Київ
Місце для столичних штучок!
0 800 507 800
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 389121

Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G

Товар закінчився

15 584 грн
У обране

Натисніть, аби збільшити

 Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G фото
 Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G фото
Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G

Характеристики Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G

Основні характеристики
Слотів для дисків4
Гарантія, міс.36
АртикулTS-451+-2G
Штрихкод4712511127713

Опис Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G

Процесор: Чотирьохядерний Intel Celeron 2,0 ГГц
2 Гб DDR3 RAM (розширюється до 8 Гб), 512 Мбайт Flash

 • Слоти для HDD: 4 x слот з можливістю гарячої заміни
 • Максимальна ємність сховища: 40 ТБ
 • Максимальна місткість рішення: 120 ТБ з урахуванням модулів розширення
 • Інтерфейс розширення: USB
 • Кнопки: Харчування, Резервне копіювання, Скидання
 • Зуммер: Системні попередження
 • Форм-фактор: Настільний
 • Габарити (Висота х Ширина х Глибина): 177 x 180 x 235 мм
 • Маса: Без жорстких дисків: 3,0 кг; У коробці: 4,3 кг.
 • Енергоспоживання: У сплячому режимі: 16 Вт; В роботі: 34 Вт (з 4 встановленими дисками об'ємом 1 Тбайт)
 • Умови експлуатації: Робочий діапазон температур: – 40˚C; Відносна вологість: 5 – 95% при 27˚C
 • Електроживлення: Зовнішній блок живлення, 90 Вт; Вхідна напруга: 100 – 240 В
 • Безпека: Роз'єм K-lock
 • Охолодження: 1 х тихий вентилятор (120 мм, 12 В)

TS-451 + це високопродуктивний мережевий накопичувач з великою ємністю зберігання для дому, малого офісу і робочих груп. Оснащене операційною системою QTS для мережевих накопичувачів QNAP, пристрій ідеально підійде для резервного копіювання даних, синхронізації файлів, безпечного віддаленого доступу, організації медіабібліотеки, а також надійного особистого хмари.

 • Транскодування Full HD-відео на льоту або у фоновому режимі;
 • Відтворення 1080p-відео з 7.1-канальним об'ємним звуком через HDMI-вихід;
 • Персональне хмара;
 • Як відтворювати мультимедіа через DLNA, AirPlay і Plex;
 • Централізоване зберігання файлів, загальний доступ і резервне копіювання;
 • Virtualization Station: можливість запуску віртуальних машин прямо на NAS;
 • Збільшення об'єму сховища за допомогою полиць розширення QNAP UX-800P.

Керувати робочим столом QTS 4.0 стало ще простіше
Робочий стіл QTS 4.0, що включає в себе основне меню, графічну панель моніторингу, піктограми з можливістю перетягування, кілька робочих столів, персоналізовані шпалери і «розумну» панель інструментів , значно полегшує виконання системних операцій. Підтримка мультизадачности дозволяє одночасно тримати відкритими декілька вікон, працюючи паралельно з різними додатками.

Вільний доступ до власного хмарного сховища звідусіль
Весь ваш контент доступний вам в поїздці! TS-451 + забезпечує постійну доступність ваших даних в персональному «хмарі», підключитися до якого можна через будь-який веб-браузер або безкоштовний додаток для планшетів і смартфонів. Скористайтеся перевагами послуги myQNAPcloud, яка дозволяє віддалено підключатися до сховища TS-451 +, де б ви не знаходилися. Почніть миттєву потокову трансляцію або просто поділіться мультимедійними файлами з вашими друзями.

Транскодування HD-відео в режимі реального часу або офлайн
Сховище TS-451 + вміє в режимі реального часу транскодіровать Full HD-відео в формати, підтримувані для відтворення на комп'ютерах, мобільних пристроях і телевізорах. Апаратне транскодування дозволяє п'яти пристроїв одночасно програвати різні відео з накопичувача. Таким чином, TS-451 + дозволяє переглядати відео на одному пристрої, навіть таких, які не мають великої обчислювальної потужності або не підтримують ті чи інші формати, – без необхідності робити складну і тривалу перекодування файлов.Еслі швидкість доступу в Інтернет обмежена, ви можете віддалено переглянути відеофайл без затримок, вибравши попередньо створену копію зі зниженим дозволом в файловому менеджері File Station, сервісі Video Station або мобільному додатку Qfile для iOS і Android, що не впливає на продуктивність інших функцій на пристрої.

