Київ
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 382065

Мережеве сховище QNAP TS-831XU-RP-4G

Архівний
52 579 грн

Натисніть, аби збільшити

 Мережеве сховище QNAP TS-831XU-RP-4G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-831XU-RP-4G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-831XU-RP-4G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-831XU-RP-4G фото
Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Мережеве сховище QNAP TS-831XU-RP-4G
Можливо, вас зацікавить

Характеристики Мережеве сховище QNAP TS-831XU-RP-4G

Основні характеристики
АртикулTS-831XU-RP-4G
Кількість портів 2 x SFP+Ethernet 10 Гбіт/с, 2 х RJ-45, 4 х USB 3.0
Бездротові інтерфейсиEthernet 10/100 / 1000Мбіт / с
Слотів для дисків 8
Гарантія, міс. 36

Опис Мережеве сховище QNAP TS-831XU-RP-4G

QTS – Проста і ефективна ОС
Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу QTS виконувати системні операції на мережевому накопичувачі TS-431XU легко і зручно. Інтелектуальний робочий стіл дозволяє швидко знайти потрібні функції, створити ярлики для доступу до окремих програм або групам, відстежити важливу системну інформацію в реальному часі і відкрити відразу декілька вікон додатків для паралельного виконання двох і більше завдань, забезпечуючи більш високу ефективність.


Qsirch – унікальний інструмент пошуку на NAS
Завдяки Qsirch на QNAP NAS можливий повнотекстовий пошук конкретних файлів, в тому числі документів, фільмів, пісень і фотографій. ЗА допомогою алгоритму TF-IDF користувачі можуть отримати результати під час введення пошукового запиту і легко визначити файли в списку збігів по категорії і за допомогою попереднього перегляду. Пошук виконується також за ключовими словами у вмісті файлів.


Підтримка інтерфейсів 10GbE
Накопичувач TS-431XU оснащений вдумя вбудованими портами Gigabit Ethernet і двома високошвидкісними мережевими інтерфейсами на 10 Гбіт/с SFP +. Підтримує стандарт 10GbE, модель TS-431XU забезпечує виключно високу пропускну здатність. У поєднанні з підтримкою високої ємності сховища накопичувач TS-431XU ідеально підходить для центрів обробки даних завдяки вмінню працювати з великими об'ємами даних і забезпечувати найвищу швидкість передачі даних, а також для редагування відеофайлів великого розміру "на льоту", що не пересилаючи їх туди і назад між накопичувачем TS-431XU і настільними комп'ютерами.


Спільний доступ до файлів з різних платформ, централізоване сховище даних
Накопичувач TS-431XU підтримує протоколи SMB/CIFS, NFS і AFP для спільного доступу до файлів по мережах Windows, Mac і Linux/UNIX. Дані, журнали і ISO-образи CD- і DVD-дисків можна централізовано зберігати на мережевому накопичувачі, де вони будуть перебувати під захистом вбудованого антивірусного рішення. Підтримка інтеграції зі службами Windows AD і LDAP дозволяє системним адміністраторам налаштовувати права користувачів, використовуючи існуючі облікові записи на сервері Windows AD, сервері LDAP або у вбудованій службі LDAP мережевого накопичувача.

Оптимізовані засоби резервного копіювання для захисту даних
Мережевий накопичувач TS-431XU пропонує оптимізовані рішення для резервного копіювання, які дозволяють йому виступити в якості надійного сервера для резервного копіювання. Додаток NetBak Replicator від QNAP підтримує виконання завдань резервного копіювання в реальному часі і за розкладом в ОС Windows. Підтримка інструменту Time Machine на комп'ютерах Mac дозволяє користувачам Mac OS X з легкістю виконувати резервне копіювання даних на мережевий накопичувач TS-431XU.

Рішення для відновлення після аварій забезпечують спокій і впевненість
Накопичувач TS-431XU пропонує різні опції відновлення даних. Служба віддаленої реплікації в реальному часі RTRR (Real-Time Remote Replication) підтримує резервне копіювання даних в реальному часі або за розкладом з віддаленого накопичувача Turbo NAS або сервера FTP і синхронізацію файлів з локальної папки з віддаленої папкою, що дозволяє забезпечити більш високу ефективність резервного копіювання і скоротити час виконання. Крім того, модель TS-431XU підтримує протокол rsync для резервного копіювання даних на інший віддалений сервер за розкладом. Є також можливість копіювати дані в хмарні сховища, такі, як Amazon S3, ElephantDrive, Symform, Dropbox і Google Drive, з яких їх можна в будь-який час відновити на мережевий накопичувач TS-431XU.

Відгуки та питання Мережеве сховище QNAP TS-831XU-RP-4G

Відгуки  0
Питання 0
Будьте першим, хто напише відгук
Будьте першим, хто задасть питання
 Мережеве сховище QNAP TS-831XU-RP-4G фото
Мережеве сховище QNAP TS-831XU-RP-4G
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Опис
  • Відгуки
 Мережеве сховище QNAP TS-831XU-RP-4G фото1
 Мережеве сховище QNAP TS-831XU-RP-4G фото2
 Мережеве сховище QNAP TS-831XU-RP-4G фото3
 Мережеве сховище QNAP TS-831XU-RP-4G фото4