MOYO
Cyber Cup feat intel

Всеукраїнський аматорський турнір з CS:GO 29 - 30 травня

Генеральний спонсор

Титульний спонсор

Інноваційний партнер

Партнер трансляції

Інформаційний партнер

Медіа партнер

Призовий фонд складає 150 000 грн!!!

Призи турніру

1 місце

Монітор 27"
HP X27i (8GC08AA)

Кожному з гравців команди

Та багато інших спеціальних призів для кращих учасників турніру

Увага!

Взяти участь у турнірі запрошуємо як сформовані колективи, так і окремих гравців, яких перед початком змагань організатори за власним алгоритмом розподілять в команди.

Регламент та умови участі в турнірі

MoYo Cyber ​​Cup – це кіберспортивні змагання на базі легендарної гри CS: GO, організатором яких є компанія MOYO.
Реєстрація для участі в змаганнях безкоштовна. Кожна особа, яка зареєструвалася для участі в змаганнях, погоджується дотримуватися цих Умов.

Взяти участь у турнірі запрошуємо як сформовані колективи, так і окремих гравців чи неповні команди, яких перед початком змагань організатори за власним алгоритмом розподілять в команди.

Для участі необхідно:

 1. Заповнити заявку на участь на сайті https://www.moyo.ua/cybercup/.
 2. Отримати лист підтвердження на вказаний E-mail, що містити посилання на дві форми реєстрації (для сформованих команд та індивідуальних учасників/несформованих команд).
 3. Перейти за необхідним посиланням та заповнити форму реєстрації.
  • Для повних складів команд (заповнити форму має кожен гравець команди).
  • Для індивідуальних учасників та неповних складів команд (одиночні гравці мають залишити поле “Назва команди” пустим, а кожен учасник неповної команди повинен заповнити форму та вказати назву команди для збереження її складу).

Призовий фонд*:

 • 1-е місце - монітор 27" HP X27i для кожного учасника команди.
 • 2-е місце - призовий набір (ігрова гарнітура HyperX Cloud Alpha + ігрова миша HyperX Pulsefire Haste USB + ігрова клавіатура HyperX Alloy Origins Core USB) для кожного учасника команди.
 • 3-е місце - ігрова гарнітура HyperX Cloud Alpha S Blackout для кожного учасника команди.
 • 4-е місце - призовий набір (мікрофон 2E GAMING + тримач кабеля 2E GAMING Scorpio 4в1 USB + ігрова миша 2E GAMING HyperSpeed Pro RGB+підставка для ноутбука 2E GAMING 2E-CPG-006) для кожного учасника команди.
 • 1-8 команди в рейтингу - захисні окуляри 2 Е Gaming Anti-blue Glasses Black-Red для кожного учасника команди.
 • Всі учасники отримують 300 бонусів на покупки в мережі магазинів MOYO.
 • Кращий гравець за статистикою (K/D/A) - призовий набір (ігрова клавіатура HyperX Alloy Elite 2 + ігрова миша HyperX Pulsefire Haste USB).

Інформація про змагання:

Дати змагань:

 1. Відбірковий етап - 29 травня, о 19:00 (за київським часом).
 2. Фінал - 30 травня, о 19:00 (за київським часом).
  • Формат - 5x5.
  • Сітка турніру - Single Elimination.
  • Платформа турніру - Faceit.
  • Сервера турніру - Німеччина.
   Пул карт - de_dust2, de_mirage, de_nuke, de_overpass, de_ancient, de_inferno, de_vertigo.
  • Формат ігор - ВО1, гранд-фінал ВО3.
  • Правила турніру - https://bit.ly/3elHrUr

Партнери та спонсори:

 • Генеральний спонсор - INTEL
 • Титульний спонсор - HP
 • Інноваційний партнер - HyperX
 • Партнер трансляції - 2E
 • Інформаційний партнер - Na chasi
 • Медіапартнер - Kiss FM

Реєстрація на турнір триває до 28-го травня о 21:00 за київським часом.

Все спілкування з адміністраторами турніру на нашому каналі Discord - https://discord.gg/GEZ5CGqscS у спеціальному текстовому каналі - moyo_cyber_cup в категорії “Актуальнi турніри”.
Адміністратори турніру - Bolgar # 0202 і Corvus # 5749.