Насолоджуйтесь вашими відео за допомогою AirPlay
TS-451 + підтримує додаток Apple AirPlay. Ви можете переглядати відео і інший мультимедійний контент на пристроях з підтримкою AirPlay за допомогою програми QAirplay або мобільного додатка Qfile. Додаток QAirplay, доступне в App Center, дозволяє транслювати в потоковому режимі ваш медіаконтент безпосередньо на ТБ через пристрої з підтримкою AirPlay, наприклад, такі, як Apple TV. Передача медіаконтенту здійснюється у вигляді потоку на Apple TV, в обхід вашого мобільного пристрою, що дозволяє заощадити його батарею. У свою чергу, мобільний додаток Qfile дозволяє переглядати відео і фотоматеріали, що зберігаються в системі TS-451 + і відтворювати їх на ТБ через пристрої з підтримкою AirPlay, таких, як Apple TV. Зазначені бездротові інструменти роблять роботу з мультимедійним контентом такою зручною.

Насолоджуйтеся відео високої чіткості по HDMI
Додаток HD Station включає в себе потужний програмний медіаплеєр XBMC і популярний веб-браузер Google Chrome. Використовуючи роз'єм HDMI стандарту 1.4a, підключіть TS-451 + до телевізора або монітора високої чіткості, щоб насолодитися медіаконтентом на великому екрані. Зручний інтерфейс керування і підтримка 7.1-канального об'ємного звуку, плавне відтворення Full HD-відео – накопичувач QNAP серії TS-x51 просто створений для вашого домашнього кінотеатру. Перетворіть мобільні гаджети в пульт дистанційного керування HD Station, встановивши додаток Qremote, а також використовуйте ПДУ від QNAP моделі RM-IR002 або будь MCE-сумісний. Крім того, HD Station містить плагін відеохостингу YouTube, що дозволяє управляти запуском роликів зі смартфона, планшета або комп'ютера для їх перегляду на екрані, підключеному до TS-451 +.
* Потрібен приймач з підтримкою HDMI для декодування багатоканального об'ємного звуку.
** Якість відео і музики поставки може змінюватися в залежності від апаратних і мережевих налаштувань.

Virtualization Station: розширення функціональності накопичувача
Представляємо перше в світі доступне рішення віртуалізації на базі готового NAS. Сервіс Virtualization Station перетворює TS-451 + в пристрій подвійного призначення, яке може функціонувати як мережевий накопичувач даних і сервер віртуалізації, що підтримує безліч операційних систем, швидке створення, імпорт і експорт віртуальних машин, функцію моментальних знімків, а також керування робочими столами прямо в браузері. Завдяки простому і зручному у використанні інтерфейсу ви можете централізовано керувати всіма віртуальними машинами, створеними на TS-451 + з мінімальними зусиллями. Ви також можете завантажувати віртуальні машини за запитом з відповідних онлайн-магазинів і швидко встановлювати на TS-451 +.(Примітка: для роботи служби Virtualization Station потрібно щонайменше 2 Гбайт оперативної пам'яті. Допускається створення декількох віртуальних машин, але тільки одна може бути запущена в кожен момент часу.)

Спільний доступ до файлів з різних платформ, централізоване сховище даних
Додаткова інформація: Windows Active Directory (AD), Служба каталогів LDAP, Загальні ресурси ISO, Служба Syslog.

