Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • MOYO club
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Сума
Хлібопіч Panasonic SD-2511WTS (SD-2511WTS)
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Опис
  • Відгуки 10
  • Фото
Кошик
Сума

Хлібопіч Panasonic SD-2511WTS (SD-2511WTS)

Код товару: 
79497Код скопійовано
Архівний
6 699 грн
 Хлібопіч Panasonic SD-2511WTS (SD-2511WTS) фото

Натисніть, аби збільшити

Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Хлібопіч Panasonic SD-2511WTS (SD-2511WTS)
Можливо, вас зацікавить

Характеристики Хлібопіч Panasonic SD-2511WTS (SD-2511WTS)

Основні характеристики
Тип Хлібопіч
Модель SD-2511WTS
Країна-виробник Китай
Функції та можливості Вибір розміру хліба, Вибір кольору скоринки, Таймер, Прискорена випічка
Кількість програм 14
Максимальна потужність, Вт 550
Максимальна вага випічки, кг 1
Матеріал корпусу Пластик
Особливості конструкції Дисплей
Лопаток для замісу 1
Форма випічки Цегла
Програми приготування хліба Без глютену, З борошна грубого помелу, Пшеничний, Житній, Солодка випічка, Французький
Приготування кондитерських виробів Джем/Варення/Кекс
Програми приготування тіста Для пельменів, Для піци
Антипригарне покриття Тефлоновое
Вага, кг 7
Колір Білий
Габарити в упаковці (ВхШхГ), см41x29x42
Вага в упаковці, кг8,2
АртикулSD-2511WTS
Штрихкод5025232791644
Показати всі характеристики

Відгуки та питання Хлібопіч Panasonic SD-2511WTS (SD-2511WTS)

5
Відгуки  10
Питання 0
Будьте першим, хто задасть питання
Сортувати
  • За замовчуванням
  • По даті
  • За корисністю
  • З фото та відео
  • За рейтингом
  • За кількістю відповідей
В

В результате покупки данной хлебопечки я забыл, момент приобретения хлеба в магазине В этой хлебопечке у вас появится возможность печь как черный, так и белый хлеб. Помимо хлеба хлебопечка способна готовить пирожки или же другие кондитерские изделия. Хлебопечкой очень просто управлять если следовать инструкциям.

Переваги:
высокая мощность
Недоліки:
Л

Звечора закладаю всі інградієнти, а зранку маю пишний і смачний хліб. Просто чудово, а головне йде економія мого часу і витрат на оплату електроенергії. Ще не всі режими опробувала, але вже оцінила всі переваги хлібопічки в приготуванні тіста, особливо в зимовий час

Переваги:
Багато програм та рецептів, смачний хліб, економія часу та сил
Недоліки:
Нема віконця щоб підглядати за процесом, досить тихий звук закінчення процесу випічки
Л

С покупкой хлебопечки PANASONIC SD-2511WTS выпекать хлеб стало одно удовольствие. Для большой семьи, как наша - это незаменимая вещь. Протестировали уже все функции и все работают на ура.

Переваги:
Размеры, цена. Тихая в работе
Недоліки:
Нет книги рецептов в комплекте
О

Хлеб получается прекрасный. Очень тихо работает. Есть таймер, кратный 10 минут. Очень удобно, что можно заложить ингредиенты перед сном, поставить правильно таймер и на утро будет свежий хлеб к столу. Корпус пластмассовый, благодаря чему стенки не сильно нагреваются. Одним словом, устройство очень простое и удобное для использования

Переваги:
тихая, простая в управлении, хорошо вымешивает тесто
Недоліки:
не обнаружены
Л

Обратила внимание на дизайн хлебопечи, смотрится красиво и по качеству очень хорошая. Выпекать хлеб в ней легко и он получается вкусным. Есть еще программы благодаря которым можно делать тесто для пиццы и пельменей, и готовить сладкую выпечку. Так же можно сделать отсроченный старт и хлебопечь начнет работать, когда вы укажите.

Переваги:
производительность, программы
Недоліки:
пока все хорошо
С

Купил по хорошей акционной цене. Что в вдвойне приятно. Собран хорошо, запаха пластика нет, эргономика интуитивно понятна, что не пришлось даже изучать инструкцию, сразу перешел к рецептам. Хлеб получился с первого раза. Хлеб очень вкусный, в общем все как и описывают в отзывах. Мне просто непонятно теперь, что за субстанцию используют хлебзаводы для изготовления хлеба.

Переваги:
Недоліки:
С

В личном кабинете не вижу кешбека. Жадничаете?

М

Сергей, добрый день. К сожалению бонусы не отображаются в личном кабинете. Бонусы будут начислены через 14 дней с момента покупки . Что бы уточнить количество бонусов вы можете обратится на горячую линию 0 800 507 800

Л

Очень удобный девайс на кухню, особенно для любителей свежеиспеченного хлеба. До этого я готовила хлеб в духовке, но мне семья подарила вот эту вещь. Могу сказать, что вкус совершенно не страдает, а труда на готовку уходит гораздо меньше. Зато можно даже установить цвет корочки хлеба, есть несколько программ для приготовления. Просто нужны необходимые ингредиенты, и все прекрасно)

Переваги:
Недоліки:
И

Мы в семье все любим есть свежий хлеб, но покупать его в магазине не очень хочется, поэтому купила я эту хлебопечь Panasonic SD-2511WTS, чтобы готовить хлеб самой из тех ингредиентов, которые я хочу и в которых уверена. Очень удобный прибор, хлеб получается хорошо пропеченным, с хрустящей корочкой, очень вкусный и свежий. Можно печь абсолютно разные изделия из теста.

Переваги:
Недоліки:
B

Печка понравилась. Сразу испробовал разные рецепты хлеба и теста. Всей семье нравиться, жена тоже довольна. Важно класть все ингредиенты в правильной последовательности и в достаточном количестве. А так – все отлично.

Переваги:
Недоліки:
B

Печка понравилась. Сразу испробовал разные рецепты хлеба и теста. Всей семье нравиться, жена тоже довольна. Важно класть все ингредиенты в правильной последовательности и в достаточном количестве. А так – все отлично.

Переваги:
Недоліки:

Опис Хлібопіч Panasonic SD-2511WTS (SD-2511WTS)

Основні характеристики Максимальна вага випічки 1 кг Вибір розміру хліба є Вибір кольору скориночки є Варіанти кольору скоринки світлий, середній, темний Форма для випічки хліба прямокутна диспенсер є Кількість лопатей 1 Оглядове вікно немає дисплей є управління кнопкове Кількість програм 14 Програми приготування швидка випічка, джем, пшеничний хліб, житній хліб, хліб без клейковини Інші програми заміс тесту, кекс, солодка випічка, хліб з борошна грубого помелу Потужність 550 Вт Матеріал корпусу пластик Особливості Цифровий таймер відстрочки випічки: до 13 годин прогумовані ніжки Запас пам'яті при збої електроживлення: 10 хв Комплектація інструкція Габарити, вага, колір Габарити 25,6x38,2x38,9 см Вага 7 кг Колір білий
Хлібопіч Panasonic SD-2511WTS (SD-2511WTS)
 Хлібопіч Panasonic SD-2511WTS (SD-2511WTS) фото1