- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0013ua (D16C3EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 80
- Відео 1
- Фото
Ноутбук HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0013ua (D16C3EA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fc0163ua (BF1J4EA) 19 944 ₴
Ноутбук HP 15-fc0175ua (C16H4EA) 19 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0102ua (B4LX3EA) 19 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0103ua (B4LX4EA) 19 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0138ua (BF1K1EA) 20 332 ₴
Ноутбук HP 15-fd0128ua (C16GSEA) 22 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 22 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0196ua (CS8M1EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AG1AT) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 25 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0174ua (C16GKEA) 25 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 26 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 29 599 ₴
Ноутбук HP 15-fd0203ua (D16CREA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X4AT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C38KDAT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0197ua (D16CLEA) 31 274 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 31 274 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 32 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 33 263 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AF1AT) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 36 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 36 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 37 599 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 38 199 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38K9AT) 39 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1K2ET) 43 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (C5VM9ET) 47 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5X5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GE5ET) 101 499 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK6ET) 104 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG1ET) 107 599 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C45N8ET) 107 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C44Z0ET) 110 699 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP 15-fc0314ua (D06H2EA) 29 331 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 31 999 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | OmniBook Ultra Flip 14 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 14 |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 2880 x 1800 |
| Сенсорний екран | Multi-touch Screen |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | Eyesafe, Flicker-Free, Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 0,2 |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
| Пікова яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Lunar Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 258V (Lunar Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 8 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 4 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 4 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,2-4,8 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,2-4,8 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 2,2-3,7 |
| Сертифікат Intel Evo | Так |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Arc Graphics 140V |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x – 8533 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Home |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 be |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort), 2 x Thunderbolt 4 (up to 40 Gbps, Power Delivery, DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | Ні |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 9,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA, Poly Studio |
| Мультимедіа | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик температури |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Haptic Touchpad |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Eclipse Gray |
| Вага ноутбука, кг | 1,34 |
| Загальна ширина виробу, мм | 313,7 |
| Загальна довжина виробу, мм | 216,2 |
| Загальна висота виробу, мм | 14,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 64 |
| Кількість осередків акумулятора | 6 осередків |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 28x10x38 |
| Вага в упаковці, кг | 2,56 |
| Артикул | D16C3EA |
| Штрихкод | 199896083904 |
| Додатково | Ноутбук HP з сенсорним екраном, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом , Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 8 ядер, Ультрабуки трансформери, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки HP трансформери (2 в 1), Дорогі ноутбуки, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки HP на Windows 11, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Творчість на базі штучного інтелекту
Насолоджуйтеся потужністю, мобільністю та стилем з HP OmniBook Ultra Flip нового покоління зі штучним інтелектом. Втілюйте свої творіння в життя за допомогою новітнього процесора Intel Core Ultra з підтримкою штучного інтелекту. Робіть більше за менший час завдяки приватним і безпечним інструментам штучного інтелекту та збільшеному часу роботи від акумулятора.
Прискорюйте творчість завдяки продуктивності на основі штучного інтелекту
Підвищуйте творчий потенціал завдяки процесору Intel Core Ultra зі штучним інтелектом і тривалому часу роботи від акумулятора.
Безперебійне та безпечне з'єднання
Відчуйте справжній комфорт завдяки 9-мегапіксельній камері зі штучним інтелектом, ефектам Windows Studio та Wi-Fi 7.
Робіть більше за менший час із персоналізованим штучним інтелектом
Оптимізуйте робочі процеси та завдання за допомогою спеціального рушія штучного інтелекту.
З турботою про планету
Ноутбук виготовлено з перероблених металів і пластику, а також він має сертифікат EPEAT Gold з позначкою Climate+.
Отримайте свіжий погляд на речі
Від оновленого меню "Пуск" до нових способів зв'язку з улюбленими людьми, новинами, іграми та вмістом - Windows 11 є місцем, де можна думати, висловлюватись і творити в природній манері.
Процесори Intel Core Ultra
Зробіть складні завдання легкими з процесорами Intel Core Ultra. Прискорюйте роботу зі штучним інтелектом у сотнях програм.
Intel Arc
Розкрийте свою уяву з новими графічними рішеннями Intel Arc. Їх створено, щоб допомогти вам грати, творити та проводити трансляції без обмежень.
OLED-дисплей з роздільною здатністю 2.8K
Роздільна здатність 2880х1800 забезпечує приголомшливу деталізацію та реалістичні кольори.
Corning Gorilla Glass 5
Покращуйте захист дисплея вашого пристрою за допомогою скла Corning Gorilla Glass 5. Оцініть підвищену довговічність, спеціальні методи зміцнення та полегшену конструкцію для чудового користувацького досвіду.
Intel Evo
Платформа Intel Evo пропонує ідеальне поєднання продуктивності, швидкості відгуку, часу автономної роботи та приголомшливої графіки в новому класі ноутбуків. Ці рішення перевірені компанією Intel, щоб забезпечити виняткову якість роботи з ноутбуком будь-де та будь-коли
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









