Київ
0 800 507 800
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 375667

Мережеве сховище QNAP TS-453A-8G

Архівний
25 377 грн

Натисніть, аби збільшити

 Мережеве сховище QNAP TS-453A-8G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-453A-8G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-453A-8G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-453A-8G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-453A-8G фото
Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Мережеве сховище QNAP TS-453A-8G

Характеристики Мережеве сховище QNAP TS-453A-8G

Основні характеристики
АртикулTS-453A-8G
Кількість портів 1 x 3,5 мм jack , 2 x 6,3 мм jack , 2 х HDMI, 4 х RJ-45, 4 х USB 3.0
Слотів для дисків 4
Гарантія, міс. 36

Опис Мережеве сховище QNAP TS-453A-8G

TS-453A-8G: Гб DDR3 RAM, 512 Мбайт Flash

 • Всього слотів 2 шт.
 • Зайнято слотів 2 шт.
Апаратне забезпечення
 • Процесор: Чотирьохядерний Intel Celeron N3150 1,6 ГГц
 • Індикатори стану: Статус, USB, 4 x HDD
 • Кнопки:Харчування , Резервне копіювання, Скидання
 • Зуммер:Системні попередження
 • Форм-фактор:Настільний
 • Габарити (Висота х Ширина х Глибина):177 x 180 x 235 мм
 • Маса:Без жорстких дисків: 3,7 кг; У коробці: 4,65 кг
 • Енергоспоживання:У сплячому режимі: 2 Вт; В роботі: 33 Вт
 • Умови експлуатації:Робочий діапазон температур: – 40˚C; Відносна вологість: 5 – 95% при 27˚C
 • Електроживлення:Зовнішній блок живлення, 90 Вт; Вхідна напруга: 100 – 240 В
 • БезпекаРоз'єм K-lock
 • Охолодження1 х тихий вентилятор (120 мм, 12 В)

Завдяки чотирьохядерному процесору Intel Celeron мережевий накопичувач TS-453A забезпечує пряму трансляцію потокового відео в форматі 4К (H.264), а крім того, вміє перекодувати 1080P/4K-відео в режимі реального часу для коректного виведення на різні екрани, програвачі та мобільні пристрої. TS-453A підтримує Linux-платформу з відкритим вихідним кодом для використання в якості шлюзу між IoT-рішеннями (Інтернет речей) і різними інтелектуальними пристроями. Можна використовувати готові програмні продукти під Linux, а також самостійно створювати і запускати IoT-додатки прямо на мережевому накопичувачі. На додаток до широких можливостей забезпечення безпеки і надійного зберігання даних TS-453A може робити моментальні знімки LUN і дискових томів, що при необхідності дозволяє повернутися до попереднього стану системи.

 • Повноцінна система Linux з прямим доступом по HDMI
 • Два HDMI для перемикання між різними режимами відображення робочого столу
 • Апаратне перекодування відео в форматі 4К (H.264) на льоту або у фоновому режимі
 • Швидкий пошук файлів в режимі реального часу за допомогою Qsirch 2.1
 • Єдине рішення для зберігання і віртуалізації даних: NAS і iSCSI-SAN
 • Підтримка продуктів VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V і технологій контейнерів

Подвійна система QTS-Linux
У мережевого накопичувача TS-453A відразу дві операційні системи – QTS і Linux. Революційна архітектура TS-453A дозволяє використовувати різноманітні програми з Центру додатків QTS, а також розробляти і запускати додатки IoT під Linux з прямим висновком на локальний монітор по HDMI. Просто підключіть клавіатуру, миша і монітор до TS-453A і використовуйте Linux Station, як якщо б ви працювали на ПК *. Крім того, Linux Station можна задіяти в якості віддаленого робочого стола через веб-браузер **.

* Пакет Linux Station доступний для інсталяції з вузла додатків з версії QTS 4.2.1.
** Функція віддаленого робочого стола не підтримує висновок аудіо.

