Київ
Місце для столичних штучок!
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Публічній договір про Надання послуг пакету «MOYO.Care» (Діє з 1.02.2019 року)

ІНОЗЕМНЕ ПІДПРИЄМСТВО" Логін" (далі - Виконавець), керуючий Стаття 633 и 634 Цивільного кодексу України, публічно предлагает Надання послуг зі спеціального технічного обслуговування та ремонту комп'ютерного устаткування, обслуговування портативної аудіо-відео техніки, срок гарантійного обслуговування на якові завершівся, або если стан техніки НЕ предполагает гарантійного обслуговування даного випадка, (в подалі - Договір) Необмежений колу осіб (далі - Замовник), в рамках та на условиях, визначених у даного публічному договорі

1. Предмет Договору

1.1. Предметом цього Договору є Надання Виконавцю послуг согласно Пакету послуг «MOYO.Care», до которого включено Наступний:

- Усунення дефектів Товару, включаючі заміну дефектних деталей та вузлів, за умови відсутності порушеннях умов его ЕКСПЛУАТАЦІЇ, транспортування та зберігання, что візначені виробника, после Закінчення ОСНОВНОЇ гарантії виробника в течение Всього рядок Дії цього Договору (надалі - ремонт Товару);

- проведення профілактичних робіт апаратної або програмної части за вимоги замовника не частіше 1 разу на рік, но НЕ Ранее чем через 6 місяців з дати придбання замовником Товару;

- заміна акумуляторної батареї цифрового пристрою в разі зниженя ее ємності більш чем на 50% від номінальної;

- представлення інтересів замовника перед авторизовані сервіснімі центрами в течение рядок Дії гарантії, наданої Замовнику виробника. У цьом випадка Виконавець вважається уповноваженим ЦІМ договором на представлення інтересів замовника перед третімі особами/авторизовані сервіснімі центрами та на Вчинення будь-якіх правочинів для удовольствие інтересів замовника та Досягнення мети відповідно до цього договору, за умови актівації Замовник пакету послуг відповідно до п.1.4. Договором.

1.2. В межах даного Договору Товаром, относительно которого могут надаватіся послуги, передбачені Пакетом послуг «MOYO.Care» є комп'ютерне устаткування, побутова техніка, фото або цифрова техніка точна назва, модель та серійній номер которого зазначається в розрахунковому документі, что підтверджує факт придбання даного пакету, та/або в сервісній книжці, Якою безпосередно комплектується Товар.

1.3. Послуги за ЦІМ Договором Надаються на підставі заявки замовника. Заявка пріймається співробітнікамі мережі «MOYO» цілодобово засоби телефонного зв'язку за контактними телефонами номерами 0-800-507-800 * або на сайті www.moyo.ua співробітнікамі інформаційного центру Мережі «MOYO». Для належної взаємодії за данім договором Замовник повинен слідуваті вказівкам та поради Які Надаються співробітнікамі інформаційного центру.

* Всі дзвінкі зі стаціонарних телефонів безкоштовні Вимоги в межах України, з мобільних телефонів - согласно тарифів Операторів мобільного зв'язку.

Подання заявки замовника вважається актівацією придбання Пакету послуг.

1.4. При оформлені заявки Замовнику та патенти повідоміті номер и дату придбання Пакету послуг, найменування Товару (назв, модель, серійній номер), Особисті дані (прізвище, ім'я, по-батькові), адресу та контактний телефон замовника, а такоже адресою магазину, де БУВ Придбаний Пакет послуг (підпісано Сейчас Договір).

1.5. Дія Договором не розповсюджується на витратні та комплектуючі матеріали (например: батареї, як від'ємні, так и не від'ємні, шнури, блоки живлення) та косметичні дефекти (подряпіні, потертості), что вініклі во время ЕКСПЛУАТАЦІЇ Товару, но НЕ заважають работе Товару та не порушують его безпечного использование.

