Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • MOYO club
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Сума
Котел електричний Protherm Ray (Скат) 14KE/14 (7+7 кВт) (380 В)
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Опис
  • Відгуки 8
  • Фото
Кошик
Сума

Котел електричний Protherm Ray (Скат) 14KE/14 (7+7 кВт) (380 В)

Код товару: 
112602Код скопійовано
Архівний
22 400 грн
 Котел електричний Protherm Ray (Скат) 14KE/14 (7+7 кВт) (380 В) фото

Натисніть, аби збільшити

 Котел електричний Protherm Ray (Скат) 14KE/14 (7+7 кВт) (380 В) фото

Натисніть, аби збільшити

Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Котел електричний Protherm Ray (Скат) 14KE/14 (7+7 кВт) (380 В)

Характеристики Котел електричний Protherm Ray (Скат) 14KE/14 (7+7 кВт) (380 В)

Основні характеристики
Вид котла Трифазний (380В)
Вид монтажу Настінний
Потужність, кВт 11-25
Кількість контурів 1 (одноконтурний)
Площа обігріву, м2 105
Номінальний струм, А 25
Матеріал теплообмінника Сталь
Обсяг розширювального бака, л 7
Об'єм води в котлі, л Н/д
ККД,% 99,5
Колір Білий
Габарити (ВхШхГ), см 74х41х31
Вага, кг 34
Додаткові можливості Можливість установки в каскад котлів, М'який старт, Вбудований двошвидкісний насос з автоматично, Вбудована шина eBus
Клас захисту IP40
Гарантія, міс. 24
АртикулRay (Скат) 14KE/14
Штрихкод8586013481897
Показати всі характеристики

Відгуки та питання Котел електричний Protherm Ray (Скат) 14KE/14 (7+7 кВт) (380 В)

5
Відгуки  8
Питання 1
Сортувати
  • За замовчуванням
  • По даті
  • За корисністю
  • З фото та відео
  • За рейтингом
  • За кількістю відповідей
В

Достойный электрический котел Протерм приобрели в прошлом месяце. Поразила его экологичность, a так же экономичность. Он совершенно не образует копоть. Мощный насос переключает скорость циркуляции воды. Котел внешне очень хорошо выглядит, не смотря на немалый размер. Огромным преимуществом является его безопасность при эксплуатации. Замечу, что корпус и все детали, изготовлены прочно и надежно. K тому же по цене Протерм не является самым дорогим вариантом!

Переваги:
экологичность, экономность
Недоліки:
немалый размер корпуса
Д

Полгода назад в этом магазине приобрел электрический котел Протерм модели 14к. Имеет удобный дисплей для взаимодействия с пользователем, отображает актуальную информацию – давление воды, температура, прочие полезные показатели.

Переваги:
Безопасность, простота эксплуатации, минимум шумов во время работы, функциональные возможности электро-котла. Высокий показатель коэффициента полезного действия, порядка девяносто девяти с половиной процента. Главный плюс экологичность, полное отсутствие выдилейний в атмосферу. Качественные материалы изготовления, надежная сплавка элементов котла, хорошие показатели теплообмена. Имеется регулировка в зависимости от тарифного счетчика, удобно в плане экономии.
Недоліки:
Было сложно вместить в маленькой кухне, но габариты не столь огромные.
П

Захотела поставить в квартире электрический котел, чтобы не зависеть от начала отопления, да и подачи горячей воды. Посоветовавшись с друзьями решила заказывать в интернете. Тут меня привлекла цена. Заказала электрический котел Protherm. Доставили быстро и без повреждений.

Переваги:
Очень легко установили. Не потребовались какие-то специальные инструменты или навыки. Отлично разогревается за минимальное время. Я подключила к бойлеру, поэтому всегда есть и горячая вода. Квартиру отапливает шикарно.
Недоліки:
Так как котел все-таки электрический, за свет приходится конечно доплачивать.
А

Есть ли функция защиты от понижения давления в системе отопления?

