Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • MOYO club
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Сума
Неттоп MSI Cubi 2 MS-B142 (Cubi_2-012BEU-B5720UXX)
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Опис
  • Відгуки 10
  • Фото
Кошик
Сума

Неттоп MSI Cubi 2 MS-B142 (Cubi_2-012BEU-B5720UXX)

Код товару: 
306716Код скопійовано
Архівний
11 543 грн
 Неттоп MSI Cubi 2 MS-B142 (Cubi_2-012BEU-B5720UXX) фото

Натисніть, аби збільшити

 Неттоп MSI Cubi 2 MS-B142 (Cubi_2-012BEU-B5720UXX) фото

Натисніть, аби збільшити

 Неттоп MSI Cubi 2 MS-B142 (Cubi_2-012BEU-B5720UXX) фото

Натисніть, аби збільшити

Ключові особливості
Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Неттоп MSI Cubi 2 MS-B142 (Cubi_2-012BEU-B5720UXX)

Характеристики Неттоп MSI Cubi 2 MS-B142 (Cubi_2-012BEU-B5720UXX)

Основні характеристики
Тип комп'ютера Міні-ПК (nettop)
Серія MSI Cubi
Гарантія, міс. 12
Клас Робоча станція
Кількість процесорів Однопроцесорний
Процесор (модель) Intel Core i5-7200U (Kaby Lake)
Процесор (тактова частота - turbo), ГГц 2,5 - Немає
Процесор (к-сть ядер/потоків) 2 ядра/4 потоки
Система охолодження BOX
Чіпсет материнської плати Intel H110
Кількість плат 1
Відеокарта (тип) Інтегрована
Відеокарта (інтегрована) Intel HD Graphics
Відеокарта (об'єм пам'яті) Виділено з ОП
Оперативна пам'ять (тип) DDR4 – 2133 МГц
Оперативна пам'ять (об'єм) Докуповується окремо
Оперативна пам'ять (макс. вст. об'єм), МБ 32
Вбудований накопичувач (тип) Немає (докуповується окремо)
Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ Докуповується окремо
Оптичний привід Пристрій без дисковода
Передвстановлена ОС DOS
Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт 1 х RJ-45
Бездротові інтерфейси (Wi-Fi) 802.11 a/b/g/n/ac
Бездротові інтерфейси (Bluetooth) Bluetooth 3.0
Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) 4 x USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A
Порт HDMI (mini/micro) 1 x HDMI
Колір (основний) Чорний
Загальна ширина виробу (W), мм 32.6
Загальна довжина виробу (L), мм 112.2
Загальна висота виробу (H), мм 115.2
Габарити в упаковці (ВхШхГ), см22x20x8
Вага в упаковці, кг1,45
АртикулCubi_2-012BEU-B5720UXX
Штрихкод4719072481797
Показати всі характеристики

Відгуки та питання Неттоп MSI Cubi 2 MS-B142 (Cubi_2-012BEU-B5720UXX)

6
Відгуки  10
Питання 2
Сортувати
  • За замовчуванням
  • По даті
  • За корисністю
  • З фото та відео
  • За рейтингом
  • За кількістю відповідей
Д

Я купил по совету моего друга Неттоп MSI Cubi 2 MS-B142 и не пожалел ни разу еще за 4 месяца эксплуатации. Приобрел я аппарат в интернет-магазине Мойо. Брал его в офис для медиацентра. Неттоп меня впечатлил сразу после открытия упаковки. Во-первых, он очень компактный, приятного дизайна. Во-вторых, USB 3.1 Gen2 позволяет подключать все устройства через USB и обеспечит быстрое считывание информации. В-третьих, конструкция позволяет расширять объем памяти самостоятельно, что собственно я и сделал. Теперь работает намного быстрее. В-четвертых, разрешение HD і 4K шикарно подходит для медиацентров или домашних кинотеатров, отлично передает изображение. В-пятых, есть возможность подключать два монитора к вашему мини-ПК. Попробовали – всё работает. Хороший и простой Неттоп.

