Київ
0 800 507 800
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 389129

Мережеве сховище QNAP AL-212 (TS-131P)

Архівний
6 695 грн

Натисніть, аби збільшити

 Мережеве сховище QNAP AL-212 (TS-131P) фото
 Мережеве сховище QNAP AL-212 (TS-131P) фото
 Мережеве сховище QNAP AL-212 (TS-131P) фото
 Мережеве сховище QNAP AL-212 (TS-131P) фото
 Мережеве сховище QNAP AL-212 (TS-131P) фото
Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Мережеве сховище QNAP AL-212 (TS-131P)
Можливо, вас зацікавить

Характеристики Мережеве сховище QNAP AL-212 (TS-131P)

Основні характеристики
АртикулTS-131P
Кількість портів 1 х RJ-45, 3 х USB 3.0
Слотів для дисків 1
Гарантія, міс. 36

Опис Мережеве сховище QNAP AL-212 (TS-131P)

Процесор: Двоядерний Annapurna Labs AL-212 1,7 ГГц
1 Гб DDR3 RAM, 512 Мбайт Flash

 • Дисковий простір: 1 x 2,5 "або 3,5" HDD/SSD з інтерфейсом SATA II або SATA III
 • Слоти для HDD: 1 x слот з можливістю гарячої заміни
 • Максимальна місткість сховища: 10 ТБ
 • Індикатори стану: Статус, Харчування, LAN, USB, HDD
 • Кнопки: Харчування, Резервне копіювання, Скидання
 • Зуммер: Системні попередження
 • Форм-фактор: Настільний
 • Габарити (Висота х Ширина х Глибина): 168,5 x 73 x 225 мм
 • Маса: Без жорстких дисків: 1,0 кг; У коробці: 1,8 кг
 • Енергоспоживання: У сплячому режимі: 7 Вт; В роботі: 12 Вт (з встановленим диском об'ємом 1 Тбайт)
 • Умови експлуатації: Робочий діапазон температур: – 40˚C; Відносна вологість: 5 – 95% при 27˚C
 • Електроживлення: Зовнішній блок живлення, 36 Вт; Вхідна напруга: 100 – 240 В
 • Безпека: Роз'єм K-lock
 • Охолодження: 1 х тихий вентилятор (50 мм, 12 В)

TS-131P – це високопродуктивний мережевий накопичувач для дому. Оснащене операційною системою QTS для мережевих накопичувачів QNAP, пристрій ідеально підійде для резервного копіювання даних, синхронізації файлів, безпечного віддаленого доступу, організації медіабібліотеки, а також надійного особистого хмари.

 • Персональне хмара;
 • Як відтворювати мультимедіа через DLNA, AirPlay і Plex;
 • Централізоване зберігання файлів, загальний доступ і резервне копіювання.

Керувати робочим столом QTS 4.0 стало ще простіше
Робочий стіл QTS 4.0, що включає в себе основне меню, графічну панель моніторингу, піктограми з можливістю перетягування, кілька робочих столів, персоналізовані шпалери і «розумну» панель інструментів , значно полегшує виконання системних операцій. Підтримка мультизадачности дозволяє одночасно тримати відкритими декілька вікон, працюючи паралельно з різними додатками.

Вільний доступ до власного хмарного сховища звідусіль
Весь ваш контент доступний вам в поїздці! TS-131P забезпечує постійну доступність ваших даних в персональному «хмарі», підключитися до якого можна через будь-який веб-браузер або безкоштовний додаток для планшетів і смартфонів. Скористайтеся перевагами послуги myQNAPcloud, яка дозволяє віддалено підключатися до сховища TS-131P, де б ви не знаходилися. Почніть миттєву потокову трансляцію або просто поділіться мультимедійними файлами з вашими друзями.

Насолоджуйтесь вашими відео за допомогою AirPlay
TS-131P підтримує додаток Apple AirPlay. Ви можете переглядати відео і інший мультимедійний контент на пристроях з підтримкою AirPlay за допомогою програми QAirplay або мобільного додатка Qfile. Додаток QAirplay, доступне в App Center, дозволяє транслювати в потоковому режимі ваш медіаконтент безпосередньо на ТБ через пристрої з підтримкою AirPlay, наприклад, такі, як Apple TV. Передача медіаконтенту здійснюється у вигляді потоку на Apple TV, в обхід вашого мобільного пристрою, що дозволяє заощадити його батарею. У свою чергу, мобільний додаток Qfile дозволяє переглядати відео і фотоматеріали, що зберігаються в системі TS-131P і відтворювати їх на ТБ через пристрої з підтримкою AirPlay, таких, як Apple TV. Зазначені бездротові інструменти роблять роботу з мультимедійним контентом такою зручною.

Спільний доступ до файлів з різних платформ, централізоване сховище даних
Додаткова інформація: Windows Active Directory (AD), Служба каталогів LDAP, Загальні ресурси ISO, Служба Syslog.

