- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Проєктори
- ACER
- Проєктор Acer PD1520Us (FHD, 500 lm, LED, 0.26, WiFi, Whale TV) (MR.JYE11.003)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Аксесуари 2
- Фото
Проєктор Acer PD1520Us (FHD, 500 lm, LED, 0.26, WiFi, Whale TV) (MR.JYE11.003)
Схожі товари
Проєктори ACER
Проєктор Acer X1129 (MR.JXF11.001) 16 760 ₴
Проєктор Acer X1123 (MR.JXL11.001) 17 672 ₴
Проєктор Acer X129H (MR.JTH11.00Q) 17 955 ₴
Проєктор Acer X1128 (MR.JXE11.001) 18 294 ₴
Проєктор Acer P1557 (MR.JZ011.001) 34 566 ₴
Можливо, вас зацікавить
Проєктор Acer P1558i (MR.JYH11.001) 37 676 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Клас | Для домашнього кіно, Для презентацій |
| Джерело світла | LED |
| Тип матриці екрана | DLP |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Мінімальна діагональ зображення | 30" |
| Максимальна діагональ зображення | 100" |
| Проекційне відношення | 0.26:1 |
| Яскравість, ANSI Lm | 500 |
| Контрастність,: 1 | 10000 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
| Оптичне збільшення | Фіксоване |
| Фокусування | Автоматичний |
| Операційна система | Android TV |
| Функції та можливості | Широкоформатний |
Інтерфейси
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| HDMI, шт | 1 |
| Дротові інтерфейси | 1 x HDMI, 1 x Mini Jack 3,5 мм, 2 x USB Type-A |
Фізичні характеристики
| Джерело живлення | Від мережі |
| Ресурс лампи, г | 20000/30000 |
| Споживана потужність, Вт | 70 |
| Час роботи в активному режимі | 20000 годин |
| Рівень шуму, дБ | 27/22 |
| Особливості конструкції | З вбудованими динаміками |
| Основний колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 190х94х67 |
| Вага, кг | 0,73 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер живлення, Документація, Інтерактивний блок, Кабель HDMI, Проектор, Пульт ДК, Шнур живлення |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 9x33x29 |
| Вага в упаковці, кг | 1,84 |
| Артикул | MR.JYE11.003 |
| Штрихкод | 4711474438676 |
| Додатково | Проектор Acer для домашнього кінотеатру , Проектори з HDMI , Проєктори з USB |
Інструкції
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Ультракороткофокусний проєктор
Проєктуйте приголомшливі зображення розміром до 100 дюймів з відстані всього 17 дюймів від екрана за допомогою ультракороткофокусного проєктора.

Роздільна здатність FHD
100-дюймове зображення з роздільною здатністю 1080p Full HD виглядає настільки реалістично, що ви заприсягнетеся, що дивитеся у вікно.

Автофокус
Отримуйте миттєво чіткі знімки в одну мить. Заощаджуйте час на налаштування та регулювання кілець фокусування, щоб швидко отримувати чіткі зображення за допомогою функції автофокусування.

Інтелектуальний проєктор
За допомогою інтелектуального проєктора насолоджуйтеся улюбленими медіафайлами з безлічі потокових та аудіоплатформ, таких як YouTube, Netflix тощо.

Настільний проєктор
Розкрийте безмежні можливості для творчості, перетворивши будь-яку стільницю на яскравий дисплей. Просто встановіть проєктор вертикально, щоб ділитися фотографіями, розповідати історії та грати в інтерактивні ігри.




















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