Два HDMI – перемикайтеся між HD Station і робочим столом Linux
TS-453A оснащений двома виходами HDMI з підтримкою режимів клонування і розширення. В режимі клонування один і той же контент буде відображатися на обох підключених дисплеях, а в режимі розширення можна виводити різні додатки для додаткової зручності і продуктивності. Оболонка HD Station перетворює TS-453A в медіаплеєр: для відображення контенту є безліч додатків, включаючи Kodi, HD Player, Plex Home Theater, YouTube, Spotify, JRiver, Google Chrome, Mozilla Firefox. А за допомогою Linux Station використовуйте TS-453A як персональний комп'ютер з операційною системою Linux.

Примітка: Робочий стіл Linux доступний з версії QTS 4.2.1.

Готовий мультимедіацентр
Оболонка HD Station від QNAP включає в себе медіаплеєр Kodi і веб-браузер. Підключіть до накопичувача телевізор або AV-ресивер, щоб отримати максимум відчуттів від 4К H.265-відео. Зручний інтерфейс Kodi, підтримка 7.1 аудіо passthrough*і функція транскодування в режимі реального часу забезпечують плавне відтворення 4К-відео **. Більш того, ви можете користуватися YouTube, переглядати сторінки в Інтернеті і управляти пристроєм за допомогою вбудованого веб-браузер. HD Station підтримує мультизадачність і аутентифікацію – тільки авторизовані користувачі можуть отримати доступ до даних на сховище. У комплекті з TS-453A йде пульт дистанційного керування для зручного керування пристроєм. Завдяки функції навчання цей пульт можна пов'язати з трьома різними телевізорами або іншими пристроями, щоб запрограмувати ваші часто використовувані кнопки і функції. Це дозволить використовувати всього один пульт замість двох-трьох. Крім того, в якості пульта дистанційного керування можна використовувати мобільний телефон або планшет, встановивши на нього додаток Qremote.

* Для декодування звуку потрібно ресивер з підтримкою HDMI.
** Якість відео і музики може відрізнятися в залежності від апаратних і мережевих налаштувань.
*** Функція навчання пульта ДУ доступна починаючи з QTS 4.2.1.

QTS 4.2 – простота, зручність і ефективність
Операційна система QTS 4.2 відрізняється зрозумілим інтерфейсом, що робить роботу з мережевим накопичувачем простіше і швидше. Ви з легкістю знайдете потрібні функції, зможете створити ярлики часто використовуваних додатків, переглядати системну інформацію в реальному часі. Підтримка мультизадачности дозволяє одночасно відкривати кілька вікон, працюючи паралельно з різними додатками. У веб-інтерфейсі системи є доступ до хмарних сервісів і таким просунутих функцій, як моментальні знімки дискових томів, керування iSCSI, станція віртуалізації і ін.

Інструменти для резервування і відновлення даних
TS-453A пропонує різні варіанти резервування і відновлення даних. Служба RTRR (Real-Time Remote Replication) підтримує резервне копіювання даних в реальному часі або за розкладом за участю віддаленого накопичувача Turbo NAS або FTP-сервера. Також можна налаштувати синхронізацію файлів між локальної папкою і віддаленої, що забезпечує більш високу ефективність резервного копіювання та скорочує час виконання. Крім того, TS-453A підтримує протокол rsync для резервного копіювання даних на віддалений сервер за розкладом. Додатково реалізована можливість копіювати дані в публічні хмарні сховища, такі як Amazon S3, ElephantDrive, Symform, Dropbox і Google Drive, після чого файли можна в будь-який час відновити з них на мережевий накопичувач або інше ваше пристрій.

Відновлення за допомогою моментальних знімків
Менеджер зберігання QTS об'єднує безліч функцій, включаючи моментальні знімки для швидкого резервування і відновлення даних. Ви можете створювати знімки для томів і LUN (до 256 на тому/LUN і максимум 1024 на NAS), дублювати їх на віддалений сервер, копіюючи тільки зміни, а також швидко створити копію у вигляді локального томи без зупинки роботи системи. Ви можете також налаштувати систему для автоматичного створення моментальних знімків томи перед копіюванням по RTRR/rsync, навіть якщо є відкритий файл.

