Київ
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 483271

Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G

Товар закінчився

46 500 грн
У обране

Натисніть, аби збільшити

 Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G фото
 Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G фото
 Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G фото
 Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G фото
 Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G фото
 Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G фото
 Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G фото
 Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G фото
 Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G фото
Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G

Характеристики Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G

Основні характеристики
АртикулTVS-472XT-PT-4G
Штрихкод4713213514542
Кількість портів 1 x HDMI, 1 х RJ-45, 1хUSB 3.2 Gen 1, 2 x Gigabit Ethernet, 2хPCIe Gen 3 (x16), 3 x 3,5 мм jack, 4xUSB 3.2 Gen 2
Бездротові інтерфейсиEthernet 10/100 / 1000Мбіт / с
Слотів для дисків 4
Гарантія, міс. 24

Опис Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G

Доступні 10 гігабіт для всіх пристроїв!

Настольное мережеве сховище TVS-472XT – це висока продуктивність, помножена на комутаційні інтерфейси. Швидкість роботи забезпечується процесором і оперативною пам'яттю DDR4, а операції введення/виводу отримують істотний приріст IOPS при установці 2 x NVMe SSD в слоти, інтегровані в системну плату NAS. Повною мірою, потенціал пристрою розкривається в різноманітті комутаційних інтерфейсів. Крім традиційних гігабітних портів, TVS-472XT оснащений 10 гігабітним портом RJ45, двома портами Thunderbolt3 і двома парами USB 3.2 Gen 2 другого покоління, що підтримують з'єднання до 10 гігабіт. А якщо і цього мало, в запасі є ще один вільний з двох PCIe для розширення можливостей пристрою картами QM2 або бездротовим адаптером. І не залишений без уваги традиційний "Джентельменськи набір" для таких "універсалів" HDMI 2.0 порт з підтримкою 4K і аудіо-роз'єми MIC-IN і LINE-OUT.
Цілком очевидно, що дане пристрій орієнтований на роботу з мультимедіа-даними великих об'ємів і органічно впишеться в студії фото- і відеовиробництва любительського і напівпрофесійного рівня для спільної роботи з важкими файлами на ділянках пострпродакшн. Комутаційне достаток – дозволяє підключатися до TVS-472XT з природничих для платформ Apple і Windows PC інтерфейсів і обробляти медіаконтент прямо на QNAP на швидкості понад гігабайти в секунду.

Спільна робота над контентом з Mac і Windows PC

TVS-472XT ідеально підходить для користувачів Mac і Windows, що підтримують Thunderbolt3. Це фотографи, кінематографісти, відеомонтажери і дизайнери, яким потрібні великі об'єми дискового простору для творчості і доступ до них на високих швидкостях. І, звичайно, спільна робота. До TVS-472XT можна підключити до 2 пристроїв по Thunderbolt для одночасної обробки фото і аудіо в реальному часі і це не вплине на продуктивність системи. Наприклад, Final Cut Pro X 10.3 (і більш пізні версії) підтримують спільне використання файлів через SMB, користувачі Windows і Mac, можуть підключиться по Thunderbolt 3, 10 Гбіт/с RJ45 або USB 3.2 Gen 2 і організувати ефективну спільну роботу з вихідними матеріалами .

iMac Pro. Курс на 10 гігабіт

IMac Pro перший комп'ютер, оснащений портом 10 Гбіт/с RJ45, є піонером зростаючих вимог швидкісних підключень. Щоб відповідати потребам користувачів, TVS-472XT отримав в комплект і 10 Гігабітний порт і Thunderbolt3, назад сумісний з попередніми версіями, задовольняючи все інтерфейсні можливості Mac всіх поколінь. Неважливо, який у тебе Mac, TVS-472XT – оптимальне рішення для зберігання твоїх даних.

Security Counselor – ваш особистий консультант з безпеки

Додаток Security Counselor – це єдина консоль в якій зібрані всі чек-листи з мережевої безпеки. В інтерфейсі програми ви побачите всі можливі потенційні проблеми і уразливості і пропоновані варіанти їх усунення. З панелі керування ви зможете гнучко налаштувати будь-який їх параметрів від SSL – сертифікатів, блокування пулів IP-адрес і стану антивірусних програм, до налаштування користувачів і прав їх доступу до кожного ресурсу. Додатковими інструментами для підвищення безпеки є мобільні повідомлення і двухфакторная аутентифікація.

Сервер «Все в одному» для гостьових віртуальних машин і контейнерів

Станція віртуалізації і Container Station спільно забезпечують комплексний підхід до побудови систем віртуалізації. QNAP дозволить вам реалізувати любу задачу віртуалізації, забезпечивши при цьому високу продуктивність і надійність зберігання.

Операційна система QTS – інтуїтивно зрозуміла, модульна і інтелектуальна

Завдяки модульним додатків і функцій QTS підвищує ефективність керування пристроєм, персональну продуктивність і відкриває широкі можливості мультимедіа і багато іншого, роблячи ваш NAS більш простим, ефективним і гнучким! Вбудований центр додатків з сотнями додатків для установки на вимогу, реалізує практично необмежені функції NAS. Новий Qboost надає інструмент оптимізації NAS, що прискорює роботу додатків і розподіляє системні ресурси між ними. QTS руйнує бар'єри між пристроями, платформами і відстанями, забезпечуючи хмарні сервіси з розширеним функціоналом.

Оптимізоване взаємодія і спільне використання файлів із синхронізацією

TVS-472XT централізовано зберігає дані і різні файли і підтримує протоколи SMB/CIFS, AFP і NFS для спільного використання файлів в мережах Windows, Mac, Linux/UNIX . У поєднанні з утилітою Qsync NAS QNAP стає безпечним високопродуктивним центром обробки даних і синхронізації файлів. Будь-який файл, завантажений в TVS-472XT, буде доступний для всіх пов'язаних пристроїв, таких як комп'ютери, ноутбуки і мобільні пристрої. Ви можете синхронізувати загальні папки і групові папки для спільного використання файлів всередині робочих груп, що значно підвищує гнучкість командних проектів і спільної роботи. Файлами можна централізовано керувати з єдиного інтерфейсу FileStation, включаючи файли з мобільних пристроїв і оптичних дисків. FileStation також дозволяє синхронізувати дані з віддаленим NAS або передавати файли між NAS і публічними хмарними сервісами.

Широкий спектр рішень для резервного копіювання та аварійного відновлення

QNAP надає гнучке рішення для резервного копіювання та аварійного відновлення, забезпечуючи типові завдання резервного копіювання «з коробки». Завдяки наявним в центрі додатків модулів інтеграції з більшістю популярних систем архівації – QNAP здатний зайняти місце в існуючій мережевої інфраструктури без додаткових витрат.

Відгуки та питання Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G

Відгуки  0
Питання 0
Будьте першим, хто напише відгук
Будьте першим, хто задасть питання
 Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G фото
Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Опис
  • Відгуки
 Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G фото1
 Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G фото2
 Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G фото3
 Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G фото4
 Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G фото5
 Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G фото6
 Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G фото7
 Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G фото8
 Мережеве сховище QNAP TVS-472XT-PT-4G фото9