Київ
0 800 507 800
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 375616

Мережеве сховище QNAP TS-453B-8G

Архівний
31 445 грн

Натисніть, аби збільшити

 Мережеве сховище QNAP TS-453B-8G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-453B-8G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-453B-8G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-453B-8G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-453B-8G фото
Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари

Характеристики Мережеве сховище QNAP TS-453B-8G

Основні характеристики
АртикулTS-453B-8G
Штрихкод4713213511022
Кількість портів 2 х HDMI (v1.4b), 2 х RJ-45, 3 x 3,5 мм jack, 5 х USB 3.0, картрідер
Слотів для дисків 4
Гарантія, міс. 36

Опис Мережеве сховище QNAP TS-453B-8G

TS-453B-8G: 8 ГБ DDR3 RAM, 512 Мбайт Flash

 • Всього слотів 2 шт.
 • Зайнято слотів 2 шт.

Апаратне забезпечення:

 • Процесор: Чотирьохядерний Intel Celeron J3455 1,5 ГГц
 • Індикатори стану: Статус, Харчування, LAN, USB, SD-карта, 4 x HDD
 • Слоти розширення: 1 x PCIe 2.0 x2
 • Кнопки: Харчування, Резервне копіювання, Скидання
 • ЖК-дисплей: Монохромний дисплей для швидкого налаштування і системних повідомлень
 • Зуммер: Системні попередження
 • Форм-фактор: Настільний
 • Габарити (Висота х Ширина х Глибина): 168 x 105 x 226 мм
 • Маса: Без жорстких дисків: 1,7 кг
 • Енергоспоживання: У сплячому режимі: 13 Вт; В роботі: 21 Вт
 • Умови експлуатації: Робочий діапазон температур: – 40˚C; Відносна вологість: 5 – 95% при 27˚C
 • Електроживлення: Зовнішній блок живлення, 65 Вт; Вхідна напруга: 100 – 240 В
 • Безпека: Роз'єм K-lock
 • Охолодження: 1 х тихий вентилятор (120 мм, 12 В)
Накопичувач TS-453B має на борту USB-порт з опцією QuickAccess для початкового налаштування пристрою і прямого доступу до зберігаються файлів, що доповнює традиційні методи з використанням мережі. Накопичувачі серії TS-453B підтримують відтворення і декодування 4K відео в реальному часі, швидкий доступ до сховища і всі супутні функції, такі як виконання резервних копій, реплікація даних, безпечний віддалений доступ і багато інших. Ключові якості:
 • Потужне рішення для централізованого керування, спільного доступу до файлів і створення резервних копій
 • Порт USB QuickAccess для прямого доступу до сховища
 • Апаратна підтримка декодування і транскодування 4K (H.264 ) відео на льоту
 • Мультимедійні можливості на основі HDMI-виходу, багатоканального звукового адаптера і пульта дистанційного керування
 • Linux Station з робочим столом ОС Ubuntu і виведенням через HDMI
 • Virtualization Station і Container Station
 • Віртуальний JBOD (VJBOD) для використання вільного простору інших накопичувачів

Потужний і холодний: Intel Celeron J3455 1,5 ГГц
Мережевий накопичувач TS-453B оснащений чотирьохядерним 14нм процесором Intel Celeron J3455 c тактовою частотою 1,5 ГГц і автоматичним розгоном до 2,3 ГГц. Завдяки поєднанню c двоканальної оперативною пам'яттю DDR3L об'ємом до 8 Гбайт, двома портами Gigabit Ethernet і інтерфейсами SATA 6 Гбіт/с, продуктивність TS-453B може сягати приблизно 225 Мбіт/с при певних навантаженнях.

USB QuickAccess – то, що вже є!
Порт USB QuickAccess дозволяє швидко здійснити початкову настройку і запуск пристрою в роботу без доступу по мережі. За допомогою утиліти Qfinder Pro*можна отримати прямий доступ до зберігаються даними, підключившись кабелем USB-С, як при роботі зі звичайним зовнішнім USB-диском. При цьому з метою безпеки передбачено розмежування прав користувачів для виключення несанкціонованого доступу.

* Qfinder Pro і USB QuickAccess підтримують Windows 8.0 (і вище) і Mac OS X 10.7 (і вище).
** Для інших версій може знадобитися установка додаткових драйверів.
*** Даний кабель в комплектацію не входить.

AirPlay і Chromecast
TS-453B дозволяє відтворювати потокове відео, фотографії і музику за допомогою Apple TV або Chromecast через файлову станцію, музичну станцію, фотостанцій, відеостанцію або мобільний додаток (Qfile, Qmusic, Qphoto або Qvideo).


QTS – Проста і Ефективна
Інтерфейс QTS допомагає робити налаштування легко і зручно. На робочому столі можна знайти потрібні функції, створити ярлики для доступу до окремих програм або їх групам, відстежити важливу системну інформацію в реальному часі і відкривати відразу кілька вікон для паралельного виконання завдань.

