- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- MSI
- Ноутбук MSI Sword 16 HX B13VFKG (9S7-15P214-896)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 8/1
- Опис
- Аксесуари 15
- Відео 1
- Фото
Ноутбук MSI Sword 16 HX B13VFKG (9S7-15P214-896)


















673843
Ноутбук MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG-067XUA (9S7-15FL35-067)646694
Ноутбук MSI Stealth A3XWJG-084XUAC (9S7-15FL35-084)686724
Ноутбук MSI Katana 17 HX B14WGK-243XUA (9S7-17L791-243)Схожі товари
Ноутбуки MSI
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Sword 16 HX B13V |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-13700HX (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 16 ядер / 24 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,1-5,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - немає даних) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 96 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: НД |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter, Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Nahimic |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з W/A/S/D gaming key, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | MSI Cooler Boost 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Cosmos Gray |
| Вага ноутбука, кг | 2,3 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359 |
| Загальна довжина виробу, мм | 266,4 |
| Загальна висота виробу, мм | 27,7 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 65 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 200W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x9x49 |
| Вага в упаковці, кг | 4,17 |
| Артикул | 9S7-15P214-896 |
| Штрихкод | 4711377280075 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки MSI, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ігрові ноутбуки з Intel Core i7 , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки MSI Intel Core i7, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки із ігровою відеокартою , Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки 16 ядер, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2), Ноутбуки для GTA 5, Ноутбуки для Rust |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Немного тяжеловат, конечно, но для игрового ноутбука это нормально. Привык к этому довольно быстро, я без проблем запускаю новые игры на высоких настройках, и ни одна не лагает. Они идут без задержек, плавно, и графика просто невероятная - особенно в мелких деталях. Во время длительных игровых сессий не замечаю никаких проблем, все работает как надо, и ноутбук не перегревался.
Доволен как слон! Работает он просто отлично. Все мои рабочие программы летают, ничего не виснет. Да, бывает, что вентиляторы шумят под нагрузкой, но это не критично. Батареи мне хватает на несколько часов работы, а больше мне и не нужно, потому что работаю обычно от сети. За свои деньги очень достойный вариант. Наконец-то могу работать без нервов и с комфортом.
Чудовий ігровий ноутбук, тягне всі сучасні ігри без проблем, навіть на високих налаштуваннях графіки. Процесор потужний, відеокарта теж радує, немає фризів чи лагів. Охолодження добре продумане, ноутбук не перегрівається навіть під навантаженням, хоча вентилятори можуть бути трохи гучними. Дисплей якісний, з високою частотою оновлення — це реально відчувається в динамічних сценах.
16 дюймов, темный, не маркий вообще, матовый экран, 144 Гц, углы достойные, яркости вполне достаточно, подсветка клавиатуры смотрится офигенно. Звук из 2-х динамиков нормальный. 8К на youtube тянет не напрягаясь. В других отзывах народ писал, что тянет все игры – так и должно быть. Я успел проверить в Van Helsing Final Cut и Victor Vran. На выкрученных по максимуму настройках графики всё летает, 100+ ФПС!
Здравствуйте! Скажите, а какой тип дисплея установлен в этой модели ноутбука?
Добрий день! Ноутбук оснащений 16-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 1920 x 1080 (Full HD) та частотою оновлення 144 Гц. Покриття антиблікове.
Відео
Опис
Переформатування ігрового досвіду наступного покоління
Серія Sword отримала легендарний редизайн з абсолютно новим космічно-сірим корпусом, при цьому зберігши той самий витончений профіль і потужне охолодження. У поєднанні з процесором Intel Core i7 та графікою GeForce RTX 40 Series зачарований лицар тепер володіє ще потужнішою зброєю. Озбройтеся та перевершіть свого супротивника за допомогою цього магічного артефакту!

Максимальна продуктивність для геймерів з процесором Intel Core i7
Незалежно від того, чи перебуваєте ви в розпалі епічних битв в улюблених іграх, чи досліджуєте величезні віртуальні світи, чи транслюєте свій ігровий процес на світову аудиторію, потужний процесор Intel Core i7 - ідеальний ігровий компаньйон, який забезпечить вам плавний ігровий процес без затримок і розкриє весь потенціал вашої ігрової системи.