Оптимізовані засоби резервного копіювання для захисту даних
Додаток NetBak Replicator від QNAP підтримує виконання завдань резервного копіювання в реальному часі і за розкладом в ОС Windows, включаючи архівацію пошти Outlook. Підключивши зовнішній диск до USB-порту на передній панелі TS-451 +, можна одним дотиком ініціювати резервне копіювання даних з зовнішнього диска на мережевий накопичувач TS-451 + або навпаки, даних з мережевого накопичувача TS-451 + на зовнішній диск. Підтримка функціоналу Apple Time Machine на комп'ютерах Mac дозволяє користувачам Mac OS X з легкістю виконувати резервне копіювання даних на мережевий накопичувач TS-451 +. Цей пристрій також підтримує ряд додатків для резервного копіювання від сторонніх виробників, наприклад, Acronis True Image і Symantec Backup Exec. Додаткова інформація: NetBak Replicator, Резервне копіювання за допомогою Time Machine, Створення резервних копій з/на зовнішні диски, Підтримка додатків для резервного копіювання від сторонніх виробників.

Рішення для відновлення після аварій забезпечують спокій і впевненість
Накопичувач TS-451 + пропонує різні опції відновлення даних. Служба віддаленої реплікації в реальному часі RTRR (Real-Time Remote Replication) підтримує резервне копіювання даних в реальному часі або за розкладом з віддаленого накопичувача Turbo NAS або сервера FTP і синхронізацію файлів з локальних папок з віддаленими папками, що дозволяє забезпечити більш високу ефективність резервного копіювання і скоротити час виконання. Крім того, модель TS-451 + підтримує протокол rsync для резервного копіювання даних на віддалені сервери за розкладом. Дані також можна копіювати в хмарні сховища, такі, як Amazon S3, ElephantDrive.

Фотоальбоми в «хмарі»
TS-451 + може виступати в якості онлайнового сховища резервних копій ваших фотографій. Додаток Photo Station спрощує процес надання доступу до ваших фотографій, пропонуючи вам можливість самостійно призначити необхідні права доступу. Просто завантажте ваші фотографії в сховище TS-451 + через веб-браузер, щоб створити і впорядкувати ваші фотоальбоми і поділитися вашими фотографіями з родиною і друзями. Ми не забули і про мобільні пристрої: за допомогою мобільного додатку Qfile ви зможете миттєво завантажувати фотографії в сховище TS-451 + через пристрої, що працюють під керуванням операційних систем iOS або Android.

 • Переглядайте слайд-шоу з вашими фотографіями під приємні звуки фонової музики
 • Отримуйте інформацію про знімок з EXIF: дату, витримку, діафрагму і т.д.
 • Публікуйте фотографії в соціальних мережах, таких, як Facebook, Google+, Twitter, MySpace і т.д.
 • Діліться фотографіями з вашими друзями і членами сім'ї по електронній пошті

Переглядайте фотоальбоми за допомогою програми Qfile, доступного для установки на iPhone, iPad і пристрої під керуванням Android.

Створіть бібліотеку домашньої музики і насолоджуйтеся прослуховуванням улюблених композицій де завгодно
Додаток Music Station допомагає класифікувати вашу музичну колекцію і відображає обкладинки альбомів для зручності створення персональних списків відтворення. ЗА допомогою вбудованого веб-плеєра Music Station ви зможете насолоджуватися улюбленою музикою де завгодно, досить буде лише кількох кліків по посиланнях. Для вашої зручності в Music Station вбудовані тисячі посилань на місцеві та глобальні Інтернет-радіостанції.

 • Ви можете прослуховувати улюблені композиції в форматі MP3, які передаються у вигляді потоку з сервера iTunes Server або програвати музику з вашого комп'ютера в веб-браузері.
 • Модуль SBS (Squeezebox Server) дозволяє відтворювати музику і управляти музичним контентом, взагалі не включаючи комп'ютер.
 • Передавайте музику у вигляді потоку на підключену за принципом UPnP HiFi-систему і насолоджуйтеся чудовим якістю звуку.
 • Слухайте улюблену музику на мобільних пристроях за допомогою програми Qmusic.

HappyGet
Чи виникало у вас коли-небудь бажання зберегти сподобалися відео, знайдені в Інтернеті, у власному архіві? HappyGet – це зручний інструмент від стороннього виробника, який дозволяє завантажувати відео високої роздільної здатності в систему TS-451 +. Встановивши модуль HappyGet в Chrome Web Store, ви зможете вибрати бажаний список відтворення і відразу ж завантажити цілий ряд відеороликів за допомогою вбудованої кнопки HappyGet.

