Київ
0 800 507 800
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 375663

Мережеве сховище QNAP TS-431P

Архівний
8 963 грн

Натисніть, аби збільшити

 Мережеве сховище QNAP TS-431P фото
 Мережеве сховище QNAP TS-431P фото
 Мережеве сховище QNAP TS-431P фото
 Мережеве сховище QNAP TS-431P фото
 Мережеве сховище QNAP TS-431P фото
 Мережеве сховище QNAP TS-431P фото
 Мережеве сховище QNAP TS-431P фото
 Мережеве сховище QNAP TS-431P фото
 Мережеве сховище QNAP TS-431P фото
Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Мережеве сховище QNAP TS-431P

Характеристики Мережеве сховище QNAP TS-431P

Основні характеристики
АртикулTS-431P
Штрихкод4713213510278
Кількість портів 2 х RJ-45, 3 х USB 3.0
Слотів для дисків 4
Гарантія, міс. 36

Опис Мережеве сховище QNAP TS-431P

TS-431P: Гб DDR3 RAM, 512 Мбайт Flash

Апаратне забезпечення:

 • Процесор: Двоядерний Annapurna Labs AL-212 1,7 ГГц
 • Індикатори стану: Статус, Харчування, LAN, USB, 4 x HDD
 • Кнопки: Харчування, Резервне копіювання, Скидання
 • Зуммер: Системні попередження
 • Форм-фактор: Настільний
 • Габарити ( Висота х Ширина х Глибина): 177 x 180 x 235 мм
 • Маса: Без жорстких дисків: 3,0 кг; У коробці: 4,3 кг
 • Енергоспоживання: У сплячому режимі: 12 Вт; В роботі: 27 Вт (з 4 встановленими дисками об'ємом 1 Тбайт)
 • Умови експлуатації: Робочий діапазон температур: – 40˚C; Відносна вологість: 5 – 95% при 27˚C
 • Електроживлення: Зовнішній блок живлення, 90 Вт; Вхідна напруга: 100 – 240 В
 • Безпека: Роз'єм K-lock
 • Охолодження: 1 х тихий вентилятор (120 мм, 12 В)

TS-431P це високопродуктивний мережевий накопичувач з великою ємністю зберігання для будинку, малого офісу і робочих груп. Оснащене операційною системою QTS для мережевих накопичувачів QNAP, пристрій ідеально підійде для резервного копіювання даних, синхронізації файлів, безпечного віддаленого доступу, організації медіабібліотеки, а також надійного особистого хмари.

 • Персональне хмара
 • Як відтворювати мультимедіа через DLNA, AirPlay і Plex
 • Централізоване зберігання файлів, загальний доступ і резервне копіювання
 • Збирайте великі колекції фотографій, музики і відео, насолоджуйтеся самі і діліться з друзями
 • Переглядайте фільми у високій роздільній здатності або сімейні відео НА ТБ, використовуючи як джерело потоків різні мережеві плеєри
 • Працюйте зі своїми файлами, керуйте ними, дивіться, слухайте і читайте їх за допомогою планшетів і телефонів
 • Якщо побажаєте, ви можете розширити прикладні можливості TS-431P, вибравши потрібні з більш ніж 80 додатків, доступних для установки на вимогу в App Center

Керувати робочим столом QTS стало ще простіше
Робочий стіл QTS, що включає в себе основне меню, графічну панель моніторингу, піктограми з можливістю перетягування, кілька робочих столів, персоналізовані шпалери і «розумну» панель інструментів, значно полегшує виконання системних операцій. Підтримка мультизадачности дозволяє одночасно тримати відкритими декілька вікон, працюючи паралельно з різними додатками.

Переваги двох інтерфейсів Gigabit Ethernet
Підтримуються кілька видів балансування навантаження і об'єднання портів: Balance-rr (Round-Robin), Active Backup, Balance XOR, Broadcast, IEEE 802.3ad, Balancetlb (Adaptive Transmit Load Balancing) і Balance-alb (Adaptive Load Balancing). Підтримка цих режимів забезпечує гнучкість при розгортанні системи в різних мережах.

Вільний доступ до власного хмарного сховища звідусіль
Весь ваш контент доступний вам в поїздці! TS-431P забезпечує постійну доступність ваших даних в персональному «хмарі», підключитися до якого можна через будь-який веб-браузер або безкоштовний додаток для планшетів і смартфонів. Скористайтеся перевагами послуги myQNAPcloud, яка дозволяє віддалено підключатися до сховища TS-431P, де б ви не знаходилися. Почніть миттєву потокову трансляцію або просто поділіться мультимедійними файлами з вашими друзями.