Оптимізовані засоби резервного копіювання для захисту даних
Додаток NetBak Replicator від QNAP підтримує виконання завдань резервного копіювання в реальному часі і за розкладом в ОС Windows, включаючи архівацію пошти Outlook. Підключивши зовнішній диск до USB-порту на передній панелі TS-131P, можна одним дотиком ініціювати резервне копіювання даних з зовнішнього диска на мережевий накопичувач TS-131P або навпаки, даних з мережевого накопичувача TS-131P на зовнішній диск. Підтримка функціоналу Apple Time Machine на комп'ютерах Mac дозволяє користувачам Mac OS X з легкістю виконувати резервне копіювання даних на мережевий накопичувач TS-131P. Цей пристрій також підтримує ряд додатків для резервного копіювання від сторонніх виробників, наприклад, Acronis True Image і Symantec Backup Exec. Додаткова інформація: NetBak Replicator, Резервне копіювання за допомогою Time Machine, Створення резервних копій з/на зовнішні диски, Підтримка додатків для резервного копіювання від сторонніх виробників.

Рішення для відновлення після аварій забезпечують спокій і впевненість
Накопичувач TS-131P пропонує різні опції відновлення даних. Служба віддаленої реплікації в реальному часі RTRR (Real-Time Remote Replication) підтримує резервне копіювання даних в реальному часі або за розкладом з віддаленого накопичувача Turbo NAS або сервера FTP і синхронізацію файлів з локальних папок з віддаленими папками, що дозволяє забезпечити більш високу ефективність резервного копіювання і скоротити час виконання. Крім того, модель TS-131P підтримує протокол rsync для резервного копіювання даних на віддалені сервери за розкладом. Дані також можна копіювати в хмарні сховища, такі, як Amazon® S3, ElephantDrive®, Додаткова інформація: RTRR, rsync, Створення резервних копій в хмарних сховищах

Фотоальбоми в «хмарі»
TS-131P може виступати в якості онлайнового сховища резервних копій ваших фотографій. Додаток Photo Station спрощує процес надання доступу до ваших фотографій, пропонуючи вам можливість самостійно призначити необхідні права доступу. Просто завантажте ваші фотографії в сховище TS-131P через веб-браузер, щоб створити і впорядкувати ваші фотоальбоми і поділитися вашими фотографіями з родиною і друзями. Ми не забули і про мобільні пристрої: за допомогою мобільного додатку Qfile ви зможете миттєво завантажувати фотографії в сховище TS-131P через пристрої, що працюють під керуванням операційних систем iOS або Android.

 • Переглядайте слайд-шоу з вашими фотографіями під приємні звуки фонової музики
 • Отримуйте інформацію про знімок з EXIF: дату, витримку, діафрагму і т.д.
 • Публікуйте фотографії в соціальних мережах, таких, як Facebook, Google+, Twitter, MySpace і т.д.
 • Діліться фотографіями з вашими друзями і членами сім'ї по електронній пошті

Переглядайте фотоальбоми за допомогою програми Qfile, доступного для установки на iPhone, iPad і пристрої під керуванням Android.

Створіть бібліотеку домашньої музики і насолоджуйтеся прослуховуванням улюблених композицій де завгодно
Додаток Music Station допомагає класифікувати вашу музичну колекцію і відображає обкладинки альбомів для зручності створення персональних списків відтворення. ЗА допомогою вбудованого веб-плеєра Music Station ви зможете насолоджуватися улюбленою музикою де завгодно, досить буде лише кількох кліків по посиланнях. Для вашої зручності в Music Station вбудовані тисячі посилань на місцеві та глобальні Інтернет-радіостанції.

 • Ви можете прослуховувати улюблені композиції в форматі MP3, які передаються у вигляді потоку з сервера iTunes Server або програвати музику з вашого комп'ютера в веб-браузері.
 • Модуль SBS (Squeezebox Server) дозволяє відтворювати музику і управляти музичним контентом, взагалі не включаючи комп'ютер.
 • Передавайте музику у вигляді потоку на підключену за принципом UPnP HiFi-систему і насолоджуйтеся чудовим якістю звуку.
 • Слухайте улюблену музику на мобільних пристроях за допомогою програми Qmusic.

HappyGet
Чи виникало у вас коли-небудь бажання зберегти сподобалися відео, знайдені в Інтернеті, у власному архіві? HappyGet – це зручний інструмент від стороннього виробника, який дозволяє завантажувати відео високої роздільної здатності в СИСТЕМУ TS-131P. Встановивши модуль HappyGet в Chrome Web Store, ви зможете вибрати бажаний список відтворення і відразу ж завантажити цілий ряд відеороликів за допомогою вбудованої кнопки HappyGet.

Менеджер завантаження, що працює в режимі 24/7
TS-131P являє собою прекрасний Менеджер завантаження для високошвидкісної завантаження файлів з використанням інструментів BitTorrent, Magnet, PT (Private Trackers), eMule, протоколів FTP та HTTP . Після підготовки завдань на скачування, ви можете вимкнути комп'ютер, і TS-131P завантажить стільки відео у високій роздільній здатності, скільки ви хочете. Утиліта QGet дозволяє дистанційно керувати завданнями на скачування на різних мережевих сховищах (NAS) по локальній мережі або через Інтернет. TS-131P також підтримує безперервне скачування за допомогою NZB і скачування з допомогою eMule без увімкнення комп'ютера. Для цього достатньо встановити відповідні додатки з App Center. Нарешті, TS-131P підтримує отримання інформації через RSS (broadcatching) для автоматичного завантаження файлів BitTorrent.

