Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • MOYO club
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Сума
Миша Logitech M238 Toucan (910-004714)
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Опис
  • Відгуки 10
  • Фото
Кошик
Сума

Миша Logitech M238 Toucan (910-004714)

Код товару: 
261309Код скопійовано
Архівний
650 грн
 Миша Logitech M238 Toucan (910-004714) фото

Натисніть, аби збільшити

 Миша Logitech M238 Toucan (910-004714) фото

Натисніть, аби збільшити

Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари

Характеристики Миша Logitech M238 Toucan (910-004714)

Основні характеристики
Модель M252
Тип підключення USB
Тип сенсора Оптичний

Підключення

Бездротове
Роздільна здатність сенсора, DPI Від 800 до 1600
Колір Білий
Колір (основний) Жовтий
Гарантія, міс. 12
Габарити в упаковці (ВхШхГ), см20x7x13
Вага в упаковці, кг0,15
Артикул910-004714
Штрихкод5099206064416

Відгуки та питання про Миша Logitech M238 Toucan (910-004714)

5
Відгуки  10
Питання 0
Будьте першим, хто задасть питання
Сортувати
  • За замовчуванням
  • По даті
  • За корисністю
  • З фото та відео
  • За рейтингом
  • За кількістю відповідей
Т

После того как старая мышь погибла. Встал вопрос о покупке новой. По совету подруги принял решение взять Logitech M238. Купил ее тут, ибо цена радовала. Мышка имеет красивый дизайн в виде птички тукана, что слегка необычно, обычно они все черные и серые, а тут такой цветастый и броский в глаза внешний вид. Что касается работы. Работает она хорошо. Шустрый отклик, быстрое перемещение на плоскости. В играх ведет себя адекватно, и позволяет с легкостью играть в самые тяжелые игры. Кнопки не люфтят. Колесико работает шустро, вот только сильно шумное. Батарейки потребляет медленно, так что не беспокойтесь. Смело покупайте эту чудо техники.

Переваги:
Быстрый отклик, внешний вид, быстрое перемещение.
Недоліки:
Громкое колесико.
А

Мне подарили мышь Logitech на День Рожденья. Подарком была довольна. Дизайн этой мыши восхищает, смотришь на неё, настроение улучшается. Мышь беспроводная и работает абсолютно на всех поверхностях, не тормозит. Мышь Logitech легкая, рука идеально ложится на неё, что не создает неудобств во время роботы. Кнопки нажимаются без особых усилий. Мышь хорошо ловит сигнал, находясь в одной комнате, могу включать ноутбук в другой.

Переваги:
Яркий и неординарный дизайн, мышь комфортная в работе, долгий срок гарантии (12 месяцев).
Недоліки:
Нет.
У

Обзавидовалась увидев мышь Logitech М 238 Тукан у своей подружки, она ее очень хвалила. Здесь нашла точно такую, но с немного другой расцветкой. Яркая, очень заметная на столе ее никогда ни с чем перепутать невозможно. А как хорошо она откликается на клики моих пальчиков, словно читает мысли. Щелчечки такие четкие и срабатывает сразу при малейшем прикосновении, колесико удобно крутится и листает по кадрам на экране. Хорошо водит курсор по любой поверхности, не получается только по неровной. Сначала мне было совсем неудобно что немного тяжеловата, всё из-за батареек которые внутри. Со временем привыкла, сейчас другие мышки мне кажется менее удобными и слишком легкими. Была проблема по установке какого-то Driver, мне помог парень.

Переваги:
Влюблена в это чудо!
Недоліки:
Совсем никаких.
К

Конечно же купила эту мышь не за характеристики, а за красивых туканчиков. Мышка довольно маленькая, как раз для девичьей руки, имеет удобную форму и выемки по бокам. Помещается в любой карман, в сумку к ноутбуку, да вообще везде. Качество, как всегда у Logitech на достойном уровне. В отличии от разных дешёвых мышек этой можно с первого раза попасть куда надо. Не знаю, как точно объяснить, просто мышь более точная. Весит также нормально, чувствуется, что в руке что-то есть, а не просто игрушка.

Переваги:
Дизайн, качество картинки, частота обновления
Недоліки:
Нету

Опис Миша Logitech M238 Toucan (910-004714)

Забудьте про рутині. Зустрічайте нову бездротову мишу з серії Party Collection, яка втілила в собі ваші найсміливіші очікування. Party Mouse творить чудеса бездротового підключення і підтримує всі функції для розваг! Миша Party Mouse яскраво виділяється на тлі інших моделей. Вона створена для стильних і життєрадісних людей, на яких «спокійні класичні кольори» навіюють нудьгу. Вона. Створена. Для вас. А тепер - час для спілкування. Party Mouse завжди готова до пригод. Ресурс встановленою батареї дозволить дослідити всі незвідані куточки Інтернету. Скільки всього можна встигнути за 12 місяців! ЗІРКА ВЕЧІРКИ Сумісність з найбільш популярними операційними системами, такими як Windows®, Mac, Chrome OS ™ і Linux®. Party Mouse - симпатична, зручна і легко підключається. ПІДКЛЮЧЕННЯ, на яких можна покластися Це любов! Party Mouse - компактна переносна миша з миттєвим відгуком, яка підтримує стабільний зв'язок з приймачем на відстані до 10 м (33 футів).*Саме таку відстань пролітає кинутий нареченою букет ... ну або стілець, залежить від весілля. Фактичний радіус дії бездротового зв'язку залежить від режиму експлуатації, налаштувань і навколишніх умов. ЧИМ ЯСКРАВІШІ, ТИМ КРУТІШЕ Виберіть вподобаний дизайн з дев'яти ексцентричних забарвлень. Від гіпнотичних візерунків до вибухових коктейлів і космонавтів-романтиків. На цій вечірці раді бачити всіх! VIP-СТАТУС ДЛЯ ВСІХ Кожен, хто кого-то з себе представляє, той з нами! У нас тут і фешн-фанати, і панди, і ті, хто упадає котиків. Для такого унікального людини напевно знайдеться ексклюзивна бездротова миша Party Collection. Так що кличте друзів, хапайте миша і розважайтеся, поки не набридне!
Миша Logitech M238 Toucan (910-004714)
 Миша Logitech M238 Toucan (910-004714) фото1
 Миша Logitech M238 Toucan (910-004714) фото2