Насолоджуйтесь вашими відео за допомогою AirPlay
TS-431P підтримує додаток Apple AirPlay. Ви можете переглядати відео і інший мультимедійний контент на пристроях з підтримкою AirPlay за допомогою додатки QAirplay або мобільного додатка Qfile. Додаток QAirplay, доступне в App Center, дозволяє транслювати в потоковому режимі ваш медіаконтент безпосередньо на ТБ через пристрої з підтримкою AirPlay, наприклад, такі, як Apple TV. Передача медіаконтенту здійснюється у вигляді потоку на Apple TV, в обхід вашого мобільного пристрою, що дозволяє заощадити його батарею.
У свою чергу, мобільний додаток Qfile дозволяє переглядати відео і фотоматеріали, що зберігаються в системі TS-431P і відтворювати їх на ТБ через пристрої з підтримкою AirPlay, таких, як Apple TV. Зазначені бездротові інструменти роблять роботу з мультимедійним контентом такою зручною.

Спільний доступ до файлів з різних платформ, централізоване сховище даних
Додаткова інформація: Windows Active Directory (AD), Служба каталогів LDAP, Загальні ресурси ISO, Служба Syslog.

Оптимізовані засоби резервного копіювання для захисту даних
Додаток NetBak Replicator від QNAP підтримує виконання завдань резервного копіювання в реальному часі і за розкладом в ОС Windows, включаючи архівацію пошти Outlook. Підключивши зовнішній диск до USB-порту на передній панелі TS-431P, можна одним дотиком ініціювати резервне копіювання даних з зовнішнього диска на мережевий накопичувач TS-431P або навпаки, даних з мережевого накопичувача TS-431P на зовнішній диск. Підтримка функціоналу Apple Time Machine на комп'ютерах Mac дозволяє користувачам Mac OS X з легкістю виконувати резервне копіювання даних на мережевий накопичувач TS-431P. Цей пристрій також підтримує ряд додатків для резервного копіювання від сторонніх виробників, наприклад, Acronis True Image і Symantec Backup Exec.
Додаткова інформація: NetBak Replicator, Резервне копіювання за допомогою Time Machine, Створення резервних копій з/на зовнішні диски, Підтримка додатків для резервного копіювання від сторонніх виробників.

Рішення для відновлення після аварій забезпечують спокій і впевненість
Накопичувач TS-431P пропонує різні опції відновлення даних. Служба віддаленої реплікації в реальному часі RTRR (Real-Time Remote Replication) підтримує резервне копіювання даних в реальному часі або за розкладом з віддаленого накопичувача Turbo NAS або сервера FTP і синхронізацію файлів з локальних папок з віддаленими папками, що дозволяє забезпечити більш високу ефективність резервного копіювання і скоротити час виконання. Крім того, модель TS-431P підтримує протокол rsync для резервного копіювання даних на віддалені сервери за розкладом. Дані також можна копіювати в хмарні сховища, такі, як Amazon S3, ElephantDrive, Додаткова інформація: RTRR, rsync, Створення резервних копій в хмарних сховищах

Фотоальбоми в «хмарі»
TS-431P може виступати в як онлайнового сховища резервних копій ваших фотографій. Додаток Photo Station спрощує процес надання доступу до ваших фотографій, пропонуючи вам можливість самостійно призначити необхідні права доступу. Просто завантажте ваші фотографії в сховище TS-431P через веб-браузер, щоб створити і впорядкувати ваші фотоальбоми і поділитися вашими фотографіями з родиною і друзями. Ми не забули і про мобільні пристрої: за допомогою мобільного додатку Qfile ви зможете миттєво завантажувати фотографії в сховище TS-431P через пристрої, що працюють під керуванням операційних систем iOS або Android.

 • Переглядайте слайд-шоу з вашими фотографіями під приємні звуки фонової музики
 • Отримуйте інформацію про знімок з EXIF: дату, витримку, діафрагму і т.д.
 • Публікуйте фотографії в соціальних мережах, таких, як Facebook, Google+, Twitter, MySpace і т.д.
 • Діліться фотографіями з вашими друзями і членами сім'ї по електронній пошті
 • Переглядайте фотоальбоми за допомогою програми Qfile, доступного для установки на iPhone, iPad і пристрої під керуванням Android

Створіть бібліотеку домашньої музики і насолоджуйтеся прослуховуванням улюблених композицій де завгодно
Додаток Music Station допомагає класифікувати вашу музичну колекцію і відображає обкладинки альбомів для зручності створення персональних списків відтворення. ЗА допомогою вбудованого веб-плеєра Music Station ви зможете насолоджуватися улюбленою музикою де завгодно, досить буде лише кількох кліків по посиланнях. Для вашої зручності в Music Station вбудовані тисячі посилань на місцеві та глобальні Інтернет-радіостанції.