Менеджер завантаження, що працює в режимі 24/7
TS-451 + являє собою прекрасний Менеджер завантаження для високошвидкісної завантаження файлів з використанням інструментів BitTorrent, Magnet, PT (Private Trackers), eMule, протоколів FTP та HTTP. Після підготовки завдань на скачування, ви можете вимкнути комп'ютер, і TS-451 + завантажить стільки відео у високій роздільній здатності, скільки ви хочете. Утиліта QGet дозволяє дистанційно керувати завданнями на скачування на різних мережевих сховищах (NAS) по локальній мережі або через Інтернет. TS-451 + також підтримує безперервне скачування за допомогою NZB і скачування з допомогою eMule без увімкнення комп'ютера. Для цього достатньо встановити відповідні додатки з App Center. Нарешті, TS-451 + підтримує отримання інформації через RSS (broadcatching) для автоматичного завантаження файлів BitTorrent.

Синхронізація файлів між комп'ютерами і мобільними пристроями в стилі Dropbox
Утиліта Qsync дозволяє перетворити накопичувач TS-451 + в надійний центр обробки даних, що виконує функцію синхронізації файлів. Будь-який файл, завантажений на накопичувач TS-451 +, стає доступним всім підключеним до нього пристроям, таким, як комп'ютери, ноутбуки або мобільні пристрої. Утиліта Qsync особливо корисна користувачам, яким часто доводиться бувати в роз'їздах – вона допомагає їм ефективно організувати роботу з файлами і завжди працювати з найбільш актуальними версіями файлів на будь-якому з пристроїв. Qsync пропонує різні способи синхронізації файлів і організації загального доступу до них в групах, відкриваючи набагато більш гнучкі можливості для проектної та групової роботи.

Станція відеоспостереження – Захистіть ваш будинок і матеріальні цінності
TS-451 + використовує прекрасно відоме програмне забезпечення QNAP VioStor NVR. TS-451 + стає професійним сервером відеоспостереження, який дозволяє переглядати картинку, передану з IP-камер, в веб-браузері і на мобільних пристроях. Програмне забезпечення Станція відеоспостереження, що підтримує понад 1000 IP-камер, реалізує цілий ряд розширених функцій, таких, як моніторинг в реальному часу, запис і відтворення. Відрізняючись зручним призначеним для користувача інтерфейсом і можливістю розширення ліцензій на канали IP-камер, Станція відеонаблюденіяпозволяет вибудувати професійний центр відеоспостереження, за допомогою якого ви зможете легше відслідковувати стан речей, що представляють для вас цінність.

Signage Station – творче уявлення анімованого контенту
Новий сервіс Signage Station дозволяє легко створити контент для найрізноманітніших цілей – меню, рекламні постери, бізнес-профілі, анімації, цифрові фотоальбоми. Додаток iArtist Lite дозволяє легко і швидко редагувати цифрові вивіски.

Працюйте з вашими файлами, синхронізуйте, переглядайте та слухайте їх з планшетів і смартфонів
TS-451 + – це ваше приватне хмарне сховище, яке фактично розширює ємність ваших мобільних пристроїв. Qfile дозволяє переглядати, завантажувати, завантажувати, управляти і ділитися збереженими файлами так само легко, як якщо б ви носили купу файлів на своєму мобільному пристрої. Ви можете організувати потокову трансляцію, перегляд, прослуховування і загальний доступ до музичних, фото- та відеофайлами в будь-який час і в будь-якому місці. Qmanager дозволяє ефективно відслідковувати стан сховища TS-451 +, а також керувати роботою пристрою в дистанційному режимі, навіть не включаючи комп'ютер.

Центр додатків пропонує багатий вибір додатків для установки на вимогу
Центр додатків являє собою централізований каталог різноманітних програм, створених QNAP і сторонніми розробниками. Ви можете розширити можливості TS-451 + за допомогою популярних додатків, таких, як Google Drive, Plex media server, NZBGet, Python і ін., доступних в AppCenter. Установка відбувається практично миттєво, досить лише одного натискання, щоб ініціювати установку у відповідній програмі на мережеве сховище.