1.6. Територія Дії Договору: будь-який населений пункт України, в якому розташовані магазині - учасники реализации програми. Перелік магазинів-учасників програми Замовник может уточніті за телефоном 0-800-507-800, або на сайті www.moyo.ua .

2. Термін та умови Надання послуг

2.1. Момент оплати вартості Замовник даного пакету послуг є моментом укладання даного Договору.

2.2. Термін Дії Договору закінчується в дату Закінчення терміну Дії актівованого пакету послуг.

2.3. З усіх вопросам, що не врегульованим ЦІМ Договором, сторони керуються чіннім законодавством України.

2.4. Послуги з ремонту Товару Надаються на территории сервісних центрів Виконавця (надалі - СЦ) в містах України, де розташовані магазин-учасники реализации програми. У випадка, если адресою замовника, яка зазначається в заявці, находится поза межами населених пунктів, де розташовані магазин-учасники реализации програми та/або СЦ Виконавця, доставка Товару до СЦ та в зворотньому напрямку (на Вказану в заявці адресою замовника), здійснюється силами СЦ Виконавця за додатковий плату согласно тарифів Виконавця.

2.5. Виконавець Здійснює прийом Товару та надає послуги по ремонту Товару после Закінчення терміну гарантії виробника (закріпленого в гарантійніх талонах до Товару) в срок, что НЕ перевіщує 40 (сорока) календарних днів з дня поставки Товару в СЦ.

2.6. У разі, если Надання послуг по ремонту Товару в зазначеним срок Неможливо у зв'язку з відсутністю необхідніх деталей та/або складністю робіт, срок Надання таких послуг может буті подовжений Виконавцю до полного їх Виконання. Виконавець зобов'язаний повідоміті Замовник про подовжений терміну Виконання необхідніх робіт.

2.7. У випадка если, за висновка Виконавця, Товар буде підлягає ремонту, або если Виконавець порушує візначені в п. 2.5. Договором рядки Надання послуг по ремонту Товару, та не має підстав, передбачення п. 2.8. даного Договору, Замовник має право здійсніті обмін несправностей Товару на таку саму модель відповідної якості, або модель зі схожими характеристиками рівної вартості. На чинний Товар дія даного Договору розповсюджується, при цьом срок Дії Договору залішається без змін. Обмін Товару Здійснює Виконавець за умови Надання Йому Замовник несправностей Товару в повній КОМПЛЕКТАЦІЇ та з документом, что підтверджує придбання Товару (фіскальний чек або Інший розрахунковий документ).

2.8. Замовнику, Який є власником Товару на Який розповсюджується дія даного Договору, может буті Відмовлено в наданні послуг по ремонту Товару за ЦІМ Договором в Наступний випадка:

- механічніх пошкодженню Товару (корпусних деталей, Електрон и механічніх вузлів), Які є причиною виход Товару з ладу;

- пошкодженню, вікліканіх Використання нестандартних та/або неякісніх витратності матеріалів, елементів живлення, картриджів, фільтрів та ін .;

- пошкодженню Товару Замовник (Споживачем, покупцем) внаслідок порушеннях правил ЕКСПЛУАТАЦІЇ Товару або его складових чи комплектуючих виробів рекомендованих виробника, зберігання та транспортування, Вказаним в інструкції;

- Виявлення некваліфікованого втручання та/або самостійного ремонту чи модернізації, а такоже использование вузлів, деталей, комплектуючих виробів, які не передбачення виробника або нормативними документами;

- пошкодженню, пов'язаних з діямі зовнішнього середовища, например: в результате пожеж, повен, других віпадків непереборної сили, а такоже Шкоди, заподіяної Комаха та тварин, заліття рідіною, та других пошкоджень, что стало Виключно з вини або через недбалість власника Товару ;

- пошкодження або відсутності гарантійніх пломб;

- Виявлення Втрата деталей та комплектуючих, что прізвелі до виходів Товару з ладу;

- Зміни або відалення серійного номеру, Даних про модель Товару, что Робить Неможливо ідентіфікацію Товару на Який Придбай Пакет послуг.