 • Ви можете прослуховувати улюблені композиції в форматі MP3, які передаються у вигляді потоку з сервера iTunes Server або програвати музику з вашого комп'ютера в веб-браузері.
 • Модуль SBS (Squeezebox Server) дозволяє відтворювати музику і управляти музичним контентом, взагалі не включаючи комп'ютер.
 • Передавайте музику у вигляді потоку на підключену за принципом UPnP HiFi-систему і насолоджуйтеся чудовим якістю звуку.
 • Слухайте улюблену музику на мобільних пристроях за допомогою програми Qmusic

HappyGet
Чи виникало у вас коли-небудь бажання зберегти сподобалися відео, знайдені в Інтернеті, у власному архіві? HappyGet – це зручний інструмент від стороннього виробника, який дозволяє завантажувати відео високої роздільної здатності в СИСТЕМУ TS-431P. Встановивши модуль HappyGet в Chrome Web Store, ви зможете вибрати бажаний список відтворення і відразу ж завантажити цілий ряд відеороликів за допомогою вбудованої кнопки HappyGet.

Менеджер завантаження, що працює в режимі 24/7
TS-431P являє собою прекрасний Менеджер завантаження для високошвидкісної завантаження файлів з використанням інструментів BitTorrent, Magnet, PT (Private Trackers), eMule, протоколів FTP та HTTP . Після підготовки завдань на скачування, ви можете вимкнути комп'ютер, і TS-431P завантажить стільки відео у високій роздільній здатності, скільки ви хочете. Утиліта QGet дозволяє дистанційно керувати завданнями на скачування на різних мережевих сховищах (NAS) по локальної мережі або через Інтернет. TS-431P також підтримує безперервне скачування за допомогою NZB і скачування з допомогою eMule без увімкнення комп'ютера. Для цього достатньо встановити відповідні додатки з App Center. Нарешті, TS-431P підтримує отримання інформації через RSS (broadcatching) для автоматичного завантаження файлів BitTorrent.

Синхронізація файлів між комп'ютерами і мобільними пристроями в стилі Dropbox
Утиліта Qsync дозволяє перетворити накопичувач TS-431P в надійний центр обробки даних, що виконує функцію синхронізації файлів. Будь-який файл, завантажений на накопичувач TS-431P, стає доступним всім підключеним до нього пристроям, таким, як комп'ютери, ноутбуки або мобільні пристрої. Утиліта Qsync особливо корисна користувачам, яким часто доводиться бувати в роз'їздах – вона допомагає їм ефективно організувати роботу з файлами і завжди працювати з найбільш актуальними версіями файлів на будь-якому з пристроїв. Qsync пропонує різні способи синхронізації файлів і організації загального доступу до них в групах, відкриваючи набагато більш гнучкі можливості для проектної та групової роботи.

Станція відеоспостереження – Захистіть ваш будинок і матеріальні цінності
TS-431P використовує прекрасно відоме програмне забезпечення QNAP VioStor NVR. TS-431P стає професійним сервером відеоспостереження, який дозволяє переглядати картинку, передану з IP-камер, в веб-браузері і на мобільних пристроях. Програмне забезпечення Станція відеоспостереження, що підтримує понад 1000 IP-камер, реалізує цілий ряд розширених функцій, таких, як моніторинг в реальному часі, запис і відтворення. Відрізняючись зручним призначеним для користувача інтерфейсом і можливістю розширення ліцензій на канали IP-камер, Станція відеонаблюденіяпозволяет вибудувати професійний центр відеоспостереження, за допомогою якого ви зможете легше відслідковувати стан речей, що представляють для вас цінність.

Signage Station – творче уявлення анімованого контенту
Новий сервіс Signage Station дозволяє легко створити контент для найрізноманітніших цілей – меню, рекламні постери, бізнес-профілі, анімації, цифрові фотоальбоми. Додаток iArtist Lite дозволяє легко і швидко редагувати цифрові вивіски.

Працюйте з вашими файлами, синхронізуйте, переглядайте та слухайте їх з планшетів і смартфонів
TS-431P – це ваше приватне хмарне сховище, яке фактично розширює ємність ваших мобільних пристроїв. Qfile дозволяє переглядати, завантажувати, завантажувати, управляти і ділитися збереженими файлами так само легко, як якщо б ви носили купу файлів на своєму мобільному пристрої. Ви можете організувати потокову трансляцію, перегляд, прослуховування і загальний доступ до музичних, фото- та відеофайлами в будь-який час і в будь-якому місці. Qmanager дозволяє ефективно відслідковувати стан сховища TS-431P, а також керувати роботою пристрою в дистанційному режимі, навіть не включаючи комп'ютер.

