Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • MOYO club
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Сума
Бойлер Vogel Flug KVDI 50 4220/2h
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Опис
  • Відгуки 7
  • Фото
Кошик
Сума

Бойлер Vogel Flug KVDI 50 4220/2h

Код товару: 
394321Код скопійовано
Архівний
6 048 грн
 Бойлер Vogel Flug KVDI 50 4220/2h фото

Натисніть, аби збільшити

 Бойлер Vogel Flug KVDI 50 4220/2h фото

Натисніть, аби збільшити

 Бойлер Vogel Flug KVDI 50 4220/2h фото

Натисніть, аби збільшити

 Бойлер Vogel Flug KVDI 50 4220/2h фото

Натисніть, аби збільшити

 Бойлер Vogel Flug KVDI 50 4220/2h фото

Натисніть, аби збільшити

Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Бойлер Vogel Flug KVDI 50 4220/2h
Можливо, вас зацікавить

Характеристики Бойлер Vogel Flug KVDI 50 4220/2h

Основні характеристики
Тиск, бар 0,8MPa
Об'єм бака, л 50
Колір (основний) Білий
Клас захищеності бойлера IP 24
Колір Білий
Потужність, Вт 2000
Габарити (ВхШхГ), мм 620х430х420
Тип бойлера Накопичувальний (ТЕН)
Гарантія на бак, міс 120
Вага, кг 17,5
Тип монтажу Вертикально
Форма бойлера Циліндрична
Гарантія на ТЕН, міс 24
Тип установки Настінний
Підведення труб Нижня
Тип керування Механічне
Тип нагрівального елемента Сухий ТЕН
Кількість тенів 1
Магнієвий анод Так
Матеріал бака Нержавіюча сталь
АртикулKVDI 50 4220/2h
Показати всі характеристики

Відгуки та питання про Бойлер Vogel Flug KVDI 50 4220/2h

4
Відгуки  7
Питання 0
Будьте першим, хто задасть питання
Сортувати
  • За замовчуванням
  • По даті
  • За корисністю
  • З фото та відео
  • За рейтингом
  • За кількістю відповідей
В

Пришлось обзвонить несколько продавцов, пока наконец один согласился привезти. Жду, продавец звонит что везет бойлер. Приехал, выхожу забирать. Не понимаю почему мне пытаются всучить его на 1000грн дороже чем я заказал. Смотрю накладную - это не мой продавец! Это компания Вогель разродилась и притащила мне бойлер! Отправляю наглого курьера, поясняя что заказал в другой конторе и мне уже его везут. Тот упирается, типа "ну вы ж заказывали!" Ага, заказывал, но несколько дней назад, а вы не привезли и больше не звонили, даже не извинились! Короче не берите Вогели - сервис будет весь платный, гарантия только на бумаге. Или берите, но только со стальными баками! Нержавейку ни в коем случае нельзя!!!

Переваги:
Быстро греет, компактный и тихий
Недоліки:
Через месяц пришлось выбросить. Сервис отказал в ремонте по гарантии.
В

Айяйяяяяй, австрийская компания а такая лажа! Купил kvdi 80, бак из нержавейки. Через 2 недели потек. Коротнул. Пришел мастер, сказал тэны и фланец испорчены коррозией. Уточнил есть ли заземление. Есть конечно. Заменил. Правда за работу взял 15 баксов. Прошло 2-3 недели и потек снова. Пришел мастер. Померял ток и напряжение между нулем в розетке и бойлером. Было 4 вольта и микро-ток. Сказал что именно этот ток и вызывает такую быструю коррозию тэнов и фланцев. Заменил за 70 баксов. Якобы это не гарантийный ремонт - токи! Через месяц снова потек бак. Пришел мастер. Теперь уже коррозия бака, не ремонтируется, можно выбрасывать. То есть по сути новый бойлер за 250 баксов проработал реально около месяца и уже на свалку. Я попросил акт что бойлер не подлежит ремонту и причину отказа в ремонте или замене. Обещал что такой акт сделают в офисе. Офис морозился, не отвечал на письма в вайбере, а на звонки обещал акт сделать. Не сделал. Я написал в австрийское представительство письмо. Ответа не получил. Кстати, у Вогеля есть горячая линия по сервису. Звонил раза 4, каждый раз трубку не брали. Перезванивали через несколько часов. Короче сервису неуд. Хуже всего что в Киеве только один мастер от Вогеля их чинит. Мастера других компаний за ремонт Вогеля не берутся. То есть если вам этот мастер отказал в ремонте, то все - бобик сдох, бойлер можете выбрасывать. Чисто ради прикола: на бойлер гарантия 120 месяцев. Однако на мой гарантии нет, потому как якобы эти вредные токи уничтожают нержавейку, и это не гарантийный ремонт. Ну ясен хрен что я никому НЕ советую покупать бойлеры Вогель! А, еще: когда заказывал бойлер в инет-магазине Вогель, мне пообещали доставить днем. Я дважды перезванивал, говорили что вот-вот привезут. До вечера не привезли и не перезвонили. Ок, заказал в другом инет-магазине. И тут начались чудеса: отвечают что типа у них стояла низкая цена и компания Вогель заблокировала им продажу бойлеров со склада. Пришлось обзвонить несколько продавцов, пока наконец один