Розширення масштабується сховища в режимі онлайн
Мережевий накопичувач TS-451 + підтримує нарощування ємності в режимі онлайн, що дозволяє задовольнити зростаючі запити бізнесу щодо об'ємів даних. Поступово загальну ємність сховища QNAP можна довести до рівня сотень терабайт. Ця можливість особливо корисна для додатків, що використовують великі об'єми даних, таких, як додатки для архівації даних, середовища віртуалізації, сховища телевізійних систем і системи відеоспостереження.

Екологічна архітектура
TS-451 + володіє екологічною архітектурою, яка допоможе вам зменшити суми в рахунках за Електроенергію. «Розумний» вентилятор вміє автоматично регулювати швидкість в залежності від попередньо заданих параметрів системи або досягнення певного температурного Порога. Функція перекладу дисків в резервний Режим (Standby mode) дозволяє переключити диски в резервний режим в разі, якщо до них відсутня звернення протягом заданого проміжку часу. Це дозволяє знизити енергоспоживання і продовжити термін життя жорстких дисків. Система підтримує настройку режиму Turbo NAS, який дозволяє автоматично виконувати увімкнення, виключення і перезавантаження сховища.

Відгуки та питання Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G

5
Відгуки  4
Питання 0
Будьте першим, хто задасть питання
Б
22 січня 2018, 06:06

TS-451, сетевой накопитель, с огромной мощностью, большой производительностью. Операционная система QTS, идеально подходит для резервного копирования. Легкий доступ к управлению рабочего стола, процесс не тормозит даже если открывать несколько окон одновременно, параллельно работая в трех приложениях. Создает свое личное облако, куда копируется вся информация, данные, файлы, теперь доступ к ним есть всегда, через ваш смартфон. Аппаратное транскодирование позволяет смотреть видео в режиме реального времени, сразу на пяти устройствах. Восстанавливает все после аварий, либо неудачном закрытии всех данных. Посоветовал мне его взять, мой лучший друг. Заказывал в этом магазине, привезли все очень быстро.

Переваги:
Библиотека музыки, менеджер загрузки.
Недоліки:
Доступ в хранилище, иногда невозможен.
С
4 лютого 2018, 12:20

Пользуюсь NAS Qnap, уже более года, пока самые лучшие впечатления, от эксплуатации этого сетевого хранилища. Маленького размера, легкий, места занимает минимум, зато пользы приносит максимум. Имеет четыре отсека для дисков, общий объем памяти которых до сорока терабайт, расположены они на передней панели. Сзади идут все входы и разъемы для различных устройств, так же большой вентилятор, что бы система не перегревалась от выполнения множественных процессов. Скорость передачи данных, раз в пять больше чем у стандартного ПК.

Переваги:
Копирование по сети, запасной хранилище, работает со многими операционными системами.
Недоліки:
Пульт управления не совсем удобен.
А
25 січня 2018, 05:14

Какое энергопотребление в спящем режиме у этой модели?

Переваги:
Недоліки:
М
25 січня 2018, 01:29

Здравствуйте, Артем. Энергопотребление в спящем режиме - 16 Вт

П
7 січня 2018, 08:58

Большая емкость хранения у сетевого накопителя QNAP TS-451. Безопасный удаленный доступ, резервное копирование, отправление файлов в облако, кодировка видео, все это только про один маленький прибор. Занимает очень мало места, но функциональность как у огромного процессора. Позволяет открывать множество рабочих задач, удобно переключать их между собой. Если вы уезжаете, все равно остается возможность управления вашей системой, через приложение синхронизирующее ваш смартфон с хранилищем, так же круглосуточный доступ в персональное облако.

Переваги:
Поддерживает до пяти устройств для воспроизведения видео.
Недоліки:
Управление пультом не всегда осуществимо.
 Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G фото
Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G
 • Все про товар
 • Характеристики
 • Опис
 • Відгуки 4
 Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G фото1
 Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G фото2
 Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G фото3
 Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G фото4
 Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G фото5
 Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G фото6
 Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G фото7
 Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G фото8
 Мережеве сховище QNAP TS-451+-2G фото9