Київ
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 190316

Акумулятор інтелектуальний для OSMO

Архівний
311 грн

Натисніть, аби збільшити

Акумулятор інтелектуальний для OSMOфото
Акумулятор інтелектуальний для OSMOфото
Акумулятор інтелектуальний для OSMOфото
Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари

Характеристики Акумулятор інтелектуальний для OSMO

Основні характеристики
АртикулOSMO+1
Штрихкод6958265122903

Опис Акумулятор інтелектуальний для OSMO

Акумулятор інтелектуальний для OSMO забезпечить додатковий час роботи вашого стедікама. Це пристрій - літій-полімерний акумулятор сучасного зразка. Літій-полімерні акумулятори є конструкційну удосконалення літій-іонного акумулятора. У них в якості електроліту використовується полімерний матеріал. Завдяки підвищеним експлуатаційним якостям, подібні акумулятори використовують в безлічі пристосувань і пристроїв, зокрема, даний акумулятор розроблений для стедікама OSMO. Пристрій такого типу має велику щільність енергії на одиницю об'єму і маси. Важливою характеристикою даного акумулятора є низький саморозряд, що означає тривалість роботи навіть після великих пауз у використанні, а також знижена необхідність підзарядки. У інтелектуального акумулятора для OSMO відсутній ефект пам'яті, завдяки ччему ви зможете заряджати акумулятор в перервах між роботою навіть тоді, коли початковий заряд не був витрачений. Додатково акумулятор цієї моделі гарантує стабільну роботу пристрою від початку і до кінця. Діапазон робочих температур літій-полімерного акумулятора дуже великий і становить від -20 до +40 градусів за Цельсієм. Напруга, що видається акумулятором, становить 11.1 вольт, чого достатньо для повноцінного функціонування OSMO. Ємність акумулятора - 980 мАг. Даний акумулятор має функцію безпечного використання залишилася ємності для забезпечення більш стабільної роботи пристрою при низькому заряді. Ви зможете використовувати свій осьової ручної підвіс вдвічі довше з цим запасним акумулятором, що прекрасно позначиться на продуктивності роботи. Використовуйте цей пристрій для стабільного і повноцінного харчування OSMO!

Відгуки та питання Акумулятор інтелектуальний для OSMO

5
Відгуки  2
Питання 0
Будьте першим, хто задасть питання
Н
13 червня 2016, 08:27

Приобрел данный акумулятор для более правильного использования устройства. Аккумуляторное устройство очень мне помогает, благодаря встроенному интелекту. Данная модель увеличивает срок работы аккумулятора и делает возможным его более активное использование, в сравнении с базовым аккумулятором.

Переваги:
Недоліки:
Г
15 березня 2016, 11:07

Батарея для відеокамери DJI OSMO ємністю 980 мАг, інтелектуальний акумулятор з функцією безпечного використання решти ємності. Додаткова батарея зручна тим, хто робить зйомку на DJI OSMO тривалий час. Коли закінчилася зарядка основного акумулятора, вставляємо додатковий, і продовжуємо зйомку!

Переваги:
Недоліки:
Акумулятор інтелектуальний для OSMOфото
Акумулятор інтелектуальний для OSMO
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Опис
  • Відгуки 2
Акумулятор інтелектуальний для OSMOфото1
Акумулятор інтелектуальний для OSMOфото2
Акумулятор інтелектуальний для OSMOфото3