Синхронізація файлів між комп'ютерами і мобільними пристроями в стилі Dropbox
Утиліта Qsync дозволяє перетворити накопичувач TS-131P в надійний центр обробки даних, що виконує функцію синхронізації файлів. Будь-який файл, завантажений на накопичувач TS-131P, стає доступним всім підключеним до нього пристроям, таким, як комп'ютери, ноутбуки або мобільні пристрої. Утиліта Qsync особливо корисна користувачам, яким часто доводиться бувати в роз'їздах – вона допомагає їм ефективно організувати роботу з файлами і завжди працювати з найбільш актуальними версіями файлів на будь-якому з пристроїв. Qsync пропонує різні способи синхронізації файлів і організації загального доступу до них в групах, відкриваючи набагато більш гнучкі можливості для проектної та групової роботи.

Станція відеоспостереження – Захистіть ваш будинок і матеріальні цінності
TS-131P використовує прекрасно відоме програмне забезпечення QNAP VioStor NVR. TS-131P стає професійним сервером відеоспостереження, який дозволяє переглядати картинку, передану з IP-камер, в веб-браузері і на мобільних пристроях. Програмне забезпечення Станція відеоспостереження, що підтримує понад 1000 IP-камер, реалізує цілий ряд розширених функцій, таких, як моніторинг в реальному часі, запис і відтворення. Відрізняючись зручним призначеним для користувача інтерфейсом і можливістю розширення ліцензій на канали IP-камер, Станція відеонаблюденіяпозволяет вибудувати професійний центр відеоспостереження, за допомогою якого ви зможете легше відслідковувати стан речей, що представляють для вас цінність.

Signage Station – творче уявлення анімованого контенту
Новий сервіс Signage Station дозволяє легко створити контент для найрізноманітніших цілей – меню, рекламні постери, бізнес-профілі, анімації, цифрові фотоальбоми. Додаток iArtist Lite дозволяє легко і швидко редагувати цифрові вивіски.

Працюйте з вашими файлами, синхронізуйте, переглядайте та слухайте їх з планшетів і смартфонів
TS-131P – це ваше приватне хмарне сховище, яке фактично розширює ємність ваших мобільних пристроїв. Qfile дозволяє переглядати, завантажувати, завантажувати, управляти і ділитися збереженими файлами так само легко, як якщо б ви носили купу файлів на своєму мобільному пристрої. Ви можете організувати потокову трансляцію, перегляд, прослуховування і загальний доступ до музичних, фото- та відеофайлами в будь-який час і в будь-якому місці. Qmanager дозволяє ефективно відслідковувати стан сховища TS-131P, а також керувати роботою пристрою в дистанційному режимі, навіть не включаючи комп'ютер.

Центр додатків пропонує багатий вибір додатків для установки на вимогу
Центр додатків являє собою централізований каталог різноманітних програм, створених QNAP і сторонніми розробниками. Ви можете розширити можливості TS-131P за допомогою популярних додатків, таких, як Google Drive, Plex media server, NZBGet, Python і ін., доступних в AppCenter. Установка відбувається практично миттєво, досить лише одного натискання, щоб ініціювати установку у відповідній програмі на мережеве сховище.

Екологічна архітектура
TS-131P володіє екологічною архітектурою, яка допоможе вам зменшити суми в рахунках за електроенергію. «Розумний» вентилятор вміє автоматично регулювати швидкість в залежності від попередньо заданих параметрів системи або досягнення певного температурного порога. Функція перекладу дисків в резервний режим (standby mode) дозволяє переключити диски в резервний режим в разі, якщо до них відсутня звернення протягом заданого проміжку часу. Це дозволяє знизити енергоспоживання і продовжити термін життя жорстких дисків. Система підтримує настройку режиму Turbo NAS, який дозволяє автоматично виконувати увімкнення, виключення і перезавантаження сховища.

Відгуки та питання Мережеве сховище QNAP AL-212 (TS-131P)

Відгуки  0
Питання 0
Будьте першим, хто напише відгук
Будьте першим, хто задасть питання
 Мережеве сховище QNAP AL-212 (TS-131P) фото
Мережеве сховище QNAP AL-212 (TS-131P)
 • Все про товар
 • Характеристики
 • Опис
 • Відгуки
 Мережеве сховище QNAP AL-212 (TS-131P) фото1
 Мережеве сховище QNAP AL-212 (TS-131P) фото2
 Мережеве сховище QNAP AL-212 (TS-131P) фото3
 Мережеве сховище QNAP AL-212 (TS-131P) фото4
 Мережеве сховище QNAP AL-212 (TS-131P) фото5