Центр додатків пропонує багатий вибір додатків для установки на вимогу
Центр додатків являє собою централізований каталог різноманітних програм, створених QNAP і сторонніми розробниками. Ви можете розширити можливості TS-431P за допомогою популярних додатків, таких, як Google Drive, Plex media server, NZBGet, Python і ін., доступних в AppCenter. Установка відбувається практично миттєво, досить лише одного натискання, щоб ініціювати установку у відповідній програмі на мережеве сховище.

Екологічна архітектура
TS-431P володіє екологічною архітектурою, яка допоможе вам зменшити суми в рахунках за електроенергію. «Розумний» вентилятор вміє автоматично регулювати швидкість в залежності від попередньо заданих параметрів системи або досягнення певного температурного порога. Функція перекладу дисків в резервний режим (standby mode) дозволяє переключити диски в резервний режим в разі, якщо до них відсутня звернення протягом заданого проміжку часу. Це дозволяє знизити енергоспоживання і продовжити термін життя жорстких дисків. Система підтримує настройку режиму Turbo NAS, який дозволяє автоматично виконувати увімкнення, виключення і перезавантаження сховища.

Відгуки та питання Мережеве сховище QNAP TS-431P

5
Відгуки  5
Питання 0
Будьте першим, хто задасть питання
В
5 травня 2018, 06:20

Сетевое хранилище QNAP TS-431P стоит недорого. На вид произведен добротно. Необходим для резервного копирования, синхронизации файлов. Его можно применять и дома, и в небольших офисах. Удобен в эксплуатации. Цена соответствует качеству. Рад, что заказал данную модель. Советую присмотреться. Изделие достойное внимания.

Переваги:
Есть несколько портов USB 3.0, отменная производительность, функционирует хорошо, не трудно им управлять.
Недоліки:
В этом изделии нет недостатков.
О
24 травня 2018, 11:11

Есть ли функция сканирования на наличие ошибок у этой модели?

Переваги:
Недоліки:
М
24 травня 2018, 10:00

Здравствуйте, Ольга. Сканирование на наличие ошибок есть

А
12 травня 2018, 05:29

Поддерживает ли функцию Bitmap данное сетевое хранилище?

Переваги:
Недоліки:
М
13 травня 2018, 04:35

Здравствуйте, Алексей. Функцию Bitmap поддерживает

И
9 травня 2018, 04:07

Данное сетевое хранилище приобрел для работы несколько недель назад. Тут оно как раз было в наличии, сумма была дешевле и ниже, чем на других сайтах и магазинах. В первую очередь нужно отметить большое количество памяти хранилища. Так же у него неплохая скорость передачи данных. По размеру не большое, компактное. Минусы - немного подкачало качество корпуса, но это уже не главное.

Переваги:
Память, скорость передачи
Недоліки:
Корпус
А
7 травня 2018, 08:02

Выбирая сетевое хранилище в офис опирался на советы консультантов этого сайте. В конечном счете остановился на qnap ts-431p. Хорошо, что хранилище поставляется без жесткого диска, так как у меня был подходящий вариант, удалось сэкономить. Шикарно, что производитель наделил хранилище возможностью подключения трех принтеров - идеально для рабочего офиса. Так же мне нравится, что сетевое хранилище работает как с форматом sata 2.5, так и с hdd 3.5. Операционная система хранилища от linux - а это самая безопасная система в мире, для которой не написан ни один вирус. Так же мне нравится, что веб-браузер совместимый с хранилищем не ограничен только хромом, но так же работает файрфокс, классика эксплорер и даже сафари

Переваги:
Поддержка hdd 2,5'' SATA, 3,5'' SATA, ОС линукс
Недоліки:
Пришлось брать оплату частями - дорогое удовольствие
 Мережеве сховище QNAP TS-431P фото
Мережеве сховище QNAP TS-431P
 • Все про товар
 • Характеристики
 • Опис
 • Відгуки 5
 Мережеве сховище QNAP TS-431P фото1
 Мережеве сховище QNAP TS-431P фото2
 Мережеве сховище QNAP TS-431P фото3
 Мережеве сховище QNAP TS-431P фото4
 Мережеве сховище QNAP TS-431P фото5
 Мережеве сховище QNAP TS-431P фото6
 Мережеве сховище QNAP TS-431P фото7
 Мережеве сховище QNAP TS-431P фото8
 Мережеве сховище QNAP TS-431P фото9