Віняток: дія Пакету послуг розповсюджується на ті випадки виходом Товару з ладу, что стало через перепад напруги в електромережі.

2.9. До качана Надання послуг по ремонту Товару Замовник повинен надаті представник Виконавця документ, что підтверджує Сплату візначеної п. 3.1. Договором суми, а такоже документ, что підтверджує придбання Товару та всі експлуатаційні документи на Товар, в тому чіслі и гарантійний талон виробника, относительно которого проводітімуться необхідні роботи.

2.10. У разі Виявлення Виконавцю во время Огляду Товару (огляд Товару проводитися до качана Надання послуг по ремонту Товару) необхідності у Додаткова робота та Матеріалах, Виконавець має право провести Такі додаткові роботи та вікорістаті додаткові матеріали. Проведення таких Додатковий робіт та использование Додатковий матеріалів погоджується между Замовник та виконавцями та оплачується замовниками додатково, согласно з тарифами Виконавця.

2.11. Виконавець має право, без Узгодження з замовником, доручіті Надання послуг за ЦІМ Договором третім особам, постелили з ними відповідні догоди.

3. Порядок розрахунків между Сторонами.

3.1. Замовник Здійснює оплату вартості послуг, в размере:

3.1.1   20% вартості Товару за пакет послуг на рядку 24 місяці;

3.1.2  30% вартості Товару за пакет послуг на рядки 36 місяців;

3.1.3  40% вартості Товару за пакет послуг на рядки 48 місяців;

4. Порядок здачі-приймання послуг.

4.1. Здача-приймання послуг здійснюється замовником после Закінчення Надання необхідніх послуг Шляхом Підписання Акту здачі-приймання Надання послуг Сторонами.

4.2. У разі наявності у замовника претензій до якості Надання Виконавцю послуг, ВІН зобов'язаний Написати вмотівовану відмову від Прийняття Надання послуг.

4.3. У разі відмові Заявника від Підписання як Акту здачі-приймання Надання послуг, так и вмотівованої відмові, Акт вважатіметься підпісанім, а надані послуги - Прийнято, за наявності підпісу лишь Виконавця.

5. Гарантії на надані послуги.

5.1. Виконавець гарантує якість Надання послуг та встановлює гарантійний срок на надані послуги (віконані роботи) согласно чинного законодавства України.

5.2. Виконавець гарантує Замовнику право на відмову від Договору (повернення придбання Пакету послуг) в течение 14 календарних днів з моменту придбання Пакету послуг лишь за умови, что Замовник НЕ актівував течение зазначеним годині Придбаний Пакет послуг. Актівацією придбання Пакету послуг вважається Подання заявки замовника в порядку, визначених п.п. 1.4. та 1.5. даного Договору.

Пакет послуг возвращается Шляхом Надання Замовнику пісьмової заяви про відмову від даного Договору в магазин, де БУВ Придбаний такий пакет послуг та підпісаній Сейчас Договір, та повернення розрахункового документа відповідно до которого Замовник Придбай пакет послуг Та який підтверджує Укладення цього Договору.

5.3. УВАГА! Зобов'язання Виконавця за ЦІМ Договором не є гарантійнімі зобов'язаннями виробника або продавця товару. Для цілей цього Договору Виконавець НЕ є уповноваженим особою виробника або продавця, и не Виконує Гарантійні зобов'язання виробника або продавця.

5.4. УВАГА! Прієднуючісь до цього Договору Замовник підтверджує, что ВІН усвідомлює, что послуги согласно даного пакету будут надаватіся ІП «Логін» и, что всю відповідальність за своєчасне та належно Надання послуг Несе ІП «Логін». Замовник зобов'язується направляти всі свои вимоги и претензії относительно Надання послуг ІП «Логін» та до мережі магазинів «MOYO».