Переваги:
Возможность расширять объем памяти, разрешение HD і 4K.
Недоліки:
Не обнаружил.
Р

Неттоп MSI Cubi конечно, изначально заинтересовал своим размером с ладонь. И дизайн стильный, интересно расположена кнопка включения. Есть разъем Type-C, очень полезно. Также можно дополнительно установить еще память. Еще один его плюс в современной системе охлаждения, которая работает на отлично и он меньше тормозит.

Переваги:
И что мне понравилось, что его можно прикрепить сзади на монитор и его вообще не будет видно, а подключить можно сразу два монитора.
Недоліки:
Нет.
В

Какой максимальный объём оперативной памяти можно установить на неттоп ?

Переваги:
Недоліки:
М

Здравствуйте. Поддерживается установка оперативной памяти до 32 ГБ.

И

Приобрел неттоп MSI Cubi 2 MS-B142 и остался очень довольным. Он компактный, не занимает много места, легкий, но, не смотря на это, качественно справляется со своей задачей. Очень стильный дизайн, продуман до мельчайших деталей. Исполняет очень много функций, с ним одновременно может работать сразу несколько мониторов. Работает практически бесшумно, тихий вентилятор, но при этом и хорошая теплоотдача. Доставка быстрая. Рекомендую.

Переваги:
Тихий, компактный, хороший в работе.
Недоліки:
Нет.
А

Работая вплотную, практически всю жизнь с различной техникой, давно уже думал о приобретении компактного ПК, но все как-то смотрел и денег жалел, мол дорогой. Обнаружив на МОЙО отличный и по нормальной цене агрегат, под названием – Мси Куби мс 2, понял – что это то что действительно мое! Сразу заказал и не ошибся! Отличная сборка и дизайн просто идеальный. К его габаритам и разъёмам подойдет любая оператива, и можно поставить до 16 гб.

Переваги:
Все просто балдежно! Работает справно уже почти год, и нареканий нету!
Недоліки:
Нет!
Г

Не подскажете, сколько отсеков для установки HDD предусмотрено в неттопе ?

Переваги:
Недоліки:
М

Добрый день. В данном неттопе 1 отсек для установки накопителя.

И

Дилемму в выборе ноутбука или маленького ПК решил в пользу последнего, ибо за большим монитором работать намного приятнее. Взял на Мойо.юа неттоп МСИ Кюби 2 MS-B142. Железа в виде КебиЛейк процессора от Интел, модели и7 с интегрированным видеочипом ирис графикс 620 для нетребовательных задач с головой, даже весьма шустро ворочает 4к расширение внешнего монитора. Можно даже поиграть в что-ток казуальное, или в тайтлы пяти-шести летней давности, естественно не в родном расширении моего монитора.

Переваги:
Компактность, дешёвая цена за компоненты по сравнению с готовыми ноутбуками с таким железом. Полный спектр интерфейсов для подключения периферии, даже инновационный Тайп С тут присутствует.
Недоліки:
Нет возможности апгрейда.
М

Заказал себе МСИ КУБИ, сверху поставил 4 гб оперативки и SSD на 120 gb. Доставили всё прямо в квартиру и очень быстро, за что огромное спасибо. Работает хорошо и стабильно, никаких недостатков. Интересный дизайн. Не шумный, не тормозит, не выдает ошибки. В комплекте шли все необходимы кабеля. Подключил все сам, интерфейс интуитивно понятный. Кнопка включения размещена прям на корпусе сверху.Все разьёмы находятся по бокам. Ножки резиновые, на столе не скользят, но есть и крепления к стене (они мают отверствия для проветривания).

Переваги:
Миниатюрный, красивый, мощный.
Недоліки:
Нет.
Y

Компактні розміри, легко встановити за монітором чи ТВ. Тихий, шустрий.Наявність Wi-Fi Недоліків не виявлено Загальний огляд даного міні ПК дивіться тут

Переваги:
Недоліки:
М

Какая мощность блока питания у данного неттопа MSI ?

Переваги:
Недоліки:
М

Добрый день. Мощность блока питания: 65 Вт.

П
Представитель
24 липня 2017, 10:58

HDD докупается отдельно. Без Блока питания и HDD - масса 400 г.

Д
Дмитрий
18 липня 2017, 14:05

А какой здесь объем жесткого диска HDD? И какой у него вес?