Qsirch – унікальний інструмент пошуку на NAS
Завдяки Qsirch на QNAP NAS можливий повнотекстовий пошук конкретних файлів, в тому числі документів, фільмів, пісень і фотографій. ЗА допомогою алгоритму TF-IDF користувачі можуть отримати результати під час введення пошукового запиту і легко визначити файли в списку збігів по категорії і за допомогою попереднього перегляду. Пошук виконується також за ключовими словами у вмісті файлів.

Повноцінне сховище для систем віртуалізації
Модель TS-453A має сертифікати VMware Ready і Citrix Ready, володіє сумісністю з Microsoft Hyper-V. Це забезпечує гнучкі можливості вибору системи віртуалізації і керування віртуальним середовищем. TS-453A підтримує інтерфейси VMware VAAI і Microsoft ODX, що забезпечують можливість підвищення продуктивності за рахунок виносу частини навантаження з Сервера Esxi, а також модуль QNAP vSphere Client і провайдера QNAP SMI-S, які дозволяють підвищити ефективність експлуатації та керування при роботі із середовищами віртуалізації.

Майданчик для запуску віртуальних машин
Компанія QNAP першої в галузі представила доступне рішення віртуалізації на базі готового NAS. Сервіс Virtualization Station перетворює TS-453A в пристрій подвійного призначення, яке може функціонувати як мережевий накопичувач даних і сервер віртуалізації, що підтримує безліч операційних систем, швидке створення, імпорт і експорт віртуальних машин, функцію моментальних знімків, а також керування робочими столами прямо в браузері. Завдяки простому і зручному інтерфейсу ви можете централізовано керувати всіма віртуальними машинами, створеними на TS-453A з мінімальними зусиллями. Ви також можете завантажувати віртуальні машини за запитом з відповідних онлайн-магазинів і швидко встановлювати їх на TS-453A. Крім цього, TS-453A надає технологію контейнерів для віртуалізації серверів. Container Station від QNAP забезпечує унікальну інтеграцію полегшених технологій віртуалізації LXC і Docker, дозволяючи використовувати кілька ізольованих систем Linux на мережевому накопичувачі QNAP, а також завантажувати додатки з вбудованого магазину додатків Docker Hub Registry.

Спільний доступ до файлів з різних платформ, централізоване сховище даних
Накопичувач TS-453A підтримує протоколи SMB/CIFS, NFS і AFP для спільного доступу до файлів по мережах Windows, Mac і Linux/UNIX. Дані, журнали і ISO-образи CD- і DVD-дисків можна централізовано зберігати на мережевому накопичувачі, де вони будуть перебувати під захистом вбудованого антивірусного рішення. Підтримка інтеграції зі службами Windows AD і LDAP дозволяє системним адміністраторам налаштовувати права користувачів, використовуючи існуючі облікові записи на сервері Windows AD, сервері LDAP або у вбудованій службі LDAP мережевого накопичувача.

Оптимізовані засоби резервного копіювання для захисту даних
Мережевий накопичувач TS-453A пропонує оптимізовані рішення для резервного копіювання, які дозволяють йому виступити в якості надійного сервера для резервного копіювання. Додаток NetBak Replicator від QNAP підтримує виконання завдань резервного копіювання в реальному часі і за розкладом в ОС Windows. Підтримка інструменту Time Machine на комп'ютерах Mac дозволяє користувачам Mac OS X з легкістю виконувати резервне копіювання даних на мережевий накопичувач TS-453A.

Комплексні засоби безпеки
У відкритій мережевому середовищі дані бізнесу можуть стати об'єктом потенційної хакерської атаки. Накопичувач TS-453A включає в себе цілий ряд функцій забезпечення безпеки, таких, як доступ по шифрованому каналу, блокування по IP-адресою і т.д. Адміністратори ІТ можуть управляти правами кожного користувача до різних папках, запобігаючи таким чином несанкціонований доступ до важливих файлів.

