- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRL8 (82XF00B1RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 58/9
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 61
- Відео 1
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRL8 (82XF00B1RA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!


















Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,9 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, ToF-сенсор |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,89 |
| Загальна ширина виробу, мм | 356 |
| Загальна довжина виробу, мм | 251 |
| Загальна висота виробу, мм | 16,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 56,6 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 1x1x1 |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Артикул | 82XF00B1RA |
| Штрихкод | 198156481634 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки Lenovo з Intel Core i7, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки з великим екраном, Китайські ноутбуки, Акції на ноутбуки, Ноутбуки до 35000 грн., Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., LENOVO IdeaPad, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Производительность это то, ради чего я его и покупал. Работаю с графическими редакторами и часто компилирую код. Процессор с его 12 ядрами просто летает. 16 гб оперативной памяти дают возможность плавной работи даже при серьезной нагрузке. Экран это отдельное удовольствие. 16 дюймов с разрешением 1920x1200 и ипс-матрицей дают четкую, яркую и насыщенную картинку. Яркость достаточна для работы даже при солнечном свете. Батарея держит заряд очень долго. Возможно, хотелось бы чуть более громкие динамики, но для большинства задач они вполне подходят.
Потужний та стильний ноут, з плюсів те що довго тримає батарею, міцний корпус, якісний екран. Для роботи та інших базовий завдань більш ніж треба. Раджу
Зручно заряджати по тайп сі, ще є підсвітка клавіатури - до роботи з відключеннями світла приготувалась.
Легкий и удобный, экран яркий и насыщенный, клавиатура не залипает.
Буде інтернет відпадати, якщо одночасно підключити Bluetooth-мишку?
Добрий день, Дмитро! У Bluetooth 5.2 використовується технологія адаптивної стрибкоподібної перебудови частоти, яка допомагає сигналу оминати завантажені канали Wi-Fi. Навіть якщо ви підключите одночасно мишку та навушники, інтернет працюватиме стабільно.
Який тут корпус, пластиковий чи металевий?
Ігоре, добрий день! Ця модель має алюмінієвий корпус, який пройшов суворі випробування за військовим стандартом MIL-STD-810H. Він відчувається монолітним і преміальним на дотик.
Надолго будет хватать батареи?
Юрію, добрий день! Ноутбук забезпечує до 10–11 годин автономної роботи в режимі перегляду контенту або роботи з документами. Завдяки технології Rapid Charge Boost, лише 15 хвилин підзарядки додають до 2 годин експлуатації.
Відео
Опис
Необмежені можливості для використання будь-де. Тривалий час автономної роботи
Ноутбук IdeaPad Slim 5i Gen 8 з підтримкою передових інтелектуальних функцій, що відповідає вимогам військових стандартів, вирізняється високою продуктивністю та тривалим часом автономної роботи. Завдяки тонкому та легкому корпусу пристрій можна брати із собою куди завгодно. Крім того, посилена конструкція корпусу надійно захищає ноутбук від пошкодження у разі падіння, запобігає проникненню всередину піску та пилу, а також пролитій рідині. Модель доступна у двох варіантах виконання: у пластиковому або металевому корпусі у кольорах «синя безодня», «хмарний сірий» та фіолетовий (тільки для конфігурації з металевим корпусом).

Висока якість зображення для роботи та розваг
Опційний дисплей стандарту 2.5K з матрицею IPS вирізняється максимально чітким та реалістичним зображенням. Завдяки співвідношенню сторін 16:10 та тонким рамкам збільшується площа корисного простору, і ніщо не відволікає від того, що відбувається на екрані. Ноутбук оснащений дисплеєм з широким діапазоном кольорів на рівні повноцінного цифрового кінотеатру та аудіосистемою з підтримкою технології відтворення звуку Dolby Audio. Наявність сертифіката TÜV гарантує низький рівень випромінювання синього світла, завдяки чому можна працювати з ноутбуком з максимальним комфортом для очей.

Досягай своєї максимальної продуктивності
IdeaPad Slim 5i Gen 8 здатний з легкістю виконувати кілька завдань одночасно. Модель створена на базі процесора Intel Core 13-го покоління і оснащена передовою системою охолодження, що забезпечує безперебійну роботу при будь-яких навантаженнях. Ноутбук також укомплектований сучасною високошвидкісною оперативною пам'яттю великого об'єму та містким твердотільним накопичувачем, щоб ти міг виконувати будь-які завдання у будь-якому місці.

Максимальна ефективність з мінімальними зусиллями
Ноутбук IdeaPad Slim 5i Gen 8 дозволяє тобі працювати максимально ефективно і не турбуватися про конфіденційність та безпеку цифрових активів. Крім великої сенсорної панелі, модель оснащена опційним сканером відбитка пальця. Є також можливість швидкого та захищеного входу за допомогою інфрачервоної веб-камери стандарту FHD із системою розпізнавання облич. Для закриття веб-камери передбачено спеціальну шторку. ПК також підтримує технологію швидкої підзарядки Rapid Charge Boost — всього 15 хвилин підзарядки забезпечать автономну роботу ноутбука протягом 2 годин. Крім того, пристрій оснащений двома портами USB-C для швидкої передачі даних та подачі живлення.

Інтелектуальні функції підвищення ефективності роботи
Завдяки інтелектуальним функціям Lenovo AI Engine, взаємодія з якими здійснюється інтуїтивно зрозуміло і просто, ноутбук IdeaPad Slim 5i Gen 8 готовий впоратися з будь-якими завданнями. Технологія Smart Power у режимі реального часу регулює продуктивність, час автономної роботи та температуру в залежності від навантаження, а технологія Smart Wireless дозволяє тобі довше залишатися на зв'язку. Інтелектуальні вбудовані функції безпеки, такі як Self-Healing та Natural File Guard, захищають дані, а системи шумозаглушення та розмиття фону підвищують якість зв'язку під час відеодзвінків та пропонують додаткові функціональні можливості.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
