- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER TravelMate P2 TMP215-53G (NX.VPXEU.001)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Фото
Ноутбук ACER TravelMate P2 TMP215-53G (NX.VPXEU.001)
571926
Ноутбук ACER Chromebook CB315-4HT (NX.KBAEU.001)615879
Ноутбук ACER Aspire 5 A515-58M (NX.KQ8EU.00E)650895
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QZ8EU.00M)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | TravelMate P2 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Tiger Lake |
| Модель процесора | Intel Core i3-1115G4 (Tiger Lake) |
| Кількість ядер процесора | 2 ядра /4 потоки |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,0-4,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce MX330 |
| Об'єм відеопам'яті | 2 Гб |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 - XXXX МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 256 ГБ (SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 10 Pro (можливе автоматичне оновлення до Windows 11 без запиту користувача) |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.0 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 2 up to 10Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | 1 x VGA |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,8 |
| Загальна ширина виробу, мм | 363 |
| Загальна довжина виробу, мм | 255 |
| Загальна висота виробу, мм | 19.9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 48 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x50 |
| Вага в упаковці, кг | 2,784 |
| Артикул | NX.VPXEU.001 |
| Штрихкод | 4710886516552 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Acer 15 дюймів , Ноутбуки Acer з Intel Core i3 , Ноутбуки Acer з 8 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки Windows , Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
TravelMate P2
TravelMate P2 із сертифікатом TCO є найкращим оптимальним ноутбуком для малого бізнесу. Цей екологічний діловий супутник створено з океанічного пластику й оснащено найновішим процесором Intel Core для довговічності й безпеки.

Усього по трохи
Цей ноутбук має 14- або 15,6-дюймовий противідблисковий дисплей із шарніром, що відкривається на 180 градусів. Його велика сенсорна панель, цифрова клавіатура та тиха клавіатура з відстанню між клавішами 1,55 мм ще більше покращують досвід користування.

Потужна ефективність
Легко працюйте з дому завдяки технології Intel vPro із процесором до Intel Core i7 12го покоління, твердотільному накопичувачу PCIe v4.0 та до 32 ГБ пам’яті DDR4 SODIMM.

Особливе значення безпеки (Опція)
Убезпечте свої дані і працюйте без турбот. Цей комп’ютер із захищеним ядром Microsoft має непомітний модуль TPM 2.0, засіб для зчитування відбитків пальців, ІЧ-камеру із затвором для приватності, а також підтримує безпечний вхід через Windows Hello.

Оптимізований відеоконференц-зв’язок
Вебкамера з функціями HDR та TNR і двонаправленими мікрофонами з технологією пониження шумів на базі ШІ забезпечує високу якість зображення та голосу під час відеовикликів. Зручна фізична кнопка вимкнення звуку дозволяє зменшувати переривання.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення служать лише для ілюстрації

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







