Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
 • MOYO обмін
 • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 417285

Антивірус Kaspersky Internet Security 2015 12 місяців 1 ПК ключ

Товар закінчився

629 грн
У обране
 Антивірус Kaspersky Internet Security 2015 12 місяців 1 ПК ключ фото

Натисніть, аби збільшити

Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Антивірус Kaspersky Internet Security 2015 12 місяців 1 ПК ключ

Характеристики Антивірус Kaspersky Internet Security 2015 12 місяців 1 ПК ключ

Основні характеристики

Відгуки та питання Антивірус Kaspersky Internet Security 2015 12 місяців 1 ПК ключ

Відгуки  0
Питання 0
Будьте першим, хто напише відгук
Будьте першим, хто задасть питання

Опис Антивірус Kaspersky Internet Security 2015 12 місяців 1 ПК ключ

Kaspersky Internet Security 2015- комплексний Антивірус Касперського, що забезпечує надійний захист від усіх видів інтернет-загроз. Основні функції: контроль програм та моніторинг мережі, веб-антивірус, безпечні платежі і батьківський контроль.

Kaspersky Internet Security 2015 комплексний Антивірус Касперського, який пропонує розширені можливості: Безпечні платежі, Віртуальна клавіатура, Батьківський контроль і Контроль програм.

Нова версія забезпечує комплексний захист від усіх видів шкідливих програм і інтернет-загроз за рахунок комбінації хмарних, проактивних і антивірусних технологій, ефективність яких підтверджена численними тестуваннями – Kaspersky Internet Security став продуктом року за версією незалежної лабораторії AV-Comparatives.

Набір функцій і інструментів безпеки включає все для захисту комп'ютера, важливих даних і онлайн-активності від відомих і нових загроз, мережевих і шахрайських атак, спаму і іншої небажаної інформації.

Нове в Kaspersky Internet Security 2015:

Функція Anti-camfecting

Захист від camfecting – процесу незаконного отримання доступу до веб-камері шляхом злому і активації її без відома власника. Це дає користувачеві можливість контролю на його ПК додатків, що мають доступ до активації веб-камери (периферійної, або вбудованої в пристрій), захищаючи від такого роду кібер-шпигунства.

Обслуговування Wi-Fi підключення

Kaspersky Internet Security 2015 дозволяє встановлювати захищене Wi-Fi з'єднання, захищає ваші персональні дані і цифровий обмін від нелегального доступу сумнівних особистостей.

Підвищений зручність використання

Антивірус Касперського 2015 став ще більш доброзичливий до користувачеві, в питаннях інформаційної доступності, наочності і зрозумілості. Проведена налагодження та поліпшення інтерфейсів навігації і сервісу звітів.

Установка продукту і об'єм дистрибутива

Комплексний антивірус включає в себе серію поліпшень в установнику продукту, метою яких є поліпшення продуктивності продукту і більш раціональне використання мережевого трафіку. Покращення були зроблені для наступних компонентів Kaspersky Internet Security 2015:

- Анти-спам – за замовчуванням вимкнений. Може бути підключений користувачем в меню продукту: Налаштування -> Центр захисту -> Анти-Спам.
- Програми Kaspersky Virus Removal Tool і Kaspersky Rescue Disk Wizard видалені з установника продукту. У продукті є посилання на Базу знань для отримання інструкцій по завантаженню цих утиліт, інструкцій щодо дій користувача для відновлення зараженого ПК.
- Віджет робочого столу Kaspersky Gadget більше не підтримується.
- Видалений дистрибутив .NET з установочного комплекту.

Соціалізація

Соціалізація – нова частина функціональності, яка додається в Kaspersky Internet Security 2015. Дві ключових частини соціалізації:

- "Захисти одного" – дозволяє користувачеві отримувати і збирати очки, поділившись з друзями посиланням на інсталятор продукту, після чого обмінювати ці окуляри на бонусні коди активації;
- "Значки" – надає значки, які можуть бути використані в соцмережах.

 Антивірус Kaspersky Internet Security 2015 12 місяців 1 ПК ключ фото
Антивірус Kaspersky Internet Security 2015 12 місяців 1 ПК ключ
 • Все про товар
 • Характеристики
 • Опис
 • Відгуки
 • Фото
 Антивірус Kaspersky Internet Security 2015 12 місяців 1 ПК ключ фото1