Ваше місто:Київ

044 290 90 45 Вам передзвонити?

 • Блог
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
0
Кошик

RGB-підсвічування для DDR Thermaltake S100 (CL-O021PL00SW-A)

Код товару 468436
 • Головне
 • Відгуки та питання
 • Товар закінчився

  655грн
  У список бажань
  До порівняння
  Перейти до порівняння

  Характеристики RGB-підсвічування для DDR Thermaltake S100 (CL-O021PL00SW-A)

  Артикул: CL-O021PL00SW-A

  Опис

  RGB-підсвічування для DDR Thermaltake S100 (CL-O021PL00SW-A)

  Модуль з чотирьох світлодіодних RGB (16,8 млн. Квітів) смужок для підсвічування оперативної пам'яті.

  Pacific R1 Plus DDR4 Memory Lighting Kit

  Pacific R1 Plus DDR4 Memory Lighting Kit являє собою окремий модуль, призначений для установки на роз'єми для оперативної пам'яті вашого ПК. Він складається з чотирьох світлодіодних смужок з 36 адресними світлодіодами здатних відображати палітру в 16,8млн. кольорів, керування якими, здійснюється за допомогою запатентованого програмного забезпечення TT RGB PLUS. Також, керування підсвічуванням можна делегувати материнських плат ASUS, GIGABYTE, MSI та AsRock, оснащеними пятівольтним роз'ємом для підключення світлодіодних стрічок.
  Pacific R1 Plus DDR4 Memory Lighting Kit додасть неповторного зовнішнього вигляду вашого комп'ютера!

  Нехай модулі вашій пам'яті сяють!

  Завдяки 36 адресним светодиодам здатних відображати палітру в 16,8млн. квітів і матовому рассеивателю, смужки має відмінну рівномірність підсвічування і високу яскравість.

  TT RGB PLUS

  TT RGB PLUS TT RGB PLUS Ecosystem – це інтелектуальна система підсвічування для ПК, яка поєднує в собі саме просунуте світлодіодне освітлення з запатентованим програмним забезпеченням TT RGB PLUS від Thermaltake. TT RGB PLUS забезпечує практично необмежені можливості для експериментів з квітами, синхронізації підсвічування з іграми, музикою, температурою процесора або іншими продуктами TT RGB PLUS, включаючи корпусні вентилятори, водоблоки для CPU/VGA, СВО серії «все в одному», блоки живлення, світлодіодні стрічки та інші периферійні пристрої.
  Додаток TT RGB PLUS дозволяє змінювати режими підсвічування, швидкість обертання вентиляторів і навіть підтримує голосове керування AI в пристроях iOS і Android.

  Просте кріплення

  Світлодіодний модуль кріпиться до роз'ємів оперативної пам'яті за допомогою зручних затискачів по краях. Ширина затискачів дорівнює ширині 4-х роз'ємів модулів оперативної пам'яті. Просто закріпіть Pacific R1 Plus і насолоджуйтеся яскравою і живою ілюмінацією!

  Висока надійність

  Pacific R1 Plus створений із застосуванням компонентів найвищої якості. Ресурс роботи світлодіодів складає 50,000 годин.

  Максимальна сумісність

  Pacific R1 Plus призначений для установки на материнські плати мають 4 роз'єми для оперативної пам'яті розташованих в один ряд. Даний модуль можна встановити на роз'єми оперативної пам'яті DDR4, DDR3, і DDR2. Високий ступінь сумісності, робить його популярним рішенням серед комп'ютерних ентузіастів.

  Відео RGB-підсвічування для DDR Thermaltake S100 (CL-O021PL00SW-A)

  Відгуки та питання RGB-підсвічування для DDR Thermaltake S100 (CL-O021PL00SW-A)

  Відгуки та питання про: RGB-підсвічування для DDR Thermaltake S100 (CL-O021PL00SW-A)
  Залишити відгук
  Задати питання