Синхронізація файлів для різних пристроїв
Додаток Qsync дозволяє вибрати один з декількох сценаріїв синхронізації і організації загального доступу до файлів. Будь долучення на TS-453B буде доступний на авторизованих комп'ютерах, ноутбуках і мобільних пристроях. Особливо корисним Qsync виявиться для часто подорожуючих користувачів, які завжди хочуть мати під рукою актуальні копії важливих файлів на різних пристроях.

Спільний доступ до файлів з різних платформ, централізоване сховище даних
Додаткова інформація: Windows Active Directory (AD), Служба каталогів LDAP, Загальні ресурси ISO, Служба Syslog.

Рішення для резервних копій і відновлення
Накопичувач TS-453B пропонує гнучкі рішення по створенню резервних копій для Windows і Mac користувачів, миттєві знімки (Volume & LUN), Snapshot Replica & Clone, рішення для відновлення після збоїв включають RTRR, Rsync, а також велика кількість популярних хмарних сервісів, таких як: Amazon Glacier, Azure Storage, Google Cloud Storage, Google Drive, Microsoft OneDrive, Dropbox, AmazonDrive, Yandex Disk, Box і Amazon S3/OpenStack Swift/WebDAV – сумісні сервіси.

Знімки Volume & LUN для відновлення
Менеджер зберігання QTS має в арсеналі простий інструмент для створення миттєвих знімків і відновлення даних в будь-який момент часу, щоб максимально знизити ймовірність втрати важливих даних розміщених на накопичувачі. Ви можете робити знімки Volume/LUN'ов (до 256 знімків на тому або LUN, максимум до 1024 знімків на NAS) і здійснювати реплікацію Volume/LUN-знімків на віддалений сервер, копіюючи тільки зміни джерела, або швидко створити точну копію локального томи, вибравши з архіву потрібний знімок, без необхідності переривання поточних операцій системи. Опціонально, можна налаштувати створення знімків за розкладом, до планових операцій через RTRR/rsync, навіть якщо з файлами в даний момент працюють.

Qsirch – унікальний інструмент пошуку на NAS
Завдяки Qsirch на QNAP NAS можливий повнотекстовий пошук конкретних файлів, в тому числі документів, фільмів, пісень і фотографій. ЗА допомогою алгоритму TF-IDF користувачі можуть отримати результати під час введення пошукового запиту і легко визначити файли в списку збігів по категорії і за допомогою попереднього перегляду. Пошук виконується також за ключовими словами у вмісті файлів.

QmailAgent: поштовий центр вашого приватного хмари
QmailAgent є онлайн клієнт для керування вашими поштовими акаунтами, дозволяє мати доступ до всієї вашої кореспонденції і легко перемикатися між різними ящиками. Додаток Має повнофункціональні можливості для створення, читання і організації архіву ваших листів, а також створювати листи з вкладеннями фотографій і документів, що зберігаються на накопичувачі. ЗА допомогою мобільного додатка Qmail, користувачі iOS і Android – пристроїв можуть оперативно перевіряти свої поштові скриньки, переглядати і відправляти листи, використовуючи QmailAgent на TS-453B.

Подвійна система QTS-Linux
У мережевого накопичувача TS-453B відразу дві операційні системи – QTS і Linux. Революційна архітектура TS-453B дозволяє використовувати різноманітні програми з Центру додатків QTS, а також розробляти і запускати додатки IoT під Linux з прямим висновком на локальний монітор по HDMI. Просто підключіть клавіатуру, миша і монітор до TS-453B і використовуйте Linux Station, як якщо б ви працювали на ПК *. Крім того, Linux Station можна задіяти в якості віддаленого робочого стола через веб-браузер **.

* Пакет Linux Station доступний для інсталяції з вузла додатків з версії QTS 4.2.1
** Функція віддаленого робочого стола не підтримує висновок аудіо

Місце для обслуговування віртуальних машин і контейнерних додатків
Virtualization Station призначена для розміщення на TS-453B віртуальних машин (ВМ) і взаємодії з ними через веб-браузери або VNC. Функціонал станції дозволяє швидко створювати віртуальні машини, робити бекапи, снапшоти, відновлювати, імпортувати і експортувати, а також існує можливість централізованого керування віртуальними машинами. Мережевий накопичувач і станція віртуалізації здатні розділяти одні й ті ж LAN порти між собою. Високопродуктивний віртуальний комутатор підвищує ефективність обміну, як між віртуальними машинами, так і між віртуальними машинами і накопичувачем через внутрішній інтерфейс. Також, TS-453B підтримує установку відеоадаптерів AMD Radeon R7 Series або RX 480 і наскрізну передачу їх потужностей віртуальним машинам для роботи з додатками, які висувають високі вимоги до графічних обчислень і перетворень. Ще однією примітною особливістю є наявність в її складі Container Station, яка підтримує такі популярні легковагі технології віртуалізації, як LXC і Docker. Дані інструменти дозволяють запускати безліч ізольованих Linux систем на накопичувачі і завантажувати додатки з Docker Hub Registry.

