Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Угода користувача

Загальні умови доступу до сайту MOYO

Справжні умови доступу до сайту є юридично зобов'язуючим угодою користувача (далі — «Угода») між мультибрендовою мережею побутової та електронної техніки «MOYO» та Користувачем, зареєстрованим на сайті www.moyo.ua (далі «Сайт»).

Сайт поширюється у всесвітній комп'ютерній мережі Інтернет і включає інформацію, матеріали та дані, що надаються мережею побутової та електронної техніки «MOYO» та третіми особами.

Користувачем є фізична особа, зареєстрована на Сайті. Доступ Користувача до Сайту (тобто введення Користувачем свого логіну та пароля в систему авторизації Сайту та авторизований вхід Користувача на Сайт) означає, що Користувач приймає та зобов'язується дотримуватися всіх умов цієї Угоди.

Для реєстрації Користувач зобов'язується пройти процедуру реєстрації та надати достовірну та повну інформацію про себе з питань, які пропонуються у формі реєстрації, а також підтримувати цю інформацію в актуальному стані.

Зареєстрований Користувач отримує різні формати участі в Мойо: акціях, конкурсах, розіграшів призів/подарунків.

Ця Угода повністю або частково може бути змінена MOYO у будь-який час в односторонньому порядку без будь-якого повідомлення. Нова редакція Угоди набуває чинності та стає обов'язковою для всіх Користувачів з моменту опублікування нової редакції Угоди на Сайті.

Умови використання Сайту

Вся інформація, розміщена на Сайті, є об'єктом інтелектуальної власності та охороняється відповідно до законодавством

України про захист інтелектуальної власності. Дозволяється цитування текстових матеріалів, опублікованих на Сайті, з обов'язковим дотриманням наступних умов:

  • обсяг цитування не може перевищувати 10% від загального обсягу тексту;
  • при цитуванні обов'язково вказівка імені автора тексту, найменування «MOYO» та гіперпосилання www.moyo.ua.

Будь-яке інше використання статей, фотографій, ілюстрацій та всіх інших матеріалів Сайту без письмового дозволу MOYO заборонено та тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України про захист інтелектуальної власності.

Користувач зобов'язується використовувати Сайт лише з метою, що не суперечить чинному українському законодавству, а також принципам моральності, розумності та моралі. Будь-які дії Користувача, які, на думку MOYO, обмежують або перешкоджають здійсненню прав іншого Користувача, який має доступ до Сайту, не допускаються.

Відгуки Користувача розміщуються на Сайті без попереднього редагування MOYO. Користувач погоджується з тим, що він несе одноосібну повну відповідальність щодо думки, яку він розміщує на Сайті. MOYO не несе відповідальності за матеріали, розміщені Користувачем на Сайті.

Користувач зобов'язується не порушувати Правила сайту

При розміщенні будь-яких матеріалів у розділи Сайту (в тому числі коментарі, відгуки, статті, відповіді) для загального користування Користувач тим самим автоматично надає MOYO постійне, безвідкличного, невиключне право використання матеріалів. При цьому жодних формальностей, у тому числі письмових, для підтвердження надання прав MOYO Користувачем не вимагається.

Відповідальність Користувача

Користувач не має права копіювати коментарі та контент інших осіб, доступний Користувачеві на Сайті, та поширюватися шляхом продажу або іншого відчуження.

Відмова від відповідальності

Надаючи інформацію про послуги та товари, Адміністрація Сайту не несе відповідальності у випадку, якщо наповнення сервісів та конфігурації продуктів, представлених на сайті, змінені виробником без попереднього повідомлення.

Адміністрація Сайту не несе відповідальності за достовірність зазначених на Сайті характеристик, а також за можливі помилки різного характеру. Зображення продуктів на Сайті можуть відрізнятись від фактичного виду товарів.

Адміністрація залишає за собою право вносити зміни до матеріалів сайту (послуги, продукти, ціни), оновлювати їх на власний розсуд.

Адміністрація сайту не несе відповідальності і не має зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими або виниклими втратами, або збитками, пов'язаними зі змістом Сайту. Представлені на Сайті продукти можуть бути доступні не у всіх точках роздрібної торгівлі.

Розсилки та інформаційні повідомлення

Розсилки та SMS надсилаються на адреси електронної пошти клієнтів, які купували товар у мережі магазинів MOYO та брали участь в акціях, конкурсах та розіграшах. Підставою для отримання розсилки або повідомлення є адреса електронної пошти, яку Користувач з власної ініціативи повідомив в анкеті, при оформленні замовлення або у разі передплати отримання розсилки.

Ці повідомлення сповіщають про майбутні акції, розіграші, знижки, спеціальні пропозиції та інші заходи для клієнтів. Покупець будь-якої миті може відписатися від отримання розсилки через функціонал у листі розсилки, клікнувши за посиланням «Відписатися» внизу листа. Також можна відписатися, зателефонувавши на номер гарячої лінії 0 800 507 800 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів, з мобільних – згідно з тарифами оператора).

При відвідуванні сайту www.moyo.ua збираються, зберігаються та обробляються IP-адреса, дата та час відвідування, тип та мова браузера, файли cookies - виключно для надання послуг Сайту та інтернет-магазину, оптимізації їх роботи, а також для захисту цілісності інформаційного простору Сайту.