Київ
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 391399

Мережеве сховище Synology DS718 +

Товар закінчився

13 225 грн
У обране

Натисніть, аби збільшити

Мережеве сховище Synology DS718 +фото
Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Мережеве сховище Synology DS718 +
Бренди
Можливо, вас зацікавить

Характеристики Мережеве сховище Synology DS718 +

Основні характеристики
АртикулDS718+
Штрихкод4711174722600
Кількість портів 1 x eSATA, 1 х RJ-45, 3 х USB 3.0
Слотів для дисків 2
Гарантія, міс. 36

Опис Мережеве сховище Synology DS718 +

Гнучка масштабованість відповідає зростаючим потребам
Завдяки чотирьохядерному процесору і механізму апаратного шифрування AES-NI сервер DS718 + може похвалитися прекрасною швидкістю передачі файлів. Можливість масштабування сховища до 7 дисків за допомогою модуля розширення Synology DX517 і підтримка транскодування відео в форматі 4K/1080p в реальному часі роблять DS718 + ідеальним рішенням для централізованого резервного копіювання даних і зберігання файлів мультимедіа з надвисоким дозволом.
Ідеальне рішення для керування та обміну файлами
File Station – це швидкий і безпечний веб-інструмент керування, що дозволяє легко перетягувати і вставляти файли без складної налаштування на Mac або ПК. Інструменти розширеного пошуку і фільтрації забезпечують просту організацію і зручний обмін файлами по посиланню. Підтримує SMB, FTP, AFP, NFS і WebDAV і працює в будь-якому середовищі.
Спільна робота в приватному хмарі в реальному часі
Office – це спеціальний пакет для спільної роботи, який поєднує в собі зручність загальнодоступних хмарних середовищ з конфіденційністю і безпекою приватних хмарних сховищ. З його допомогою можна спільно працювати над документами і електронними таблицями в захищеному середовищі.
Сервер для мультимедіа в форматі 4K
Отримуйте доступ до свого мультимедійного контенту в форматі 4K і здійснюйте його потокову передачу завжди і всюди. Сервер DS718 + підтримує транскодирование файлів у форматі 4K H.264/H.265 через Інтернет, Video Station і DS video, дозволяючи миттєво перетворювати і відтворювати відео у форматі 4K на інших комп'ютерах, смартфонах і програвачах мультимедіа, з самого початку не підтримують формати Ultra HD.

Відгуки та питання Мережеве сховище Synology DS718 +

5
Відгуки  5
Питання 0
Будьте першим, хто задасть питання
А
17 листопада 2017, 02:54

Покупая хранилище Сынолоджи, я нуждался в качественном аппарате, который поможет хранить и передавать информацию в любом виде. В принципе, я имею то, чего хотел. Четырехъядерной процессор дает возможность пересылать даже очень объёмные файлы с невероятной скоростью. Хранилище можно легко использовать и с ПК, и с Мас. Я перед этой покупкой долго советовался со специалистами, и мой хороший друг с уверенностью отметил именно этот вариант. Я покупал здесь, по цене меня магазин устроил. Все, что ожидал от хранилища – все получил. Есть возможность сохранять до 7 дисков, работает с разными форматами, и различными видами файлов. Абсолютно безопасен и его можно использовать в любых условиях, и любой среде. Для тех, кто знает чего хочет, и чего можно ожидать от сетевого хранилища – рекомендую.

Переваги:
Скорость работы, поддержка многих форматов, объем хранения информации.
Недоліки:
Я пока не обнаружил.
А
8 лютого 2018, 04:01

Какое максимальное количество внутренних томов у этого сетевого хранилища?

Переваги:
Недоліки:
М
8 лютого 2018, 10:07

Здравствуйте, Артем. 512 томов

Т
15 грудня 2017, 09:15

Долго выбирая, решился на покупку сетевого хранилища Synology DS718+. Пяти портов мне абсолютно хватает. Хранилище работает на хороших скоростях, обеспечивает быструю перекачку объемных мультимедиа файлов. Транскодирование видео в 4k-формате моментально отражает видео отменного качества. Реально работать с файлами разных форматов, мощный процессор, в хранилище все на должном уровне.

Переваги:
скорость работы, большие объемы, работа с разными форматами
Недоліки:
довольно недешевое удовольствие
Р
14 грудня 2017, 03:49

Мой выбор остановился на Synology DS718+, недавно приобрёл. Выполняет все указанные функции на отлично, особенно хорошо справляется с шифрованием данных, скорость чтения и записи огромная! Так же радует поддержка формата 4К и возможность просмотра 4К видео на всех подключенных устройствах. Рекомендую всем специалистам в программировании!

Переваги:
Скорость.
Недоліки:
Не нашел.
А
10 грудня 2017, 02:53

Какие файловые системы поддерживает данное сетевое хранилище ?

Переваги:
Недоліки:
М
11 грудня 2017, 12:09

Здравствуйте, Ангелина. Поддерживаемые файловые системы: Btrfs, EXT3, EXT4, FAT32, HFS+, NTFS.

Мережеве сховище Synology DS718 +фото
Мережеве сховище Synology DS718 +
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Опис
  • Відгуки 5
Мережеве сховище Synology DS718 +фото1