Опис Неттоп MSI Cubi 2 MS-B142 (Cubi_2-012BEU-B5720UXX)

СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН округленими контури, гладка поверхня, непомітна вентиляційна решітка і зручно розташовані порти роблять MSI Cubi 2 не тільки самим маленьким у своєму роді, а й самим стильним. ІДЕАЛЬНИЙ ПК ДЛЯ САМИХ РІЗНИХ ЗАВДАНЬ MSI Cubi 2 - це новітнє втілення одного з найбільш компактних міні-ПК в світі, відмінно підходить на роль домашнього HTPC, а також офісного медіацентру або ПК для комерційних проектів. ПК розміром з долоню Різні розмірами менше коробки для сніданків, а об'ємом менше банки коли, MSI Cubi 2 є найменшим міні-ПК в своєму класі. Незважаючи на обсяг всього 0,45 літра цей малюк забезпечений всіма компонентами повнорозмірного десктопа, а плавні лінії дизайну роблять MSI Cubi 2 модним доповненням домашнього інтер'єру. USB Gen 1 Type-C з реверсивним дизайном Отримайте всі переваги USB 3.1 Gen2 в поєднанні з більш зручним роз'ємом Type-C. Реверсивні коннектор дозволяє з легкістю підключати USB пристрої. Реверсивного ДИЗАЙН Розширення системи зберігання даних Завдяки модульному дизайну MSI Cubi 2 передбачає можливість установки додаткового 2.5 "HDD накопичувача для зберігання всіх ваших даних. Користувачі можуть легко замінити нижню кришку з модулем розширення, забезпечуючи більше місця для накопичувача. За допомогою вбудованого M.2 твердотільного накопичувача і додаткового 2,5 "SSD або HDD, користувачі можуть вести обробку великого обсягу даних на високій швидкості. ВЕНТИЛЯТОР З 2-рядні підшипників Охолодження Cubi 2 забезпечує вентилятор з 2-рядним кульковим підшипником. Ключовою особливістю нового вентилятора став збільшений термін служби і підвищена стійкість до пилу. КРІПЛЕННЯ до монітора Cubi 2 має досить компактні розміри і підтримує стандартні кріплення VESA. Таким чином, ви зможете встановити Cubi 2 на задню панель монітора і зробити його абсолютно непомітним на робочому столі. ЗАДОВОЛЕННЯ ВСЮДИ MSI® підтримує дозвіл HD і 4K (3840 x 2160 при 60 Гц) - ultra-high-definition зображення, це відмінний ПК для домашнього кінотеатру, який завжди порадує вас неперевершеною якістю зображення. РОБИ БІЛЬШЕ ОДНОЧАСНО Вам доводиться переглядати купу веб-сторінок, постійно перемикаючись між декількох додатків? Завдяки портам HDMI і DP ви зможете підключити до MSI Cubi 2 два монітори і значно збільшити робочий простір. Тихо, як в лісі Відмінна тепловіддача MSI Cubi 2 і тихий вентилятор дозволяють йому працювати з гучністю всього 23,7 дБ - тихо, як в лісі. додатково : Енергозберігаючий процесор 7го покоління Intel® Kabylake-U Операційна система відсутня (MSI рекомендує встановлювати Windows 10 Pro) Джерело живлення: 65 W 115.2мм X 112.2мм X 32.6мм (SSD SKU) 115.2мм X 112.2мм X 42.7мм (HDD SKU) 390 г (SSD SKU) 510 г (HDD SKU) Порти I/O (перед.панелі) 1 x USB 3.1 Gen1 1 x USB 3.1 Gen1 Type-C 1 x mic in 1 x headphone out Порти I/O (задній панелі) 1 x HDMI out 1 x mini DP out 1 x RJ45 2 x USB3.1 Gen1 1 x DC jack
Неттоп MSI Cubi 2 MS-B142 (Cubi_2-012BEU-B5720UXX)
 Неттоп MSI Cubi 2 MS-B142 (Cubi_2-012BEU-B5720UXX) фото1
 Неттоп MSI Cubi 2 MS-B142 (Cubi_2-012BEU-B5720UXX) фото2
 Неттоп MSI Cubi 2 MS-B142 (Cubi_2-012BEU-B5720UXX) фото3