Переваги:
Компактный, быстро греет
Недоліки:
Нет сервиса, сломался через месяц. Выбросил.
Е

Уточните, пожалуйста, в данном бойлере один или два тэна ? Тэн "мокрый" или "сухой" ?

Переваги:
Недоліки:
М

Здравствуйте, Елена. Данная модель бойлера оснащена 2х1000 Вт независимыми тэнами. Тэны "сухие", отделены от воды герметичными трубками.

Б

Какой материала внутреннего бака у этого бойлера?

Переваги:
Недоліки:
М

Здравствуйте, Борис. Нержавеющая сталь 304L

Опис Бойлер Vogel Flug KVDI 50 4220/2h

ВОДОНАГРІВАЧВід компанії Vogel flug Klassic INOX DRY- ЕЕТО накопичувач води з електричним нагріванням води з внутрішнім баком з Австрійської Нержавіючої сталі товщиною 1,6 Мм марки AISI 304 L (НЕ схильною до електрохімічної корозії). Нержавіюча сталь AISI 304 L використовується там, де компоненти вимагають міцної зварювання з опором міжкристалітної корозії.
Ці компоненти можуть використовуватися без подальшої обробки шва, незалежно від товщини.

Запатентована технологія фланцяINOX Klassic DryМає еліпсоїдну форму і кріпиться до внутрішнього баку бойлера спеціальної високоміцної системою через еластичну прокладку, повністю, виключаючи протікання в місці з'єднання.

Інноваційна технологія фланцяINOX DryПолягає в тому, що трубки для термостата і нагрівальних елементів виготовлені з нержавіючої сталі; в ньому немає додаткового емалевого покриття, що позитивно впливає на теплообмін. Це дозволяє збільшити ККД сухого нагрівача, і наблизити його ККД, до показника мокрого нагрівального елементу (так як мокрий нагрівальний елемент стикається з водою, його ККД вище, ніж у сухого нагрівального елементу) і гарантує найвищі експлуатаційні властивості.

Для забезпечення теплоізоляціївнутрішній бак ізольований шаром термоізоляції з гомогенної яка не містить хлорфторвуглеці поліуретанової піни товщиною 40 мм, і відповідає новим стандартам ЄС з 01.01.2016 року по енергозбереженню. Така товщина ізоляції гарантує мінімальну тепловіддачу нагрітої в бойлері води.

Так само при виготовленні сухого нагрівального елементу Vogel flug в місцях вигину передбачені технологічні прогалини нагрівальної спіралі, що дозволило позбутися від проблеми перегорання нагрівального в місцях перегину.

Виносний терморегуляторВиконує функцію плавного регулювання температури води, а термічний обмежувач захищає водонагрівач від перегріву.
Два незалежних термодатчика. Індикація режиму роботи.

Вбудований магнієвий анод(мінімальний термін служби анода 2 роки).

Клас вологозахистуIP24.

Робочий тиск0,8MPa (випробувані 1,6).

Збірка бакапроводиться відповідно всім існуючим стандартам Євросоюзу. Це підтверджено сертифікатами відповідностей.

Гарантія на електричні частиниводонагрівача Vogel flug Klassic INOX DRY становить 2 роки.
Гарантія на внутрішній бакВодонагрівача Vogel flug Klassic INOX DRY, становить 10 років! Без обов'язкового щорічного сервісного обслуговування!

Бойлер Vogel Flug KVDI 50 4220/2h
 Бойлер Vogel Flug KVDI 50 4220/2h фото1
 Бойлер Vogel Flug KVDI 50 4220/2h фото2
 Бойлер Vogel Flug KVDI 50 4220/2h фото3
 Бойлер Vogel Flug KVDI 50 4220/2h фото4
 Бойлер Vogel Flug KVDI 50 4220/2h фото5