Київ
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 397208

Батарея Lenovo ThinkPad Battery 61 ++

Товар закінчився

2 399 грн
У обране

Натисніть, аби збільшити

 Батарея Lenovo ThinkPad Battery 61 ++ фото
Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари

Характеристики Батарея Lenovo ThinkPad Battery 61 ++

Основні характеристики
Артикул4X50M08812
Країна-виробник Китай
Колір (основний)Чорний

Опис Батарея Lenovo ThinkPad Battery 61 ++

«6-елементна батарея ThinkPad 61 ++ запасною батареєю для нової системи T-серії ThinkPad. Акумуляторна батарея перезаряжаема і може використовуватися як заміна або як зручний запас для систем ThinkPad T470 і T570. за технологією Lithium-Ion і має захисний чіп, який аутентифицирующей в системах Lenovo. Акумулятор триває в середньому 72 Вт і використовує захист від перевантаження, щоб забезпечити безпечний потік енергії. Багато факторів впливають на термін служби батареї: батареї, функції, додатки, керування живленням і інші переваги клієнтів ».
Технічні характеристики

Ціноутворення та доступність: пропозиції Lenovo.com, ціни і специфікації продукту можуть змінюватися без попереднього повідомлення. Lenovo зв'яжеться з вами і скасує ваше замовлення, якщо продукт стане недоступним або якщо сталася цінова або друкарська помилка. Ціна товару не включає податок, доставку й обробку, а також плату за переробку. Ціни на реселлери можуть відрізнятися від ціни на lenovo.com. Показання зекономлені кошти прив'язані до звичайними цінами в мережі Lenovo. Lenovo прагне надати розумне кількість продуктів для задоволення передбачуваного споживчого попиту. Проте, не дивлячись на наші зусилля, рекламовані продукти можуть бути обмежені в залежності від рівня запасів і непередбаченого попиту.

Операційні системи і програмне забезпечення Microsoft: клієнти повинні обов'язково ознайомитися з ключовою інформацією, наданою Microsoft, яка може застосовуватися до всієї системи, включаючи відомості про Windows 10, Windows 8, Windows 7 і потенційних оновлення, зниженнях або обмеження на обслуговування . Lenovo не дає ніяких гарантій або заяв щодо сторонніх продуктів або послуг.

Батарея: Час роботи від батареї (і час перезарядки) залежить від багатьох чинників, включаючи налаштування системи і використання. У системах Lenovo не підтримуються акумулятори, які не є справжніми Lenovo або авторизованими. Системи будуть продовжувати завантажуватися, але не можуть заряджати несанкціоновані батареї. Lenovo не несе відповідальності за працездатність або безпеку несанкціонованих батарей і не дає ніяких гарантій в разі збоїв або пошкоджень, пов'язаних з їх використанням.

Відгуки та питання Батарея Lenovo ThinkPad Battery 61 ++

Відгуки  0
Питання 0
Будьте першим, хто напише відгук
Будьте першим, хто задасть питання
 Батарея Lenovo ThinkPad Battery 61 ++ фото
Батарея Lenovo ThinkPad Battery 61 ++
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Опис
  • Відгуки
 Батарея Lenovo ThinkPad Battery 61 ++ фото1