Переваги:
Недоліки:
М

Добрый день. Данная функция есть.

Д

Отличный и недорогой по стоимости электрический котел, купил в MoYo, потому что упала цена. В параллельном использовании с газовым котлом, на сегодня, не факт что без субсидии что будет дороже, ночной тариф по электричеству или газ.

Переваги:
Недоліки:
С

Брал данный котел для обогрева квартиры 80 квадратов. Впринцыпе всем довольны еслибы еще датчик шел в комлект, пришлось дакупить отдельно и не пожалел, економия значительная. Котел стоит своих денег. Хорошее качество и быстрая доставка в магазине. Спасибо всем советую

Переваги:
Недоліки:
В

Купував в МОЙО. Котел працює вже другий рік. Спочатку купив без регулятора - а потім купив регулятор PROTHERM THERMOLINK S - і економія стала відчутна і більше плюсів стало. Переваги: Компактний. Недоліки: Трошки чутно шум роботи. Ціна на цю модель доступна, можете придбати якщо є необхідність, непошкодуєте.

Переваги:
компактність
Недоліки:
невеликий шум
С

Приобретением Protherm 14K - (7 + 7 кВт) в принципе довольны, на квартиру 38 квадратов хватает, прогревает нормально. Котел тихий, не к чему придраться, а со слов мастера начинка там тоже что надо, надежная и долговечная. Можно выставить 7 кВт и на полную не будет включатся, плавно будет нагреваться и меньше изнашиваться.

Переваги:
Недоліки:
Е
Егор
3 липня 2017, 17:57

Здравствуйте. Функция защиты от понижения давления в системе отопления ?

М
Менеджер
26 липня 2017, 16:51

Добрый день. Есть такая функция

Опис Котел електричний Protherm Ray (Скат) 14KE/14 (7+7 кВт) (380 В)

Необхідно просте в експлуатації, безпечний і безшумне пристрій для забезпечення роботи системи опалення? Котел електричний Protherm 14K - (7 + 7 кВт) відповідає перерахованим вимогам завдяки особливостям конструкції і функціональними можливостями. Модель має настінне кріплення, що заощаджує місце в просторі, і компактні розміри: висота 74 см, ширина 41 см, глибина 31 см. Не потребує додаткового обладнання: незалежний від наявності димоходів, як котли газового типу. Теплова потужність 14 кВт розрахована для установки в квартирах і будинках середніх розмірів. Має високі показники ККД - 99,5%, розігріваючи воду до 85 ° C. Завдяки можливості підключення бойлера може реалізовувати функцію гарячого водопостачання. Основні можливості і переваги пристрою: установка параметрів температури відбувається на панелі управління завдяки наявності електронного інтерфейсу; реалізовано дистанційне регулювання від тарифного лічильника; діагностика виникають в роботі несправностей: інформація відображається на дисплеї; передбачена установка в каскад котлів 24 кВт і 28 кВт; конструкція дозволяє підключити стабілізатор напруги; насос автоматично перемикає швидкість подачі води; наявність датчика тиску води, що реагує на досягнення гранично низьких значень; функція м'якого старту: робота з мінімальною потужністю протягом 100 секунд; захист елементів конструкції від замерзання; безпека: відсутня джерело відкритого полум'я; екологічність: не виділяє продукти переробки енергії в атмосферу; зручний в очищенні: не утворює кіптяви. Котел електричний Protherm 14K - (7 + 7 кВт) - хороша альтернатива газовим пристроям, які реалізують функцію опалення. Має великі функціональні можливості і ключова перевага: безпечний в експлуатації.
Котел електричний Protherm Ray (Скат) 14KE/14 (7+7 кВт) (380 В)
 Котел електричний Protherm Ray (Скат) 14KE/14 (7+7 кВт) (380 В) фото1
 Котел електричний Protherm Ray (Скат) 14KE/14 (7+7 кВт) (380 В) фото2