Трансляція відбіркових ігор і гранд-фіналу відбудеться на наших каналах:

Умови участі в змаганнях:

 1. Брати участь можуть лише гравці, які коректно заповнили форму заявки на вебсайті та і регідраційну форму з електронного листа.
 2. Взяти участь у турнірі можуть як сформовані колективи, так і окремі гравці та команди з неповними складами.
 3. Учасником може бути будь-яка фiзична особа вiд 16 рокiв, яка проживає на території України (за винятком тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим).
 4. Заборонена участь в турнірі гравців, що мають чинний контракт з будь-якою з кіберспортівних організацій, або мають власний рейтинговий запис на сайті https://www.hltv.org/.
 5. Призи* будуть розіслані організатором по території України “Новою поштою” протягом місяця з моменту закінчення змагань. Отримати приз може тільки особа, яка його виграла, згідно даних умов, і виключно в порядку, встановленому цими умовами. У разі, якщо переможець з яких-небудь причин не може отримати приз, такий переможець не має права передати/поступитися своїми правами на отримання призу який-небудь третій особі.
 6. Після отримання призу гравець має зробити Stories на своїй сторінці в Instagram з активною згадкою сторінки @moyouа.
 7. Брати участь у змаганнях під своїми справжніми іменами, що не містять жодних нецензурних або непристойних висловів.
 8. Адміністрація може розглядати інші провокаційні / агресивні дії учасників турніру на власний розсуд і застосовувати будь-які санкційні дії починаючи від відмови в реєстрації і закачування зняттям з турніру або обнулення результату команди (гравця).
 9. Учасників, які спробують змінити своє ім’я та прізвище в грі під час активного заїзду, може бути відсторонено від участі в змаганнях.
 10. Організатор має право негайно дискваліфікувати команду (учасника) за образливі, нецензурні висловлювання на будь-яких соціальних платформах, вебсайтах, форумах тощо.
 11. У разі будь-якого обману учасником буде негайно відсторонено від участі в чемпіонаті й наших подальших змаганнях.
 12. Якщо з якої-небудь причини частину цих Змагань не вдасться провести відповідно до плану, зокрема через комп’ютерні віруси, збої мережі, помилки, злом, несанкціоноване втручання, шахрайство, коронавірус COVID-19, технічні збої чи з інших причин, які перебувають поза контролем організатора, організатор можуть на власний розсуд скасувати, припинити або призупинити змагання, змінити порядок їх проведення, а також анулювати будь-яку реєстрацію, що зазнала впливу вказаних вище чинників.
 13. Організатор не несуть відповідальності за невиконання або несвоєчасне виконання будь-яких взятих на себе зобов’язань, якщо це відбувається через які-небудь дії, бездіяльність, події або обставини, що виходять за межі розумного контролю організатора й перешкоджають дотриманню цих умов організатором.
 14. Організатор має право відмовити в присудженні призу або вимагати його повернення в разі шахрайства, нечесних дій або браку в учасника прав на отримання призу відповідно до цих Умов.
 15. Усі заявки на участь подаються безпосередньо особами, які братимуть участь у змаганнях. Заявки на участь, які містять неповну чи нерозбірливу інформацію або не відповідають усім вимогам цих Умов, буде дискваліфіковано й не буде прийнято до розгляду.
 16. Призери дають дозвіл організатору на використання всіх елементів своєї заявки, зокрема свого імені та своїх відеозаписів, для оголошення переможця змагань. Організатор зберігає за собою право на публікацію (зокрема публікацію в соціальних мережах) імені, прізвища переможця(-ів).
 17. Організатор і пов’язані з ним агентства й компанії не несуть відповідальності за будь-які збитки (які включають, серед іншого, непрямі, особливі чи супутні збитки або втрачену вигоду), витрати або збитки, яких було завдано або які виникли (незалежно від того, чи виникли вони в результаті недбалості з боку якої-небудь особи, чи з інших причин) у зв’язку зі змаганнями або отриманням чи використанням призу, за винятком будь-якої відповідальності, яку не можна скасувати за законом.
 18. Реєструючись для участі в змаганнях, кожен учасник надає організатору, його агентам і/або представникам свою пряму згоду на зберігання, передавання й використання персональних даних, представлених у заявці учасника, виключно для проведення змагань.
 19. Якщо будь-які положення цих Умов буде визнано недійсними, незаконними або такими, що не підлягають примусовому виконанню, це не вплине на законність, дійсність і можливість примусового виконання інших положень.

* Під отриманням Призу мається на увазі можливість придбати вказаний товар за 1 грн.

Заявка на участь

Обов'язково до заповнення кожним учасником турніру
Детальні умови та подальші інструкції ви отримаєте на свій email

Не прогавте свій шанс здобути перемогу!

29 - 30 Травня
19:00
Online
Faceit
5x5
Безкоштовна участь