Комплексне рішення для системи відеоспостереження
Surveillance Station – це професійна система відеоспостереження з зручним інтерфейсом керування, підтримує більш 3,000 сумісних IP моделей камер, можливість розширення кількості каналів запису за допомогою ліцензій, запис звуку і відео, моніторинг камер в реальному часі і відтворення файлів з архіву. Власники iOS і Android мобільних пристроїв, завдяки додатку Vmobile, можуть мати доступ до зображень камер в реальному часі і переглядати архів, щоб завжди залишатися на зв'язку з об'єктом, що охороняється. Інша програма, під назвою Vcam, дозволяє перетворити ваш смартфон в мережеву камеру для миттєвої записи того, що відбувається у вас на очах і записи потоку на накопичувач. Мережевий накопичувач TS-453B включає 8 безкоштовних ліцензій на підключення IP-камер з можливістю розширення до 80 каналів запису.

Віртуальний JBOD
В якості альтернативи фізичним модулів для розширення ємності існує додаткова опція VJBOD (Віртуальний JBOD), що дозволяє задіяти вільний простір одного або декількох інших мережевих накопичувачів QNAP. Можна монтувати iSCSI LUN від інших сховищ на TS-453B як локальні диски, організувати віртуальні пули і томи, робити моментальні знімки, індексувати медіабібліотеки і навіть створювати віртуальні iSCSI LUN. Таким чином, VJBOD увазі централізоване використання і керування простором декількох накопичувачів QNAP на одному з них. Функція підтримує інтерфейси 10/40 GbE, в тому числі їх об'єднання для підвищення продуктивності і надійності системи.

* Віддалений QNAP NAS повинен підтримувати iSCSI, пули зберігання і використовувати QTS 4.2.1 (або вище). Можна змонтувати максимум до 8 віддалених накопичувачів.

Відгуки та питання Мережеве сховище QNAP TS-453B-8G

5
Відгуки  5
Питання 0
Будьте першим, хто задасть питання
И
11 квітня 2018, 08:30

Очень доволен приобретением сетевого хранилища QNAP TS-453B-8G. Авторизовал его на двух компьютерах и мобильном телефоне. Теперь в любой момент могу найти то что мне надо. Все папки и файлы посортированы. На рабочем столе создал ярлыки, и легко имею доступ к нужной информации. Накопитель производительный, долго ждать себя не заставляет. С легкость воспроизвожу фильмы с хранилища на телевизор, это очень удобно. С этим аппаратом просто нереально потерять информацию, все надежно хранится. Понравилось, что для двух пользователей имеется разграничитель, твою информацию никто посторонний кроме тебя не увидит. Мне лично, он служит в качестве накопителя, так как ввиду работы, есть много файлов для хранения. Заказывал тут. Спасибо менеджеру за совет.

Переваги:
Авторизация на нескольких устройствах, удобный и понятный, производительный.
Недоліки:
Откуда им взяться.
Н
19 квітня 2018, 12:54

Какие операционные системы поддерживаются данным сетевым хранилищем, не подскажете ?

Переваги:
Недоліки:
М
19 квітня 2018, 09:21

Здравствуйте, Никита. Поддержка операционных систем: Windows 2000, XP, Vista (32/64 бит), Windows 7 (32/64 бит), Server 2003/2008, Сервер 2003/2008 ; Apple Mac OS X ; Linux и UNIX.

М
15 квітня 2018, 01:41

Поддерживает ли русский язык данное сетевое хранилище?

Переваги:
Недоліки:
М
15 квітня 2018, 11:07

Здравствуйте, Марина. Русский язык поддерживает

М
25 березня 2018, 05:41

Возникла острая необходимость создания резервных копий рабочих файлов и специалисты посоветовали это сетевое хранилище. Пока изучаю информацию, но в скором времени наверное куплю. Мне импонирует факт, что накопитель содержит приличное количество памяти, а загрузку или извлечение информации можно осуществить напрямую. Удобно синхронизируется с любым устройством, воспроизводит файлы даже на телефоне, это позволит сократить время. На первый взгляд дорого, но я очень надеюсь на надежную защиту.

Переваги:
Быстрая синхронизация, количество памяти.
Недоліки:
Стоимость.
С
16 березня 2018, 10:35

Прикупил хранилище QNAP TS-453B-8G с хорошим процессором. Великолепно справляется с необходимой задачей, имеет множество хороших функций. Пользоваться им не составляет труда, помещается в любом месте, имея оптимальные размеры. Потребляет не много энергии, имеет один вентилятор. Никак не шумит во время длительной работы и не имеет свойство выключаться и тормозить.

Переваги:
Приемлемая стоимость, прекрасно функционирует.
Недоліки:
Никаких минусов не замечено.
 Мережеве сховище QNAP TS-453B-8G фото
Мережеве сховище QNAP TS-453B-8G
 • Все про товар
 • Характеристики
 • Опис
 • Відгуки 5
 Мережеве сховище QNAP TS-453B-8G фото1
 Мережеве сховище QNAP TS-453B-8G фото2
 Мережеве сховище QNAP TS-453B-8G фото3
 Мережеве сховище QNAP TS-453B-8G фото4
 Мережеве сховище QNAP TS-453B-8G фото5