Максимальна потужність, кВт 1,5
Номінальна напруга, В 220
Гарантія, міс. 12
Країна-виробник Китай
Артикул44065
Показати всі характеристики

Відгуки та питання про Генератор бензиновий Gerrard GPG2000

5
Відгуки  5
Питання 0
Будьте першим, хто задасть питання
Сортувати
  • За замовчуванням
  • По даті
  • За корисністю
  • З фото та відео
  • За рейтингом
  • За кількістю відповідей
А

Часто езжу с семьей, с друзьями на природу с ночёвкой, а то и на несколько дней. Всегда брал у друга генератор Gerrard GPG2000, когда стал вопрос о покупке, даже не задумался какой покупать себе, взял такой же. Где приобрести тоже сомненья не было, только в MOYO, потому что самая доступная цена. Я стал независим, на природе есть электричество, всегда дома. Он экономный, расход бензина совсем не велик. От него не несет бензином. Легко заводится, даже в холодную пору года. Имеется защита от перегрузки. Уровень шума умеренный. Проверил фазы, есть и ноль, и фаза, поверьте, это очень хорошо. Хоть страна производителя Китай, но сборка прекрасная, качественная. Инструкция написана очень доходчиво. Один только минус, неудобно заливать масло, но к этому легко примериться. Еще очень быстрая доставка. Заказом довольный на все сто. Рекомендую этот генератор.

Переваги:
Экономный расход, мощный, прекрасная сборка.
Недоліки:
Неудобно заливать масло.
А

Превосходный продукт от Gerrard, пользуюсь давно и все окей. Тот факт, что он является 1-фазным и бензиновым делает его универсальными применимым в множестве случаев. Меня лично далеко не в первый раз выручает, очень даже доволен его работой. Качественное, надежное устройство, выполненное с соответствием всем правилам. Работает стабильно, мощный и практически бесшумный. Весит немного, поэтому легко можно перенести, при надобности. Очень удобно и весьма практично. Спасибо за качество продукции.

Переваги:
Надежный помощник. Мощность большая, несмотря на размер. Отвечает заявленных характеристикам
Недоліки:
Нет.
А

Купил Генератор бензиновый Gerrard GPG2000 (44065) в село, потому что все время вырубают свет. Все довольны - в любой момент можно и чайник согреть, и покушать приготовить. Генератор Жерард - находка для людей, живущих вдали от города и цивилизации. Запаха бензина не слышно вообще, очень хорошая герметичность. Объема на 6 литров хватает с головой, при условии если использовать по часу в день - дней на 10 хватит. Из остальных плюсов могу назвать: легкость в использовании и то, что он не сильно шумный. Минусов назвать не могу, потому что опыта использования генераторов других типов у меня не было.

Переваги:
Удобность в использовании, экономность, относительно нешумный.
Недоліки:
Пока не обнаружил.
В

Добрый день. Скажите, пожалуйста, какое время автономной работы генератора ?

Переваги:
Недоліки:
М

Добрый день. Время автономной работы: 9 ч.

Опис Генератор бензиновий Gerrard GPG2000

Однофазний, бензиновий генератор  GPG 2000  від компанії  Gerrard , призначений для роботи як з основними, так і з резервними споживачами електроенергії, для живлення електрообладнання в сільському господарстві, в медичних та освітніх установах, в побутових умовах, в місцях, де немає ліній електропередачі або відключено електрика. Незважаючи на порівняно невелику вагу і розміри генератора, він оснащений потужним 4-х тактним бензиновим двигуном, баком на 6 літрів, низьким рівнем шуму (65 дБ), а також наявністю ряду захистів для запобігання поломок або перегріву апарату. Дані технічні особливості однофазної бензинової електростанції  GPG 2000  зробили її дуже затребуваною серед домовласників, дачників, будівельних бригад. Модель економно витрачає паливо (290 г/кВт*год), за рахунок чого його безперервна робота може тривати до 9 годин (з умовою повної заправки і навантаження генератора) Характеристики: Потужність максимальна 1,5 кВт Потужність номінальна 1,2 кВт паливо бензин Напруга 1 фаза (230 В) Обсяг паливного бака 6 л Тип запуску ручний Охолодження двигуна Повітряне характеристики двигуна  4-тактний, одноциліндровий Альтернатор (генератор змінного струму) синхронний Реактивний коефіцієнт (cos ф) 1,0 Виконання електростанції без кожуха Рівень шуму 65 дБ Обсяг масляного бака 0,4 л захист IP21 Вага 24,0 кг особливості електростанції  компактна простий запуск висока надійність  
Генератор бензиновий Gerrard GPG2000
 Генератор бензиновий Gerrard GPG2000 фото1