Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • MOYO club
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Сума
Електроскутер E-Mania Flash чорний (Black)
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Опис
  • Відгуки 5
  • Фото
Кошик
Сума

Електроскутер E-Mania Flash чорний (Black)

Код товару: 
343383Код скопійовано
Архівний
25 900 грн
 Електроскутер E-Mania Flash чорний (Black) фото

Натисніть, аби збільшити

 Електроскутер E-Mania Flash чорний (Black) фото

Натисніть, аби збільшити

Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Електроскутер E-Mania Flash чорний (Black)

Характеристики Електроскутер E-Mania Flash чорний (Black)

Основні характеристики
Тип мотора Безщітковий
Потужність мотора 1200 W
Максимальна швидкість, км/год 50
Гальмівна система Дисково - барабанні
Дальність пробігу До 60 км
Максимальний кут підйому, ° 20
Максимальна вага користувача 180 кг
Час заряджання, г 6-8
Тип акумулятора Свинцево-кислотний
Ємність акумулятора 20 Ah
Напруга акумулятора, В 72
Матеріал каркаса Сталевий
Колір Чорний
Колір (основний) Чорний
АртикулTMC-504BK
Показати всі характеристики

Відгуки та питання про Електроскутер E-Mania Flash чорний (Black)

8
Відгуки  5
Питання 3
Сортувати
  • За замовчуванням
  • По даті
  • За корисністю
  • З фото та відео
  • За рейтингом
  • За кількістю відповідей
Т

Есть ли указатели поворотов у данного электроскутера?

Переваги:
Недоліки:
М

Добрый день. Есть указатели поворотов

Ж

Давно мечтал себе прикупить какую-то незаурядную вещь для передвижения. Выбрал и купил себе скутер E-Mania Flash черного цвета по совету брата на данном сайте. Модель довольно компактная и легкая. Абсолютно всем доволен. Штуковина довольно мощная как для скутера, хоть и развивает максимальную скорость в 50 км/час. Тормозная система – дисково-барабанная. Время зарядки данного электроскутера хватает в среднем на 7 часов езды. Гоняю уже на нем пол года и никаких проблем на дорогах не возникало. В любую погоду едет отлично. Пробок теперь для меня нет нигде. Советую всем, кто хочет быстро и эффективно добраться до пункта назначения, но боится мотоциклов.

Переваги:
Вполне нормальная скорость, компактность.
Недоліки:
Нет.
Д

Сосед предложил купить электроскутер E-Mania Flash, у него более ранняя модель и тоже отличный. В этом магазине купил черного цвета, очень впечатлил свиду. Дозарядил батарею как рекомендовал поставщик и опробовал на дороге. Мощным назвать не могу, электродвигатель 1200 ватт уверенно вольготно перемещается по любому типу дороги. Поднимается на горку до 30 градусов, круче уже приходится пешком в руках вести. Легкий по весу, удобный руль и хорошие дисковые тормоза отлично сбалансированы в этом мопеде. Амортизаторы по неровностям жесткие умеренно, совместно с хорошей широкой резиной отлично ведет себя на неровностях. Батарея заряжается около шести часов, хватает на 90 километров пути если не включать свет. Фара не особо мощная, наверное сделана так в целях экономии заряда.

Переваги:
Для городских условий незаменим, уверенно едет.
Недоліки:
Батарея снимается замудренно.
А

Дорога до работы неблизкая, чтоб сократить время, и средства купил электро скутер E-Mania Flash. Зимой и в дождь на нем конечно не поездишь, но в хорошую, теплую погоду запросто. Заправлять бензином его не нужно, работает на аккумуляторе. Зарядки вполне хватает на пару дней. Маленький, манёвренный, не нужно стоять в пробках, всегда можно их объехать. Кресло мягкое, удобное, усталости после поездок не ощущаю. Оснащен сигнализацией, можно оставлять на парковке как автомобиль. Скорость конечно не большая, но все равно он имеет преимущество в сравнении с маршруткой. Подходит для перевозки, чего-то не очень объемного, мешок картошки можно везти легко.

Переваги:
Компактный, не требует особых затрат на обслуживание.
Недоліки:
Минус в том, что нельзя ездить круглый год.
A
Alina
5 лютого 2018, 17:36

Скажите пожалуйста какой его вес? И почему нет зеркал?

А
Андрей.
20 листопада 2017, 22:53

Здравствуйте. Скажите, пожалуйста, каковы габариты скутера и его вес? Можно ли эксплуатировать скутер зимой? Есть ли рекомендации по зимней эксплуатации? Спасибо.

М
Макс
21 червня 2017, 00:43

Яка справжня швидкість? Оскільки в магазині говорили і було написано 60 а на сайті 50.

Опис Електроскутер E-Mania Flash чорний (Black)

Електроскутер E-Mania Flash чорний (Black) дозволить вам економити час і гроші, навіть якщо доводиться щодня їздити по жвавій трасі. Компактність, висока маневреність і невелика вага дозволять забути про пробки. Легкість в управлінні не втомить водія і не викличе дискомфорту навіть при тривалих поїздках на роботу і додому. Закриті Болотников з металу широкі стійкі колеса гарантують чудове зчеплення з дорогою, яким би не було дорожнє покриття. Байк відрізняється збалансованістю і надійністю бази, яка здатна витримати значне навантаження - до 180 кг. Система керування скутером з честю справляється з будь-якими завданнями. Вона безвідмовно функціонує при будь-якому стані дорожнього покриття і будь-якої погоди. Комфортна посадка на скутері багато в чому забезпечується просторій майданчиком і зручним рульовим блоком. Приладова панель розташована під нахилом, комфортним для зору. Ергономічна конструкція майданчика і керма дозволять водієві завжди зберігати правильну поставу, і при цьому відмінно себе почувати. Мінімум навантаження на хребет і чудова маневреність - ось головні відмінні риси скутера Flash. Електроскутер E-Mania Flash чорний (Black) має стильний сучасний дизайн, він забарвлений в класичний чорний колір. Оригінальний транспортний засіб обов'язково приверне захоплені погляди оточуючих. Корпус байка зроблений з міцної легкої сталі, він надійно захищає основні вузли. Скутер харчується від свинцево-кислотного батареї ємністю 20 Ah. Батарея дозволить вам проїхати не менше 60 км за умови повної зарядки. Повністю зарядити її можна за 6-8 годин. Практично безшумний двигун потужністю 1200 Вт має ще один дуже важливий перевага - він екологічно безпечний, тому що не викидає шкідливих речовин в атмосферу. Скутер здатний долати підйом 20 °. Протиугінна сигналізація вбудована виробником. E-Mania Flash - засіб пересування для сучасних людей!
Електроскутер E-Mania Flash чорний (Black)
 Електроскутер E-Mania Flash чорний (Black) фото1
 Електроскутер E-Mania Flash чорний (Black) фото2