Графічні процесори для топових зборок та бюджетних ПК у Харкові
Якісне зображення на екрані, запуск ігор на максимальних налаштуваннях, можливість відтворення відео у роздільній здатності 4К і прямих трансляцій – це досягнення якісної відеокарти. Необхідність купити нову графічну плату для ПК виникає у користувачів у таких випадках:
- при самостійному складанні офісного, мультимедійного чи ігрового комп`ютера з нуля;
- у разі непередбаченого виходу вбудованої в лептоп або ПК відеокарти з ладу;
- за бажання поліпшити технічні характеристіки стаціонарного або портативного ПК та підвищити показники його продуктивності.
Якою графічною картою укомплектувати комп`ютер: параметри вибору
Перший і найголовніший критерій вибору відеокарти для настільної робочої станції чи лептопа – розробник чіпсету. На сучасному ринку представлені графічні плати від різних виробників, виготовлені на основі мікросхем від двох корпорацій – AMD та NVIDIA.
NVIDIA
Американська компанія, якій багато років вдається утримувати лідерські позиції на сучасному світовому ринку мікроелектроніки. Головна фішка комп`ютерних плат від НВІДІА – висока продуктивність та технологічність. Графічні карти підтримують унікальні технології запатентовані розробником.
AMD
Ще одна найпопулярніша торгова марка мікросхемної електроніки, заснована в Америці. Плати АМД користувачі цінують за доступність, довговічність та високу ефективність. Продукція бренду відповідає вимогам власників комп`ютерів і при цьому зберігає ідеальний баланс між вартістю та якістю.
Призначення
Другий критерій, який допомагає знайти хорошу графічну плату для того чи іншого пристрою – цілі експлуатації. У продажу є модельні ряди дискретних плат, розроблених спеціально для:
- Активний геймінг. Особливості таких моделей графічних адаптерів – потужність, збільшена роздільна здатність дисплеїв, що підключаються, великий об`єм відеопам`яті.
- Майнінг. Ці відеокарти оснащуються великою кількістю відеопам`яті нового покоління та виготовляються на базі графічних процесорів із високою тактовою частотою.
- Роботи в офісі. Плати такого типу представлені у бюджетному ціновому сегменті. Вони мають усереднені характеристіки і забезпечують комфортну роботу з текстовими, графічними та табличними редакторами.
Кількість пам`яті
Для запуску вимогливих іграшок та іншого ресурсомісткого софту потрібна графічна карта з великим об`ємом відеопам`яті (від 8 Гб). Домашньому ПК середньої потужності цілком достатньо 5-6 Гб. Найменша кількість пам`яті – варіант для базових збірок, здатних вирішувати найпростіші завдання.
Інтерфейс та доступні роз`єми
Для підключення графічної плати використовується інтерфейс PCI-Express – наприклад це може бути PCI-E x16 3.0, PCI-E x16 2.1, PCI-E x16 2.0 або PCI-E x16 4.0. У конструкції відеокарти повинні бути порти для підключення моніторів, а також мультимедійні роз`єми передачі цифрового і аналогового сигналу. Базовий набір для графічної плати: DisplayPort, HDMI та VGA.
Придбати відеокарту у Харкові за адекватною ціною
Вигідно придбати продуктивний графічний адаптер за ціною, яка на 100% відповідає якості, у Харкові чи будь-якому іншому місті України можна у Moyo.
Актуальна вартість різних моделей плат доступна на сторінках каталогу. Також на сайті Мойо можна побачити фотографії всіх товарів та знайти інформацію про їх слабкі та сильні місця.