6. Правова аргументація Укладення цього договору

6.1. Цей Договір є змішанім и Включає в себе елементи договору Приєднання, публічного договору, порядок укладання которого регламентується у ст. 642 Цивільного кодексу України.

6.2. Замовник НЕ может пропонуваті свои умови, а може лишь прієднатіся до запропонованого Договору. ІП «Логін» бере на себе зобов'язання надаваті послуги, візначені ЦІМ Договором, кожному, хто Уклав цею Договір. Умови цього Договору встановлюються однаково для всіх, хто до него прієднався.

6.3. Договір та его умови вважаються Офертою ІП «Логін», підтвердженням якої є размещения Договору у продаж и проведення розрахункової операции за оплату послуг.

6.4. Цей Договір укладається Шляхом акцепту Замовник цієї публічної оферти, что містіть всі істотні умови договору, без Підписання сторонами в кожному окремий випадки.

6.5. Замовник підтверджує, что ВІН до Укладення цього Договору ознайомівся з его умів и Свідомо без жодних примусу Уклав цею Договір.

6.6. Моментом акцепту публічної оферти вважається момент Укладення цього Договору. Факт акцепту підтверджується оплата замовником придбання пакету через касу мережі магазинів « MOYO» . Договір, Укладення Замовник с помощью акцепту публічної оферти, має Юридична силу відповідно до ст. 642 Цивільного кодексу України и є рівносільнім договором, підпісаному ІП «Логін» та замовника.

7. Інші умови

7.1. Зобов'язання Виконавця за ЦІМ Договором не є гарантійнімі зобов'язаннями виробника чи продавця Товару та не замінюють їх.

7.2. Права та обов'язки сторон встановлюються чіннім законодавством України.

7.3. Відповідальність сторон встановлюється та регулюються чіннім законодавством України.

7.4. Даній Договір вважатіметься неукладеності за умови НЕ Виконання Замовник п. 3.1. цього Договору.

7.5. Дія даного Договором не розповсюджується на випадки передбачені пунктом 2.8. даного Договору.

7.6. Розірвання даного Договору можливе лишь у випадках, передбачених ЦІМ Договором та чіннім законодавством України.

7.7. Всі спори между Сторонами вірішуються Шляхом переговорів, а у випадка неможлівості Досягнення Згоди, в порядку, передбачення чіннім законодавством України.

7.8. Сторони, як суб'єкти персональних даних, підпісуючі Сейчас Договір Надаються одна одній згоду на обробка їх персональних даних у пісьмовій та/або електронній форме в обсязі, что містіться у цьом Договорі. Терміни, Які містяться в цьом пункті застосовуються в значенні, что виклади в ЗУ «Про захист персональних даних». Такоже, при реєстрації Замовник на Інтернет сайті moyo.ua, відповідно до п. 1.4. цього Договору, Йому додатково повідомляються права та обов'язки як суб'єкта персональних даних та ним надається згода Виконавцю на обробка та использование своих персональних даних відповідно до ЗУ" Про захист персональних даних" .

7.9. Виконавець гарантує, что вікорістовуватіме персональні дані замовника, в тому чіслі и передаючі їх третім особам, лишь для належно Виконання умов даного Договору.

7.10. Строк Дії Договору Залежить від терміну Дії пакету послуг, что зазначеним в п.п. 3.1.1-3.1.4. Під Укладення Договору Сторони розуміють оплату вартості даного договору Замовник.

7.11. Укладаючі Сейчас Договір Замовник підтверджує, что ВІН, до укладання цього Договору, ознайомівся з его умів, что смороду Йому зрозумілі, что ВІН погоджується з ними та Свідомо без примусу Укладає цею Договір.

Реквізити Виконавця:

03113, м. Київ, пр. Перемоги, 62-Б

п/р № 26000001239682 у ПАТ «Універсал Банк»

МФО 322001, код ЄДРПОУ 38204178

Свідоцтво платника ПДВ №200046579

ІПН 382041726594