Київ
Місце для столичних штучок!
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Вбудовувані мікрохвильові печі Zanussi

1 товар

Вбудовувані мікрохвильові печі Zanussi

У каталозі нашого інтернет-магазину кожен бажаючий може замовити вбудовану мікрохвильовку, продаж якої проводиться за привабливою вартістю, а також з оперативною доставкою по Києву та Україні. При виборі зверніть увагу не тільки на дизайн придивилася моделі, але і спосіб керування. На сьогоднішній день їх два – електронне або ж механічне. Управління позначається на вартості, комфортабельності використання, а також можливості пристрою. Як правило, моделі з електронним керуванням мають великим функціоналом і дозволяють більш точно вказати час і потужність. При механічному управлінні встановлюється дві ручки, повертаючи які вибирається потужність і час готування. Подібний варіант найбільш простий, дешевий і надійний, але точність вказівки параметрів залишає бажати кращого. По друге таке рішення виглядає не дуже сучасно. Вбудована мікрохвильова піч Zanussi з електронним керуванням буде оптимальним варіантом. Кнопкове керування виглядає набагато красивіше, але поступається з точки зору надійності. З таким керуванням можна задавати режим готування, що дуже зручно. Сенсорне керування спрощує прибирання, та й у використанні не викликає ніяких труднощів. Вартість вбудованих мікрохвильовок сильно залежить від їх панелі керування. Потужність – один з основоположних показників, який слід враховувати при виборі. Від нього залежить те, наскільки швидко прилад зможе приготувати або розігріти блюдо. Потужність сильно позначається на функціях, що є в розпорядженні пристрій. Печі, оснащені лише СВЧ випромінюванням витрачають 500-1000 Вт потужності. Моделі, укомплектовані грилем – 800-1500 Вт, а з конвектором – до 2-х кВт. Навіть в найбільш простих моделях можна міняти потужність випромінювання. А найскладніші девайси зберігають у своїй пам'яті безліч режимів роботи.

Вбудовувані мікрохвильові печі Zanussi потрібно використовувати на мінімальній потужності, коли вам потрібно підігріти страву або підтримувати його температуру. На середньої потужності розморожуються продукти або готуються деякі страви. Середній режим на половині потужності оптимально підійде для приготування здебільшого страв. 

На максимальній потужності готують рідко і при такому режимі страви можуть вийдуть пересушеними. Він оптимально підійде для запікання овочів і фруктів, приготування соусів і напоїв. У деяких моделях присутній інноваційна технологія інверторного регулювання потужності. У такому випадку потужність коригується дуже плавно безпосередньо під час приготування страви. Рекомендуємо купити вбудовану мікрохвильову піч Zanussi, яка у нас доступна на дуже привабливих умовах.

Вбудовувані мікрохвильові печі Зануссі

Більшість моделей оснащується спеціальним індикатором, що подає звуковий сигнал до моменту завершення готування. Час приготування страв можна задати програмно або за допомогою таймера, що дуже зручно. У нас ціна на вбудовану мікрохвильову піч Зануссі знаходиться на доступному рівні.

 

Фільтр

Ви вибрали
ZANUSSI
Скинути всі фільтри

Наявність у магазинах

Ціна
Основні фільтри
Показати всі
Виробник
Показати всі
Тип
Тип керування
Загальний об'єм
Тип відкриття дверцят
Колір
Показати всі
Потужність
Захист від дітей
Конвекція
Діаметр піддону, мм
Показати всі

Фільтри

Показати спочатку:
дешеві
дорогі
новинки
популярні
рекомендації
Код товару: 480105
 Мікрохвильова піч Zanussi ZMSN5SX
Ціна
6 597 грн
На жаль, за обраними вами параметрами фільтрації аксесуарів не знайдено.
Спробуйте змінити критерії фільтрації.