Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • MOYO club
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Сума
Кухонна мийка Teka DEVA матова (10133003)
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Опис
  • Відгуки 8
  • Фото
Кошик
Сума

Кухонна мийка Teka DEVA матова (10133003)

Код товару: 
108148Код скопійовано
Архівний
963 грн
Кухонна мийка Teka DEVA матова (10133003)фото

Натисніть, аби збільшити

Кухонна мийка Teka DEVA матова (10133003)фото

Натисніть, аби збільшити

Кухонна мийка Teka DEVA матова (10133003)фото

Натисніть, аби збільшити

Ключові особливості
Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Кухонна мийка Teka DEVA матова (10133003)

Характеристики Кухонна мийка Teka DEVA матова (10133003)

Основні характеристики
Варіант виконання Та, що обертається
Габарити мийки (ШхДхГ), см 78х43,5х15
Габарити чаші (ШхДхГ), мм 368х338х150
Фактура нержавіючої сталі Матова
Форма Прямокутна
Тип монтажу Над стільницею
Кількість раковин 1 основна
Отвір під змішувач Ні
Матеріал Нержавіюча сталь
Колір (основний) Сріблястий
Гарантія, міс. 36
Габарити в упаковці (ВхШхГ), см46x16x83
Вага в упаковці, кг13
Артикул10133003
Штрихкод8421152113998
Показати всі характеристики

Відгуки та питання Кухонна мийка Teka DEVA матова (10133003)

5
Відгуки  8
Питання 0
Будьте першим, хто задасть питання
Сортувати
  • За замовчуванням
  • По даті
  • За корисністю
  • З фото та відео
  • За рейтингом
  • За кількістю відповідей
А

Подбирала кухонную мойку, учитывая жесткость нашей воды. Обычно мойки быстро теряют вид из-за накипи. Конструкторы фирмы «Тека» учли этот момент. В этой мойке вода совершенно не застаивается, вся стекает, до последней капли. Довольно глубокая раковина вмещает гору посуды. Цвет металла не меняется от контакта с овощами.

Переваги:
Достаточно жесткая мойка. Высокая устойчивость к царапинам. Отличное качество.
Недоліки:
Немного «гремит» под большим напором воды. Всегда хочется дешевле.
И

Во время ремонта на кухне решили еще и мойку поменять. Консультант на сайте мойо посоветовал взять фирму Тека Дева. Она мне сразу бросилась в глаза своим дизайном. Изготовлена из нержавеющей стали, в установке простая. Сбоку есть место для мокрой посуды, не боиться горячего, чистить ее просто с применением моющего средства.

Переваги:
Красивый дизайн с пространством сбоку для посуды мокрой, устанавливается без проблем, чаша удобная, глубокая. Чиститься легко с моющим средством.
Недоліки:
Не нашла.
Р

В ремонте кухни, решили проконсультироваться у дизайнера, который порекомендовал приобрести мойку Teka DEVA. Заказ делали на Мойо, откуда нам её оперативно доставили. Несомненно, имеет очень стильный дизайн, благодаря которому, она непременно станет для любого интерьера украшением. Сделана из качественной стали, не царапается и не бьется. Довольна и глубиной раковины, за счёт которой вода не расплёскивается. Напор воды регулировать довольно просто. Отверстие для слива воды оборудовано таким образом, чтобы сток не забивали остатки пищи. Хорошим дополнением является широкое боковое крыло, куда удобно складывать помытую посуду. В общем, отменная мойка по доступной цене.

Переваги:
Долговечная, из нержавеющей стали.
Недоліки:
Нет.
В

Не боится ли эта мойка попадания кислот и пищевых красителей?

Переваги:
Недоліки:
М

Добрый день. Мойка устойчива к кислотам и пищевым красителям

Н

Какая толщина стали,из которой изготовлена эта кухонная мойка?

Переваги:
Недоліки:
М

Добрый день. Толщина металла: 0,8 мм

К

Дизайн меня сразу подкупил и к нашей кухне подошел великолепно, выглядит мойка современно, особенно за счет ската в сушилке и цена очень даже приятная, учитывая что производитель известный. У мойки матовая, с легкими рыхлениями поверхность, царапина, даже если и остаются то практически не видны. Teka DEVA очень прочная и вес небольшой, при этом никаких вмятин или дефектов, за всё время так и не возникло, в общем впечатления положительные.

Переваги:
Недоліки:
Г

Мийка самий оптимальниій варінт,що шукав для кухні.Продумана по формам,зручна.Teka вже не перша раковина,що я користуюсь.Купую,бо впенвний в якості і взурчності.Саме ця підійшал після переїзду. Користуюсь вже майже 7 місяців.Раковині нічого не страшнл.Матеріал досить якісний.Не ржавіє з часом.

Переваги:
Недоліки:
С

Очень удобная мойка. Я именно такую и хотела, так что я очень довольна!! Сделана она из нержавейки, это самый удобный вариант, удобно и посуду никогда не разобьешь об нее. Я специально выбрала мойку с такой дополнительной площадкой, ставлю на нее вымытую посуду, во время готовки вымытые овощи, зелень и все прочее ложу, вода себе стекает, не попадает на столешницу. Очень удобно

Переваги:
Недоліки:

Опис Кухонна мийка Teka DEVA матова (10133003)

Опис Teka  - втілення європейської якості та вишуканості. Над кожною моделлю працює цілий штат талановитих і креативних дизайнерів. В результаті мийки  Teka  стали символом елітної, ексклюзивної сантехніки. Широкий модельний ряд мийок нікого не залишить байдужим. Мийки  Teka  виготовляються з різних матеріалів - від дерева до новітніх композитів, а також при цьому використовуються новітні технології, щоб досягти найвищої якості обробки виробу. Сьогодні найбільш популярним матеріалом для мийок є нержавіюча сталь. Для створення цього матеріалу,  Teka  використовує сплав 18/10 (18% хрому і 10% нікелю). Сталь з даного сплаву є  нержавіючої, жаростійкої та надзвичайно довговічною , а також має високу стійкість до розвитку бактерій і грибків. Гармонійний дизайн зовнішніх контурів і радіусів закруглення чаші Відповідає всім вимогам ринку Класичний, що не виходить з моди дизайн Багатий вибір різних моделей мийок і відповідних до них аксесуарів надає нескінченний набір комбінацій Практичні і функціональні рішення на будь-який смак класичний монтаж Характеристики Текстура: матова Матеріал: нержавіюча сталь 18/10 Декор: матова Конструкція: реверсивна Загальний розмір: 780 x 435 мм Розмір чаші: 368 x 338 х 150 мм Спосіб монтажу: монтаж зверху (врізна) Монтаж: ширина бази - не менше 45 см, що не монтувати впритул до стіни або іншому модулю Монтажний виріз: 760 x 415 мм Зливна арматура: корзінчатий слив на 1½ "з переливом
Кухонна мийка Teka DEVA матова (10133003)
Кухонна мийка Teka DEVA матова (10133003)фото1
Кухонна мийка Teka DEVA матова (10133003)фото2
Кухонна мийка Teka DEVA матова (10133003)фото3