Захищений доступ через VPN і проксі-сервер
TS-453A може виступати в якості сервера VPN c підтримкою L2TP/IPsec, OpenVPN і PPTP для отримання захищеного доступу до даних в корпоративній або домашньої мережі. Також TS-453A може використовуватися як VPN-клієнт для надійного підключення до VPN-серверів (в тому числі одночасно) або приватної мережі через PPTP і OpenVPN. Крім того, TS-453A вміє працювати як проксі-сервер – просто встановіть і налаштуйте пакет Proxy Server з центру додатків QNAP. У ньому можна налаштувати розмір кеша, підтримувані протоколи передачі даних, вести облік відвіданих веб-сторінок і встановити обмеження на доступ до інтернет-контенту.

* Доступна починаючи з версії QTS 4.2.1.

Синхронізація файлів між комп'ютерами і мобільними пристроями
Утиліта Qsync дозволяє перетворити TS-453A в надійний центр обробки даних, що виконує функцію синхронізації файлів. Будь-який файл, завантажений на накопичувач, стає доступним всім підключеним до нього пристроям, таким як комп'ютери, ноутбуки або мобільні пристрої. Qsync особливо корисна користувачам, яким часто доводиться бувати в роз'їздах, – можна ефективно організувати роботу з файлами і працювати з найбільш актуальними версіями файлів на будь-якому з пристроїв. Qsync пропонує різні способи синхронізації файлів і організації загального доступу до них в групах, відкриваючи набагато більш гнучкі можливості для проектної та групової роботи. Підтримка інтеграції зі службами Windows AD і LDAP дозволяє адміністраторам налаштовувати права користувачів, використовуючи облікові записи на сервері Windows AD, сервері LDAP або у вбудованій службі LDAP мережевого накопичувача. Також можна встановити додаток Cloud Drive Sync з центру додатків QTS для швидкої синхронізації з Google Диск і Dropbox.

Два входи для мікрофонів і стереовиход
TS-453A оснащений двома 6,3 мм роз'ємами для підключення двох динамічних мікрофонів. Оснащений АЦП 20 біт, TS-453A пропонує більш чистий і якісний прийом сигналу в порівнянні зі звичайними USB-мікрофонами. Накопичувач також обладнаний 24-бітовим ЦАП, який посилає аудіосигнал через стереовиход на ваш домашній підсилювач для ісключітельнго якості аудіо.

Комплексне рішення для відеоспостереження, що забезпечує цілодобовий контроль
Станція відеоспостереження Pro в TS-453A являє собою професійне рішення для відеоспостереження, яке включає в себе зручний інтерфейс керування мережевими відеореєстраторами (NVR), підтримує понад 2600 моделей IP -камер і забезпечує можливість розширення ліцензій на канали IP-камер. Ця програма підтримує моніторинг в режимі реального часу, запис і відтворення відео і звуку і гнучкі опції налаштування. Крім того, встановивши додаток VMobile на мобільні пристрої з ОС iOS або Android, можна буде управляти каналами моніторингу коли завгодно і звідки завгодно, захищаючи інфраструктуру свого офісу.

Можливість установки додатків, що розширюють можливості мережевого накопичувача
Модель TS-453A включає в себе вбудований Центр додатків, який містить велику кількість додатків, розроблених QNAP і сторонніми виробниками, в тому числі додатки для резервного копіювання/синхронізації , виконання бізнес-функцій, керування контентом, зв'язку, завантаження, розваг і т.п. Центр додатків також є відправною точкою для керування встановленими додатками і їх поновлення. Платформа розробки QNAP підтримує концепцію відкритого вихідного коду і запрошує розробників взяти участь у створенні різноманітних додатків, розширюють функціональні можливості накопичувача TS-453A.

Відгуки та питання Мережеве сховище QNAP TS-453A-8G

Відгуки  0
Питання 0
Будьте першим, хто напише відгук
Будьте першим, хто задасть питання
 Мережеве сховище QNAP TS-453A-8G фото
Мережеве сховище QNAP TS-453A-8G
 • Все про товар
 • Характеристики
 • Опис
 • Відгуки
 Мережеве сховище QNAP TS-453A-8G фото1
 Мережеве сховище QNAP TS-453A-8G фото2
 Мережеве сховище QNAP TS-453A-8G фото3
 Мережеве сховище QNAP TS-453A-8G фото4
 Мережеве сховище QNAP TS-453A-8G фото5