Ноутбуки серії GeForce RTX 40 понад потужності
Графічні процесори NVIDIA GeForce RTX 40 серії для ноутбуків працюють на найшвидших у світі ноутбуках для геймерів і творців. Створені на основі ультраефективної архітектури NVIDIA Ada Lovelace, вони забезпечують якісний стрибок у продуктивності завдяки DLSS 3 на базі штучного інтелекту та реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів. Крім того, набір технологій Max-Q оптимізує продуктивність системи, енергоспоживання, час роботи від батареї та максимальну ефективність.

Resizable BAR
Resizable BAR - це вдосконалена функція PCI Express, яка дозволяє CPU отримати доступ до всього буфера кадрів GPU одночасно, що підвищує продуктивність у багатьох іграх.

Віртуальна реальність
Найвисокопродуктивніша графіка забезпечує найбільш плавний і захоплюючий VR-досвід.

Режим дискретної графіки (Mux Design) – перемикання живлення в одну мить
Вибирайте між «Режимом дискретної графіки» або «Режимом гібридної графіки MSHybrid», технологія перемикання графіки забезпечує потужну ігрову продуктивність і ефективність одним клацанням миші.

Тепер ще розумніший
Ноутбуки MSI тепер прискорюють роботу та розваги ще швидше та ефективніше, ніж будь-коли раніше. У стандартній комплектації вони оснащені ексклюзивною технологією MSI Intelligent Technology, яка здатна надавати абсолютно нові інтелектуальні функції, виводячи автоматичну настройку на абсолютно новий рівень.

MSI AI Engine здатний розпізнавати сценарії користувача та автоматично підлаштовувати налаштування обладнання для досягнення найкращої продуктивності. Завдяки простим режимам і ресурсам, налаштованим штучним інтелектом, ви можете зосередитися на важливих речах, таких як творчість, робота та розваги.
Неперевершені візуальні ефекти
Завдяки IPS-дисплею рівня QHD+ з частотою оновлення 240 Гц, ви зможете насолоджуватися чітким яскравим контентом у найкращій якості. Екран із співвідношенням сторін 16:10 ще більше розширює поле зору, забезпечуючи найкращі візуальні враження.

Засвітитися в ігровому стилі
Відчуйте еволюцію ігрових ноутбуків з оновленою 24-зонною RGB-клавіатурою серії Sword. Напівпрозорі клавіші WASD занурені в яскраві відтінки, які покращують ігровий процес. Освітіть свій світ стилем та інноваціями.

Надзвичайний досвід бездротового зв'язку
Новітній Wi-Fi 6E забезпечує приголомшливу швидкість, зберігаючи при цьому плавність і стабільність роботи мережі навіть при спільному використанні мережі багатьма користувачами.

Змінена форма для максимального охолодження
Новий вентиляційний отвір з 6 вентиляційними отворами забезпечує різноспрямований вихід повітряних потоків для більш ефективного охолодження, а також спільна конструкція з 5 тепловими трубками між CPU і GPU, збільшений внутрішній діаметр теплових трубок і ексклюзивна термопаста MSI забезпечують максимальну продуктивність в екстремальних іграх.

На передовій швидкості
Розширюйте межі своєї системи, як ніколи раніше, з пам'яттю DDR5. Прискорює роботу всіх функцій ноутбука.
Вища швидкість, менші затримки
Нова серія Sword оснащена 2 слотами для твердотільних накопичувачів з підтримкою 1x PCIe Gen 5 та 1x PCIe Gen 4, що забезпечує ще більшу швидкість читання і запису та меншу затримку для ігор і повсякденних завдань.
Такою, якою має бути музика
Пориньте у світ музики без втрат і насолоджуйтеся преміальною якістю звуку завдяки Hi-Resolution Audio.
Покращуйте свій звук
Слухайте аудіо так, як воно було задумано, і діліться ним за допомогою функції Nahimic в грі 3D об'ємного звучання та обміну звуком через Bluetooth.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення

