Ваше місто:Київ

044 290 90 45 Вам передзвонити?

 • Блог
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
0
Кошик

Батарея Lenovo ThinkPad Battery 61 ++

Код товару 397208
 • Головне
 • Відгуки та питання
 • Натисніть, аби збільшити

   Батарея Lenovo ThinkPad Battery 61 ++ фото1

  +---
  Фото

  Товар закінчився

  2 399грн
  У список бажань
  До порівняння
  Перейти до порівняння

  Характеристики Батарея Lenovo ThinkPad Battery 61 ++

  Артикул: 4X50M08812
  • Країна-виробникКитай
  • Колір (основний) Чорний
  • Штрихкод

  Опис

  Батарея Lenovo ThinkPad Battery 61 ++

  «6-елементна батарея ThinkPad 61 ++ запасною батареєю для нової системи T-серії ThinkPad. Акумуляторна батарея перезаряжаема і може використовуватися як заміна або як зручний запас для систем ThinkPad T470 і T570. за технологією Lithium-Ion і має захисний чіп, який аутентифицирующей в системах Lenovo. Акумулятор триває в середньому 72 Вт і використовує захист від перевантаження, щоб забезпечити безпечний потік енергії. Багато факторів впливають на термін служби батареї: батареї, функції, додатки, керування живленням і інші переваги клієнтів ».
  Технічні характеристики

  Ціноутворення та доступність: пропозиції Lenovo.com, ціни і специфікації продукту можуть змінюватися без попереднього повідомлення. Lenovo зв'яжеться з вами і скасує ваше замовлення, якщо продукт стане недоступним або якщо сталася цінова або друкарська помилка. Ціна товару не включає податок, доставку й обробку, а також плату за переробку. Ціни на реселлери можуть відрізнятися від ціни на lenovo.com. Показання зекономлені кошти прив'язані до звичайними цінами в мережі Lenovo. Lenovo прагне надати розумне кількість продуктів для задоволення передбачуваного споживчого попиту. Проте, не дивлячись на наші зусилля, рекламовані продукти можуть бути обмежені в залежності від рівня запасів і непередбаченого попиту.

  Операційні системи і програмне забезпечення Microsoft: клієнти повинні обов'язково ознайомитися з ключовою інформацією, наданою Microsoft, яка може застосовуватися до всієї системи, включаючи відомості про Windows 10, Windows 8, Windows 7 і потенційних оновлення, зниженнях або обмеження на обслуговування . Lenovo не дає ніяких гарантій або заяв щодо сторонніх продуктів або послуг.

  Батарея: Час роботи від батареї (і час перезарядки) залежить від багатьох чинників, включаючи налаштування системи і використання. У системах Lenovo не підтримуються акумулятори, які не є справжніми Lenovo або авторизованими. Системи будуть продовжувати завантажуватися, але не можуть заряджати несанкціоновані батареї. Lenovo не несе відповідальності за працездатність або безпеку несанкціонованих батарей і не дає ніяких гарантій в разі збоїв або пошкоджень, пов'язаних з їх використанням.

  Відгуки та питання Батарея Lenovo ThinkPad Battery 61 ++

  Відгуки та питання про: Батарея Lenovo ThinkPad Battery 61 ++
  Залишити відгук
  Задати питання