- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Predator Helios Neo 16S АІ PHN16S-I51 (NH.U3VEU.004)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 34
- Фото
Ноутбук ACER Predator Helios Neo 16S АІ PHN16S-I51 (NH.U3VEU.004)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | ACER CineCrystal |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Panther Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 386H (Panther Lake) |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Кількість продуктивних ядер | 4 |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,6-4,9 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,1-4,9 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,6-3,7 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 1,6-3,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 6400 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | microSD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 2500 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C (Thunderbolt 4, Power Delivery and DisplayPort), 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
Пристрої введення/виведення
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Acer AeroBlade 3D |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 2,2 |
| Загальна ширина виробу, мм | 356,78 |
| Загальна довжина виробу, мм | 275,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 92 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 100W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 35x8x54 |
| Вага в упаковці, кг | 4,24 |
| Артикул | NH.U3VEU.004 |
| Штрихкод | 4711474997753 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Acer, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки з дискретною відеокартою, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, ACER Predator, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Дорогі ноутбуки, Ноутбуки 16 ядер, Ноутбуки 165 Гц, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Більше продуктивності для будь-яких завдань
Процесори Intel Core Ultra забезпечують швидкодію та високу продуктивність під час роботи, ігор та щоденної багатозадачної рутини. Насолоджуйтесь плавнішим ігровим процесом, швидшим запуском програм і стабільною швидкодією портативного пристрою, створеного для щоденного використання.

Oled-чіткість для кінематографічного ігрового досвіду
16-дюймовий oled-дисплей підсвічує кожен піксель окремо, забезпечуючи глибокий чорний колір, яскраві кольори DCI-P3 і контраст HDR, і все це синхронізовано для плавного і чіткого руху в кожній сцені.

Максимальне охолодження для максимальної ефективності
Вентилятори Aeroblade 3d 5-го покоління, термопаста з рідким металом і вдосконалене розподілення повітряного потоку спільно забезпечують швидке відведення тепла, підтримуючи стабільну продуктивність навіть під час пікових навантажень і в найвимогливіших іграх.

Низька затримка в іграх
Wi-fi модуль забезпечує швидкі з'єднання з низькою затримкою, які стабільно працюють під навантаженням, забезпечуючи високоякісний ігровий процес, чіткий зв'язок та фіксацію кожного ігрового моменту в режимі реального часу.

Миттєве керування завжди під рукою
Predatorsense та Acer My Key мають спеціальні гарячі клавіші для швидкого та зручного управління. Миттєво регулюйте охолодження, освітлення та поведінку системи, не відволікаючись від гри та не втрачаючи імпульсу.






















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










