Ваше місто:Київ

044 290 90 45 Вам передзвонити?

 • Блог
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
0
Кошик

Підсилювач для навушників FiiO A5 Black

Код товару 403879
 • Головне
 • Відгуки та питання
 • Товар закінчився

  4 199грн
  У список бажань
  До порівняння
  Перейти до порівняння

  Характеристики Підсилювач для навушників FiiO A5 Black

  Артикул: 5510068

  Опис

  Підсилювач для навушників FiiO A5 Black

  Розвиток в кожній деталі
  З моменту виходу на ринок портативних підсилювачів FiiO постійно прагнув розвивати свої продукти, впроваджуючи нові ідеї та технології. Модель A5 продовжує цю славну традицію, вона стала результатом еволюції серії E12. Всі використані там деталі, від першої до останньої, були оновлені і перероблені для того, щоб A5 став більш досконалим, зберігши сильні сторони своїх попередників.

  Відмінні комплектуючі=живий звук
  A5 використовує перевірену в E12A високоефективну комбінацію чіпів MUSES02 + LME49600. Всі основні компоненти використовують високоточні резистори з металевої плівки. Все це плюс покращений дизайн і вибір першокласних компонентів дозволяє A5 звести майже до нуля коефіцієнт гармонійних спотворень (на 33% менше, ніж у E12A) і поліпшити співвідношення сигнал-шум до 115дБ. Це означає, що А5 має рівень посилення, близький до Е12, покращений баланс каналів, більш низький рівень шумів, а також в цілому більш чистий звук.

  Чисте потужне посилення також надзвичайно важливо для якості звуку. A5 містить високоефективну систему керування живленням з низьким опором, а також подвійне (/-) напруга 11В. Це вражаюче поліпшення в порівнянні з E12A, що дає A5 значний запас потужності, унікальний для портативних підсилювачів. Нарешті, симетричне живлення +/- дозволяє виключити сполучні конденсатори. Що все це означає для якості звуку? Зниження спотворень і збільшення динамічного діапазону.

  Відгуки та питання Підсилювач для навушників FiiO A5 Black

  Відгуки та питання про: Підсилювач для навушників FiiO A5 Black
  Залишити відгук
  Задати питання